bildirgec.org

iogear hakkında tüm yazılar

Yazdıklarınızı Okuyamıyorsanız

Chat Noir 1 | 16 October 2008 15:57

Sizde derslerde sıkça not tutan öğrencilerden misiniz?Eminim bazen o kadar hızlı yazıyorsunuzdur ki sonradan kendi yazınızı bile okuyamıyorsunuzdur. Gelişen teknoloji burada da imdadınıza yetişiyor.Bu ürün el yazınızı gerçek zamanlı olarak dijital ortama kaydediyor ve yazdıklarınızı bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz.Böylece yazdıklarınız sonrasında okunabilir olarak bilgisayarınızda kayıt altına alınmış oluyor. Normalde 80-100 dolar arasında bir fiyata sahip olan bu ürün ekimin 18’ine kadar 60 dolara satın alınabiliyormuş. Umarım ülkemizde de satışa sunulur.

Kablosuz görüntü mümkün

kalsiyum sandoz | 28 August 2008 01:08

İki parça
İki parça

Hemen herkesin sinir olduğu kablolardan yavaş yavaş kurtulmaya başlıyoruz. Kablosuz kulaklık, kablosuz modem, vesaire derken, artık monitörler ve projektörler için de aynı rahatlık mümkün oldu. Iogear, monitör ve projektörleri kablosuz kullanabilmek için yeni bir araç geliştirmiş. Zamazingo, biri USB ile bilgisayara, diğeri monitöre bağlanan iki parçadan oluşuyor. 720p Hd kalitesine kadar görüntü aktarabilen ürün, 30 feet mesafeye kadar çalışabiliyor. Unutmadan, araç gelecek ay 230 dolardan satışa sunulacak.

IOGEAR Taşınabilir Medya Oynatıcısı

zabun | 02 July 2008 23:12

IOGEAR‘ın yeni taşınabilir medya oynatıcısı, HD desteği ile panel televizyonlarınızın gerçek görüntü yeteneğini yaşamanıza yardımcı olacak. 120GB 2.5″ SATA sabit diski ile; 34,000 fotoğraf, 30,000 şarkı, 9 saat dijital video, 50 saat DVD kalitesinde video oynatabiliyor. Oldukça küçük tasarlanmış cihaz, hem uzaktan kumanda ile, hem üzerine yerleştirilmiş tuşlar ile kullanılabiliyor.

Diğer özellikleri şunlar:

  • Çözünürlük: 480i / 480p / 576i / 576p/ HD- 720p
  • Medya: DAT, Mpg, Mpe, Mpeg, vob, IFO, m2p, AVI, DivX, Xvid, Jpg, Jpeg, mp3, WAV
  • Divx Altyazı: IDX/SUB, SRT, ASS, SSA, SUB, SMI, PSB

dünyanın en kullanışlı elektronik kalemi

oliveolive | 04 March 2008 14:08

iogear, dünyada ilk defa normal bir kağıda yazdıklarınızı dijital ortama aktarabilen bir ürün geliştirmiş. bu ürünü diğerlerinden farklı kılan özel bir tablet ya da yüzeye ihtiyaç duyulmaması. normal fonksiyonlarına ek olarak bir verici içeren ve her türlü mürekkebin kullanılabildiği kalemle yazılırken, kağıda tutturulan alıcı tüm el hareketlerini kaydederek metnin dijital ortama resim ya da metin olarak aktarılabilmesini sağlıyor. Haber burada, ürün sayfası ise burada.

Hijyenik Parmak İzi Okuyan Fare

eminkeles | 27 June 2007 10:00

hijyenik fare
hijyenik fare

Bilgisayarının güvenliğine ve faresinin temizliğine ekstra önem verenler için, iogear tarafından tasarlanmış bu fare, üzerindeki biometrik tarayıcı sayesinde sizin ve sevdiklerinizin parmak izi bilgilerini tutarak, bilgisayarınızın güvenliğini sağlıyor. Ayrıca firma tarafından geliştirilen nano kalkan sayesinde fare yüzeyinde, bakteri ve benzeri mikropların üremesine engel oluyor. Bu ürünün kullanıcılarına maliyeti ise, 80 dolar civarında.

[Kaynak]