bildirgec.org

mousepad hakkında tüm yazılar

Fierce 5000 DPI Laser Gaming Mouse V2

maxhoper | 03 February 2011 09:56

Rudegameware firması adından da anlaşılacağı gibi oyuncular için mosue, mouse-pad, speakers, kıyafet vb ürünler üretiyor.

Şu an için ön siparişlerini kabul etmeye başladıkları yeni bir mouseları var. Lazer teknolojisini kullanan mouse; 5000 DPI hassasiyete sahip. Yapımcılar, oyuncular için performans artırıcı bir takım düzenlemeler yaptıklarınından bahsetmişler. Satış fiyatı ABD için 49.95$ olacak.

rude-mouse
rude-mouse

Logitech Portable Lapdesk N315

hkmt | 19 September 2009 15:08

Logitech Lapdesk N315
Büyüklük 15.6”

Özellikle touchpadlerini kullanmaktan hoşlanmayan dizüstü bilgisayar kullanıcıları için kullanılabilir olan bu Lapdesk N315 fare altlığı (mousepad) eğilip bükülen mousepadlerin yerini tamamıyla dolduracaktır. Kaymayan kaplamasıyla, yıkanabilir ve kaydırılabilir(sürgülü) yapısıyla dizüstü bilgisayarlarınızı kucağınızda da kolay biçimde fareyle yönlendirebilirsiniz. Bu ay sonunda piyasaya çıkacak ürünün fiyatı $30.

Çok amaçlı Mouse Pad

serversistemci | 22 November 2008 05:02

Çok amaçlı Mouse Pad
Çok amaçlı Mouse Pad

Artık bilgisayar başında geçirdiğimiz uzun zamanlar ürün geliştiricilerin iştahını kabarttı ve usb aletleri (usb akvaryum, usb fan, usb Mouse, usb webcam vb..) o kadar çok çeşitlendi ki artık usb girişlerimiz almaz oldu. İşte bunun için artık mause pad’ler bile usb girişi destekler oldu. İşte bu zamazingo hem usb girişleri hem de speaker ve rulo katlanabilme özellikleriyle bize ekstra yardımcı olmayı amaçlıyor. Ayrıca kulaklık, mp3, mp4, ve ipod girişi bulunan ve 22$ fiyatı olan bu Ürünle ilgili haberi buradan bulabilirsiniz.

USB Mousepad

Runyy | 17 November 2008 12:26

Mousepad’lerin artık USB’leri de çıktı. USB ile çalışan mouseler işimize çok yarıyordu ama USB’li mousepad daha da güzel olmuş ve daha da çok işimize yarayacağı kesin. Bu tasarımla hem mouspad’imiz olacak hem de USB’leri çalıştıracak. Mousepad‘e hem Flash Bellekler takılıyor hem de USB’li mouse çalıştırılabiliyor. Henüz Türkiye’de bulunmayan mousepad’lerin yılbaşına doğru geleceği tahmin ediliyor. Daha da detaylı bilgi isterseniz buradan alabilirsiniz.

Travian Ürünleri

Makadakal | 13 April 2008 22:29

Travian Online

Travian Online, tarayıcı tabanlı bir oyundur.Travian oynuyor ve hayranıysanız bu ürünler tam size göre.Üzerinde Travian logoları,karakterleri olan bu ürünler :

Sweatshirt

Ürün Fiyatı: 21.19 Dolar

Tıkla, arınmaya ve kazanmaya başla!

nzright | 13 April 2008 00:07

Lipton şehrin olumsuz etkilerinden ve stresten arınmak için Berrak Yeşil Çay isimli yeni bir ürün piyasaya sürmüş.
Bu ürün için hazırlanan siteye bir de advergame eklemiş.
Oyunda bir gün boyunca vücudumuzun yıpranmasına neden olacak etkilere maruz kalıyoruz; doğru aktiviteler ve rahatlatıcı çaylar ile Arınmametre yi dengede tutarak günü tamamlayabilirsek çekilişle; Kupa, Tepsi, Mousepad ya da Spa Paketi kazanmak mümkün.