bildirgec.org

kamera arkası hakkında tüm yazılar

“Captain America” kamera arkası görüntüleri

queennothing | 29 June 2011 15:45

Amerika’da 22 Temmuz, ülkemizde ise 2 Eylül 2011’de vizyona girmesi beklenen “Captain America: The First Avenger“in ilk resmi fragmanını Uçandaire okuyucularıyla paylaşmıştık. Jumanji ve The Wolfman’dan tanıdığımız Joe Johnston‘un çektiği filme ait bir kamera arkası videosu yayınlandı. 3 dakika 40 saniye olan videoda bir yandan filmin yapım sürecinden kısa kısa bahsedilirken, bir yandan da çekim anları paylaşılıyor. Videoyu buradan (1, 2, 3) seyredebilirsiniz.

Filmlerin bir de perde arkasına bakın

mustafaesad | 27 February 2010 14:31

Türkiye'nin ilk ve tek kamera arkası portalı
Türkiye’nin ilk ve tek kamera arkası portalı

Filmlerin bir de perde arkasına bakın

Siz de film izlerken filmin büyüsüne kapılan ama bir yandan da izlediğinizin nihayetinde bir film olduğunu fark edip “bu filmi nasıl yapmışlar acaba” diye düşünenlerden misiniz? O zaman bu site tam size göre!

TeknoSinema, popüler sinema filmlerinin kamera arkalarına ait görsel dokümanlar içeren bir sinema portalı. Filmlerin kamera arkalarına merak salan izleyiciler bu site sayesinde en popüler, en teknolojik filmlerin kamera arkalarını izleyebiliyor.

Kısa Film İzleme Portalı Açıldı

KisaFilm | 16 November 2008 16:36

Artık tek bir siteden kısa film fakkındaki her şeyi öğrenebilir,festival tarihleri,festival haberleri,kısa film haberleri,yeşilçam klasikleri,türk kısa film yönetmenleri,senaristleri ve daha bir çok öz bulabilirsiniz.Bu Site sayesinde bütün kısa filimleri tek bir portal dan izleyebiliyorsunuz.Kısa Fillm İzle yani Kİ Beta 1 numara olmaya aday gibi gözüküyor.Web sitesi için Kısa Film izlemek için ise

Destere fragmanı ve kamera arkası

JaAaa | 27 October 2008 14:30

Başrollerini Erol Günaydın, Tuna Orhan, Peker Açıkalın, Beyazıt Öztürk, Ali Çatalbaş, Volkan Demirok, Halil Kumova, Selin Denizli ve Önder Açıkbaş‘ın paylaştığı türk işi komedi filmi 21 Kasımda gösterime giriyor.Trakyalı bir seri katilin maceralarını anlatan filmin fragmanı ve kamera arkası yayınlandı.
Fragmanı izlemek için buraya,kamera arkasını izlemek için buraya ya da şuraya (+13) bakabilirsiniz.
Merakla bekliyoruz..

Coca Cola Fabrikası Kamera Arkası

eminkeles | 30 June 2007 18:53

coca cola anime
coca cola anime

Herşey Coca Cola otomatına bozuk paranın atılmasıyla başlıyordu, herşey mükemmel otomatın tüm çalışanları şıkır şıkır hatta fıkır fıkırdı. En sonunda müşteriyi buz gibi bir içecekle buluşturuyorlardı, coca cola’nın reklam filminde. Aslında herşey o kadar da toz pembe değilmiş, otomat fabrikasının çalışanlarının duygu ve düşüncelerine yer veren bu belgesel, herşeyi tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor. Anime severlerin bayılacağı türden bir kamera arkası çalışması olmuş.

[Kaynak]