bildirgec.org

hit arttırma hakkında tüm yazılar

7 püf nokta ile hitinizi artırın

silver530 | 22 February 2011 17:55

ziyarteçilerinizin sitenizde yaptığı sayfa gösterimine “hit” denir. bu yazımızdaki püf noktaları uygulayarak hitinizi farkedilir derecede yükseltebilirsiniz.

1 – sık sık güncelleyin: bu işin uzmanları “içerik kraldır” diyorlar. sitenizin içeriği hem kaliteli hem de zengin olmalıdır. sık sık güncelleme yapmak kaliteli içerik kadar önemlidir. bu işin formülü bu işle doğru orantılıdır. ve ne kadar sık güncellerseniz insanlar sitenize o kadar sık gelirler.

bir güncelleme çizelgesi belirleyin ve ona sadık kalın. ancak sık sık güncelleyeceğim diye kaliteli içerik bulamıyorsanız sitenizi boş haberlerle doldurmayınız.

MONSTER SPLASH

haytahayat | 26 November 2010 16:01

Monster Splash.com

Bloğunuzu web sitenizi tanıtmak istediğinizde ücretsiz üyelikle veya isterseniz ücretli olarak ta üyelik alan para kazandırma ve ya sitenize eklediğiniz bir kodla görsel reklamlar yayınlayarak krdedi ve para kazanmanızı sağlayan bir site ben daha yeni olduğum çin para filan kazanmadım kazancağımı da iddaa etmiyorum ilginç bir sitem merak edenler var sa buyrun baksın derim bloğumun istatistiklerinde ciddi bir artış var ve bunun %90 buradan gözüküyor umarım bu benim için iyi bir şeydir:)
İster benim tavsiye bağlantımla üye olursunuz isterseniz dolaysız bir şekilde www.monstersplash.com dan üye olabilirsiniz.

Düşünmek ve Paylaşmak

Facebook’un Nimetlerinden Faydalanma

tobby | 30 October 2009 14:02

Facebook’taki video paylaşma çılgınlığı kimsenin gözünden kaçmış olamaz. Site sahibi olarak siz de Facebook’un bu özelliğini kendi lehinize kullanabilir ve hit sayınızı artırabilirsiniz. Yapmanız gereken şey Facebook’un kullandığı etiketleri videonun yer aldığı sayfaya yerleştirmek.

Facebook'ta Teknikim'den Paylaşılmış Bir Video
Facebook’ta Teknikim’den Paylaşılmış Bir Video

Zor denilemeyecek bu işlemden sonra sizin sayfanız da paylaşıldığı zaman videolarınız youtube, metacafe, dailymotion’daki videolar gibi Facebook aleminde dolaşmaya başlayacak ve bu sayede sitenizin çok güzel reklamını yapmış olacaksınız, tabi ki bunun için video başlığında veya açıklamasında site adınızın yer alması daha iyi olacaktır. Eğer videolarınızın Facebook üzerinde oynatılmasını istemez ve kullanıcıların videoyu sitenize girdikten sonra izlemesini isterseniz de video etiketlerini kullanmadan sadece resim etiketini kullanabilirsiniz. Ancak bu durumda başlıkta veya açıklamada video diye de yazması kullanıcılar açısından daha iyi olacaktır. Hiçbir görsel öğe kullanmadığınız taktirde pek bir ilgi çekmeyecektir. Kullanıcıların yazı ve videolarınızı paylaşmaları için de sitenize Facebook Paylaş Butonu koymanız gerekmektedir. Şu Facebook sayfasında hazır script kodunu bulabilirsiniz.

Site Trafiği Artırma 2

tobby | 29 October 2009 13:57

Daha önceki yazıda dizin sitelerine link eklemenizi kolaylaştıracak bir programdan bahsetmiştim. Bu yazıda ise başka bir site trafiğini artırma yönteminden bahsedeceğim.
Hepinizin bildiği üzere site içeriği arttıkça hit sayınız da artmaktadır. Zahmetsiz bir biçimde site içeriğini artırmanın bir yoluysa RSS beslemelerinden faydalanmaktır. Feedzilla ismindeki site farklı kategorilerde, farklı sitelerden toplayarak biraraya getirdiği RSS beslemelerini widget olarak sunmaktadır. İstediğiniz kategoriyi seçerek sitenize yazı başlıkları ve açıklamalarının yer aldığı bu widget’ı koyabilmektesiniz. Bu şekilde sitenizin içeriği dolayısıyla da trafiği artmaktadır.
Bir başka yazıda görüşünceye dek sağlık ve esenle kalın 🙂

hit arttırma

pars34 | 16 November 2008 16:45

merhaba arkadaşlar ben hit artıran siteler ne kadar güvenli merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim.

traffic swarm (trafik akını)

neoturk | 29 October 2007 18:08

traffic swarm
traffic swarm

adında da anlaşılabileceği gibi trafficswarm.comsitenize ziyaretçi yollayan bir sistem. İşleyişi ücretsiz ve ücretli olmaz üzere ikiye ayrılıyor. Siz her sisteme üye olan siteyi gezdiğinizde kredi kazanıyorsunuz ve bu krediler sizin eklediğiniz sitenin ziyareti için harcanıyor. Siteniz için kaç kredi harcanması gerektiğini yine siz belirleyebiliyorsunuz. Kredi kazanmak için ise sadece sörf yapmak değil , değişik yollarla da kredi kazanmanız sağlanmış bunlar arasında; sitenize bir arama kısmı eklemeniz ve arama sonuçlarına tıklanınca kredi kazanma, sitenize bir bağlantı kutusu ekleme seçenekleri bulunuyor. Eğer para ödemek istiyorsanız aylık 30 dolara 2500 kredi satın alabiliyorsunuz, böylece farklı ayrıcalıklarınız oluyor.Bunlar arasında 10 dan fazla sitenizi sisteme kaydetme gibi ayrıca alt üyelerinizde aylık 30 dolar öderse onlardan komisyon alma şansınızda var. Denemenizi tavsiye ederim.