bildirgec.org

gülünç hakkında tüm yazılar

Sporda Komik Anlar.

bithikotsis | 06 April 2011 12:54

Dünyanın her köşesinden, gerek futbol maçlarından, gerekse basketbol maçlarından, gerekse buz hokeyi salonlarından bazen çok ince mesajlar veren, bazen güldüren, bazen şaşırtan, bazen de kahkahalar attıran enstantaneleri yakalamışlar.

en saçma bilgisayar hata mesajları

iso1000 | 12 December 2007 11:54

Gizmodo sitesi Windows programlarının verdiği en saçma hata mesajlarını sıralamış.
Ayrıca sitede “sizce hangisi daha saçma?”diye bir anket yapılmış.

bilgisayar kafayı yedi...
bilgisayar kafayı yedi…

Mesela hata mesajlarından birkaçı “hata raporu oluşturulurken hata oluştu”

“Klavye hatası, f1 tuşuna bas.”

“Bilgisayarın çöp kutusunu, çöp kutusuna göndermekten emin misin?”

diğer hata mesajlarını buradan görebilirsiniz.

İşsizliğe Kesin Çözüm: Olağanüstü Bir Ret Mektubu

ecrivain | 28 July 2007 15:39

Bugünlerde kime sorsanız en büyük sorunun işsizlik olduğunu söylüyor. Bir seçimi daha geride bıraktık ama hiçbir parti, bırakın kesin bir çözüm üretmeyi, bu sorunu nasıl çözeceğini doğru dürüst tartışmadı bile. İşte size çözüm!

Diyelim ki pek çok iş başvurusu yaptınız ve tüm başvurularınız o gayet iyi bildiğimiz kibarca yazılmış ret mektupları ile sonuçlandı. Peki ne yapacaksınız? İşte size ‘olağanüstü’ bir çözüm: ret mektubunu reddetmek 🙂 Biraz ‘yüzsüzlük’ pahasına :), Aşağıdaki örneği kullanarak hayalinizdeki işleri artık kaçırmayacaksınız!

yeni başlayanlar için pilli komünitesi

kahpecuce | 20 January 2007 17:54

Biliyoruz ki pilli ailesine her geçen gün yeni üyeler katılıyor ve üyelerin tüm network sitelerini bir anda tanıması mümkün olamayabiliyor. Bu nedenle, yeni pilli üyelerine yardımcı olacak bu rehberi hazırlamayı uygun gördüm.

Bu rehberde, pilli sitelerini sırayla ele alıp ortalama kullanıcı profillerini çıkarmaya çalışacağız. daha kolay anlaşılması için, bahsedilen kullanıcı tipi resimlerle desteklenmiştir

bildirgeç.org

bilgisayara “seksi” sıfatını yakıştıran insanlardan oluşur. (tercihen apple ürünleri, ne demek istediğimi anlamanız için bu sayfaya göz atmanız yeterli.) çoğu gözlüklüdür. dünyada 10 çeşit insan olduğuna inanırlar. ayrıca, tasarıma gönül vermiş, estetik kaygısı yüksek olan insanlardır.