bildirgec.org

loreal hakkında tüm yazılar

Loreal’den Süper Hediyeler

varestehayat | 25 May 2010 11:15

Bu kampanyayı LOREAL TÜRKİYE KOZMETİK SAN.VE TİC. A.Ş. tarafından düzenlenlemektedir. Kampanyaya 17 Nisan ve 17 Haziran tarihlerinde katılabilirsiniz.

Kampanyaya sitesine girip sitedeki katılım bilgilerini doldurup siteye üye çekliş hakkı kazanabilirsiniz. Siteye üye olanlar 1 çekiliş hakkı kazanacaklar, ayrıca davet ettiginiz her arkadaşınız için de çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. (2. bir çekiliş hakkı kazanabilmeniz için arkadaşınızında üye olması gerekiyor.)

Loreal hücresel gençlik

cherry blossom girl | 02 March 2009 10:20

Loreal’in yeni hücre ürettiğini (nasıl bir mücize ise artık) iddia ettiği ürünü Derma Genesis için açmış olduğu sitede, dermatolog desteği ve ürünlerle ilgili bilgi alınabiliyor.

Aynı zamanda Loreal’in güzellik elçisi olduğundan gayrı, Penelope Cruz’un kendisini ne kadar güzel ve seksi bulduğu, Bono ile çok yakın arkadaş olduğu, annesinin zamanında güzellik salonu işlettiği gibi “manasız” bilgilere ulaşmak da mümkün.

L’Oréal e-Strat Challenge – Online Strateji Oyunu

scarlet5 | 16 November 2007 08:09

Dünyanin ilk ve tek tüm dünya üniversite öğrencilerine açık on-line strateji oyunu L’Oréal e-Strat Challenge 8 başlıyor!

e-Strat Challenge’la derslerde öğrendiklerinizi hayata geçirme fırsatı bulurken, simulasyon içerisinde genel müdürü olduğunuz sanal şirketinizin geleceği ile ilgili stratejik kararlar almanın heyecanını yaşayacaksınız. Dünyanın dört bir yanından oyuna katılan diğer ögrencilerle yarışarak uluslararası deneyim kazanma sansina sahip olacaksiniz.

L’Oreal kızları kaçırıldı

akdem | 04 November 2007 23:29

L’Oreal erkeler için ürettiği el kreminin reklam kampanyasını bir oyunla genişletmiş. Oyunun konusu şöyle Dr.Wrinkle güzel kızımızı kaçırıyor ve onu kötü deneyleri için gizli laboratuarına götürüyor. Yeni L’Oreal skincare silahımızla güzel kızımızı kurtarabilecekmiyiz? Yoksa bu güzel kız bizim sonumuz mu olacak? Bu eğlenceli oyunu buradan oynayabilirsiniz.