bildirgec.org

golive hakkında tüm yazılar

Tutvid: İzleyerek Öğrenin

gooz | 08 September 2008 15:05

tutvid.com photoshop, flash, illustrator, dreamweaver, fireworks, golive ve bridge programına ait ücretsiz video dersler bulabileceğiniz bir site. Ayrıca, aynı derslerin daha kaliteli videolarını satın alabilirsiniz. Sitede toplamda 100’ün üzerinde ders mevcut.

grafik tasarım programları için ikonlar

ugya | 07 November 2007 22:08

resimde de görüldüğü gibi photoshop,3d max,freehand vs. gibi sık kullandığınız programların olağan ikonlarından sıkıldıysanız buradaki ikonları tercih edebilirsiniz.sade ve hoş bir yapıda oluşu bence gerçekten kullanılabilirlik açısından cezbedici.buradan indirebilirsiniz.

Popüler Programlama Araçları

positive | 22 June 2007 16:57

Ücretli Yazılımlar

Adobe

Dreamweaver: Adını duymayan kalmamış olsa gerek. Çıktığı tarihten bu yana pek çok kullanıcı kazanan yazılım, web editörleri arasında belki de en popüleri ve en çok kullanılanı. Saymakla bitmeyecek özellikleri nedeniyle daha uzun süre gündemden düşecek gibi görünmüyor. Deneme sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışı fiyatı 399$

Freehand ve Golive Tarih oldu…

ryan | 03 June 2006 16:45

The Macobserver’in haberine göre Adobe, Golive ve Freehand’e 2007 ilkbaharında duyuracağı CS3 serisinde yer vermedi.

Adobe ve Macromedia birleşmesi öncesinde Golive ile Dreamweaverin önünü kesmeye çalışan Adobe, Dreamweaverin de sahibi olmasıyla Golive’i tarihe gömdü.

Dreamweawerin ise ciddi bir arayüz makyajından geçeceği ve Adobe programlarıyla tam uyumlu hale geleceği tahmin ediliyor

Aynı şekilde uzun zamandır güncelleme ve yeni versiyonu çıkmayan Freehand’de artık tarihin tozlu sayfalarına karıştı. CS3 ile artık Illustrator dışında bir tercihimiz kalmayacak.

Kaynak: Adobe Egitim