bildirgec.org

ryan

11 yıl önce üye olmuş, 289 yazı yazmış. 1 yorum yazmış.

Dreamweaver ve Fireworks CS4 Beta

ryan | 28 May 2008 08:01

Beklenildiği gibi adobe sonunda cs4 serisinin ilk ürünleri olan dreamweaver cs4 ve fireworks cs4‘ün beta sürümlerini trial olarak sadece 2 gün kullanılabilecek süre ile kullanıma açtı. Öncelikli olan dikkat çeken ilk yenilik, yeni bir arayüz. Bana göre çok daha kullanışlı ve çok daha rahat bir arayüz olmuş. Ve tabiki diğer başka yenilikleri de mevcut. Bildirmesi benden, keşfetmesi sizden.

sound effect için kaynak siteler

ryan | 01 May 2008 14:58

Adobe Thermo, Trailer

ryan | 30 December 2007 18:54

Son günlerde Adobe ‘nin lab‘indan bir cok yeni ürün testleri sunulmaya başladı. Adobe Thermo da bu ürünlerden en yenisi olanı. Thermo tasarımcılar için düşünülmüş, kod yazmadan zengin içerikli siteler yapabilmek için geliştirilen bir program. Program, Adobe’nin diger ürünleri olan Photoshop, Illustrator ve Fireworks ile etkileşimi olarak çalışıyor. Bu programlarla hazırladığınız arayüz çalışmalarınızı kolayca aktarabilme imkanınız oluyor. Program icerisinde sunulan araçlarla da kolayca yaptığımız çalışmaları programlayıp, datalarımızla birlikte çalıştırabileceğimiz çalışmalar yapabiliyoruz.

Adobe Media Player’ını Duyurdu!

ryan | 20 April 2007 12:47

Adobe, bildiğiniz gibi bir süre önce masaüstümüzde rahatlıkla çalışıp, ekranlarımızı süsleyeceğini söylediğimiz bir uygulama geliştirip buna da Apollo adını vermişti. Şimdi ise, apollo içerisinde çalışacak ve web tabanlı video stream özelliğini taşıyan, .flv uzantılı bir video dosyası da dahil, her türlü videoyu destekleyen, isterseniz web üzerinde bulunan herhangi bir flv dosyasını kütüphanenize ekleyip, daha sonra bilgisayarınızda rahatlıkla izleyebileceğiniz bir kendi media player‘ını duyurdu. Beta versiyonunu 2007 içerisinde yayınlayıp, yıl sonunda tam versiyonunu piyasaya süreceğini belirtti.

OhMiBod

ryan | 09 March 2007 23:12

OhMiBod
OhMiBod

kadinlar gününde, kadinlara özel üretilmiş bir ipod aparati olarak OhMiBod. Kendisi müziğin ritmine göre titreme şiddeti değişen bir vibratörmüş. Sitesinde bulunan videoda bayanların pek hoşuna gittiğini görebiliyoruz.

mtv türkiye

ryan | 16 August 2006 22:58

MTV Türkiye hakkinda elime ulasan bir bilgiyi iletmek istiyorum. Ilgilenen arkadaslara duyurulur MTV Türkiye yaratıcı gençlere harika bir fırsat sunuyor. “MTV Türkiye’de, Türkiye MTV’de” sloganını düşün, yaratıcılığını konuştur! Hazırlayacağın amatör veya profesyonel görsel asarımı(animasyon, logo vb.) MTV Türkiye’yle paylaşmalısın. Uygun görüldüğü takdirde yaratıcı çalışmanı www.mtvturkiye.tv internet sitesinde veya MTV Türkiye ekranında kendi imzanla görebilirsin. Yaratıcılığına güveniyorsan [email protected] adresine kişisel bilgilerini(isim soyad email telefon)gönder. Seni hemen arayalım.