bildirgec.org

mükemmel hakkında tüm yazılar

Tasarımda En Uç Noktayı Yaşayan 2 site

ANDER | 14 February 2011 16:36

Günümüzde Adobe’nin büyük atılımlarıyla web tasarımda büyük atılımlar ve tasarım aşamasında büyük modernleşmeler yer almaya başladı. Öyle ki 2009, 2010 web tasarım trendlerinde kült tasarımlardan uzak duruldu. Olağan karşılamak gerekirse en uç tasarımın bile bir sınırı var; başkası daha iyisini yapana kadar tabii ki …
İşte web tasarım dünyasında son derece estetik, tasarımın en uç noktasını yaşayan (bana göre) 2 site…

Teklik..

pillibebekkuyuda | 10 March 2010 09:09

Kadının birilerini mutlu etme huyu vardı..
Bu gün öyle bir gündü..Şehirdeki işlerini bitirmek üzere evden ayrıldı. Cüzdanın iyilik köşesine, o küçük altını yerleştirdi.

Acaba onu almayı kim becerebilecekti. Durup dururken birine verse, o kişi hiç ihtiyacı olmayan biri olabilirdi. Karşılığında biraz emek ve çaba gösteren birine vermeyi daha uygun buluyordu. Bir otel cafesinde kahve içecek, bozukluklarla beraber onu da verecekti. Sonra adam ya da kadın avucunu açtığında bu parlayan şeyin bir sihir olduğunu düşünecek ve nereden geldiğine akıl erdiremeyecekti. Düşündü, altının değerini sadece sarraf anlardı ama olsun. Vazgeçti bu hiç heyecanlı değildi.

üçlünüz

taha3045 | 04 May 2009 09:28

Eskide anketler yapardık , pek çok soru olurdu bazıları ise kültleşmiş sorulardı, ıssız adaya düştügünüzde yanınıza almak istediginiz 3 şey( dört te olabilirdi), bir yagmur damlası olsanız nereye damlamak isterdiniz gibisinden.

Anket soruları şu an ne durumda ama bazı forumlarda ki anket bölümlerinde veya sözlüklerde hoşuma giden anket sorusunu belirledim, üçü bir arada kahve gibi, hayatınızın en kral üçlüsünü soruyorlar, cevabını ben bulamadım, pek çok üçlü seviyorum çünkü.Şıklar arasında baba-oğul-kutsal ruhtan tutun, Recep-Tayyip- Erdogan’a kadar pek çok secenek var. Cevabı para-para-para olan bile var, hatta bir sen-bir ben-birde bebek diyen de.

45+ Mükemmel bedava web şablonları

bayraak | 14 April 2009 11:20

Ücretsiz web şablonları genellikle pek güzel olmaz yani ücretli olanlara nazaran. Ama benim burda sizinle paylaşacağım şablonları ücretli olanlar kadar hatta ondan daha güzel bile olanları var. İşte en çok beğendiğim 10 tanesi:
1. Environmental brand

Environmental Brand
Environmental Brand

Önizle ve İndir

Mükemmellik Sendromu

admin | 02 March 2009 12:35

Mükkemmelik Sendromu dediğim şey; genelde kadınlarda görülüyor. Başlangıcının kadınların yoğun olarak iş hayatına girmesiyle olduğunu düşünüyorum. Kadınlardan beklentiler arttı. Artık kadın dediğin sadece evine, eşine, çocuklarına bakan değildi, artık evin giderlerine ortak olduğu kadar, gelirlerine de ortak olandı.

İlk başta kadınlar biraz zorlandı. Zaten yorucu olan ev çocuk eş üçgeni artık genişlemişti. Şimdi bir de iş köşesi vardı ki üçgen, üçgen olmaktan çıkmıştı. Elimizde bir köşeden diğerine sürekli koşturabileceğimiz bir dörtgen vardı.