bildirgec.org

oyunlar hakkında tüm yazılar

oyunlar12

zirve11 | 08 August 2011 11:28

merhaba

internet çok önemli birşey olduğunu herkes bilir ve insanlar internette genellikle can sıkıntılarını geçirirler. Oyunlar12 bu can sıkıntısını geçirmek için birebir. fakat şunu unutmamak gerekiyorki Oyunlar 12 tadında bırakmak lazım yani günün 3-4 saatini buraya ayırmamak lazım. herşeyden önce kitap okumak, çalışmak lazım arada Oyunlar12 tercih etmelisiniz

Ücretsiz MMORPG Oyunları

yahoytt | 01 March 2011 16:14

1. Runes of Magic

Gizemli yaratıklar ve efsanevi savaşçıların yaşadığı büyülü bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz . Özel becerilerinizi, zırh ve silahlarınızı geliştirebileceğiniz bir takım görevler yapmanız gerekiyor. Başarı ile gerçekleştirdiğiniz her görev, oyundaki karakterinizi biraz daha güçlendiriyor.

en iyi browser bigpoint oyunları

Bilgim | 18 January 2011 14:13

günümüzde türkçe olarak en iyi ve en güzel browser oyunları sunan bigpoint adlı sitenin en iyi ve en çok oynanan browser oyunları sıralayacağım bu oyunlar, halada en çok oynanan browser oyunlardır, oyun oynamak istiyorum ama dişime göre oyun bulamıyorum diyen arkadaşlara aşağıdaki oyunları tavsiye ederim.browser oyunlarında en güzel yanı bilgisayarınıza herhangi bir oyun ve ek program indirmeden oynayabiliyor olmamız.oyunların adları ingilizce olabilir sakın ha gözünüzü korkutmasın, oyunlar türkçedir.
1)darkorbit

en çok oynanan kral oyunlar

Bilgim | 17 January 2011 14:29

kraloyun başta çocukların olmak üzere her yaştan insanın oyun oynadığı, güzel vakit geçirdiği bir oyun sitesidir.istedim ki kraloyundaki en çok oynanan, iyi oyunları liste haline getirip yazı haline getirmek.
1)sonic


boşluk tuşuyla zıpyalın ve yön tuşlarıyla halkaları toplamaya çalışın, oradan oraya zıplayabilmeniz için duvarlar çok önemli.düşmanların attığı ateşlere dikkat edin.

2011’de ps3’ü bekleyen sürprizler

admin | 03 January 2011 11:28

2011’de de playstation 3 sahiplerine güzel haberler var. Her yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden güzel exclusive oyunlar (ps3’e özel) bizi bekliyor.İşte bunlardan bazıları;

uncharted 3

hayatı sorgulamanızı sağlayacak 10 oyun

xerre | 16 November 2010 10:46

oyun, denince aklımıza ilk olarak genellikle “eğlenece” unsuru gelir. hoş vakit geçirebileceğimiz, kafamızı dağıtabileceğimiz, ufak bir süre olsa da sorunlarımızı unutmamızı sağlayabilecek bir araç olarak görürüz oyunları.

bu bildiride oyunların bu “eğlence” unsurunu gözardı edip biraz düşünmemizi sağlayacak hatta ufak da olsa hayatı sorgulamamıza yardımcı olacak 10 adet oyuna yer vereceğiz. hepsi küçük boyutlu hepsi de muhteşem bir kurguya sahip.

The Company of Myself

bence dünyanın en dokunaklı ve en anlamlı oyunu. ve de en başarılı yalnızlık betimlemesi. dikkat edin, bitirince kendinizi çok kötü hissediyorsunuz.

Every Day the Same Dream

hayat gibi bir oyun. her gün aynı rüya. oyunda farklı bulmacalar var. fakat amaç bulmacaları çözmek değil. günü farklı kılabilmek için bir şeyler yapabilmek.

Yerli Facebook Oyunu: Townster

Atomic Bomb | 08 October 2010 12:14

Townster, Gamester şirketine bağlı olarak kurulmuş, Onur Karcı, Turhan Yiğitbaşı ve Volkan Taban’ın yazılımını yaptığı bir oyun. Oyun facebook’taki popüler oyunlarla yarışacak düzeyde.

Oyun bir şehir inşaa edip, şehirdeki binaları kiralayarak para kazanmayı amaçlıyor. Oyunun amacı bu kadar basit olsa da, iyi düşünülmüş ve geliştirilmiş özellikleri de barındırıyor.

Oyunda ilerledikçe, farklı binalar açılmaya başlıyor. Oyunda bina kurdukça, her bina diğer binaların değerlerini de artırıyor. Örneğin bir evin yanına manav açtığınızda, evin kira değeri artıyor.

klasik dos oyunlarını ücretsiz indirebileceğiniz 7 harika site

beyaz rus | 23 September 2010 23:57

Aranızda x-com‘u, leisure suit larry‘i ya da money island‘ı hatırlayanınız var mı? Ya da adını hatırlayamadığım, ancak günümüz oyun endüstrisinin temelini oluşturan diğerlerini… 8-bitlik ses efektleri ve piksel piksel ilerleyen görüntüleri ile 80-90 kuşağını monitörlere kilitleyen bu oyunlar, raflardan silineli çok oldu. disketleri atıldı, adları unutuldu…

Artık çok eskiler ancak adları artık daha özel bir kelime ile anılıyor: “klasik

İşte ben de bu yazımda, sizi çocukluk günlerinize götürecek bu dos oyunlarını tekrar nasıl ve nereden indirip oynayacağınızı anlatacağım. Bu amaçla eski dos oyunları ücretsiz dağıtan 7 siteyi tanıtacağım. Haydi başlayalım.

1. abandonware games

abandonware games
abandonware games

abandonware games sitesi gerçekten devasa bir dos oyun arşivi barındırıyor. Action oyunlarından yarışa; rpg’den stratejiye kadar geniş bir katergori seçeneği barındırıyor. bu sitede 700’den fazla oyunu indirebilir; çıkış tarihini ve diğer ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

2010 yılının en iyi 50 web sitesi

mentira | 31 August 2010 22:00

time sitesinde 2010 yılının en iyi 50 sitesini seçmiş ve yayınlamış. kategorilerine göre 2010 yılının en iyi 50 sitesi şunlarmış.

Müzik & Video
Vimeo
Movieclips
Grooveshark
MOG
Labuat

Spor
Sports-Reference
Rotoworld
Yardbarker
Total Pro Sports
Citizen Sports

Aile & Çocuklar
Design Mom
Serious Eats
Babble
Etsy
Sesame Street

Haber & Bilgi
Guardian
The Onion
The Daily Beast
National Geographic
WikiLeaks

Finans & Verimlilik
Mint
Wikinvest
StockMapper
Springpad
Wakerupper