bildirgec.org

film izle hakkında tüm yazılar

bu akşam hangi filmi izlesek?

tarikozket | 16 July 2012 13:33

yaz geldi, sıcaklar iyice bastırdı. hepimiz evlere tıkıldık. ortak bir sorunumuz var; “bu akşam hangi filmi izlesek?”. birazdan bahsedeceğimiz websitesi bu soruya oldukça iyi cevaplar vererek sorunu ortadan kaldırıyor.

siteye girdiğinizde direkt olarak bir filmle karşılaşıyorsunuz ve isminin yanında fragmanı da servis ediliyor.

fragmanın sağında bulunan sağ ok sayesinde de bir sonraki filme geçiyorsunuz.

Hd kalitsinde filmler

endop | 10 June 2011 18:26

Vizyon filmlerini HD kalitesinde izlemek için mükemmel bir site. Oldukça eski belgesellerden günümüz konserlerine kadar geniş film yelpazesine sahip olan bu site size ihtiyacınız olan bütün filmleri sağlayacak. Her gün güncellenen ve yeni filmler eklenen bu site oldukça basit grafiklere sahip ve oldukça kullanışlı. Üstelik film izlemek için üyelik ve reklamlara tıklama gibi formalite şeyler de istemiyor. Hemen şimdi siteye girebilir ve birbirinden kaliteli filmlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Kaliteli bir film arşivi

endop | 09 June 2011 21:16

Diziler hayatımızın bir parçası oldu artık, hepimizin takip ettiği en az 2 dizi var. İşte size dizi izleyebileceğiniz mükemmel bir site. İstediğiniz filmleri mükemmel kalitede izleyebilir , gerektiğinde dondurup kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kusursuz bir arşive sahip olan site size bütün imkanları sunuyor.

Yeni Siteler Keşfedelim – XVII

Atomic Bomb | 28 October 2010 15:11

Happy CV: Bu site diğer özgeçmiş sitelerinden biraz farklı. Diğer CV yaratma sitelerinde karmakarışık ve uzun adımlar sonrası hedefinize ulaşırken burada bir kaç adımda kolayca CV’nizi yaratabiliyorsunuz.

Live Documents: Office belgelerinizi bazen başkalarıyla paylaşmak isteyebilirsiniz. Upload-download aşamasıyla uğraşmadan internete yükleyerek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Görüntüsü de Microsoft Office’e çok benziyor.

filmlerin sonunu söyleyen 9 site

tembelyarasa | 08 September 2010 14:45

hiç, bir filmi izlerken sonunu göremediğiniz oldu mu?
veya sonunu çok merak ettiğiniz? bu durumda spoiler veren yani filmde olacakları söyleyen siteler var. bu siteler veri tabanlarında onlarca filmin sonunu barındırıyor siz de filmin sonunda ne olduğunu öğreniyorsunuz. yalnız baştan uyaralım
ben o filmi izleyecektim neden sonunu söylediniz diye kızmak yok. Merak ettiğimiz film sonlarına artık birilerine sormadan öğrenebileceğiz, bilgilendirici ve eğlendirici olması dileğiyle.


The Movie Spoiler

the movie spoiler oldukça kapsamlı bir site. bunu, veri tabanında yaklaşık 1000 adet filmin sonunu bulundurması nedeniyle belirtiyorum. isterseniz siz de izlediğiniz filmin sonunu gönderebiliyorsunuz siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Moviepooper

moviepooper the movie spoiler’dan aha kapsamlı bir site. 4.000 ve artmaya devam eden
film sonu arşivine sahip ve oldukça kullanışlı bir şekilde tasarlanmış. en son çıkan filmlerin sonunu görebilirsiniz siteye ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

tivibu, 31 ağustos’a kadar 1 tl

pisho | 03 May 2010 11:31

tivibu kampanya
tivibu kampanya

Bildiğiniz üzere Tivibu‘nun ilk lansmanında Tivibu “Standart Plus” Üyelik paketi ücretleri 1 Mayıs’a kadar, kampanya gereği 1 tl olarak açıklanmıştı. Haliyle ben de, 1 Mayıs’ın ilk saatlerinde ttnet online işlemlerden Tivibu “Standart” Üyelik paketine geçiş yapmaya çalıştım. Ama sunucuya ulaşılamadığı için hiçbir işlem yapamadan sayfadan çıktım.

Afterwards (2008) – Evangeline Lilly

masmai | 20 February 2010 17:19

Dizilerde görmeye alışık olduğumuz oyuncuları sinema filmlerinde izlemek apayrı bir keyif doğrusu. Kişiyi dizi dolayısıyla az çok bildiğiniz için ister istemez merak duygusu uyanıyor insanda. Lost‘un sevilen oyuncularından Evangeline Lilly, nam-ı diğer Kate Austen 2008 yapımı Almanya Fransa ve Kanada ortak yapımı afterwards adlı bir filmde rol almıştı. Ama film Türkiye’de gösterime girmemişti, internetteki uzun aramalarım sonucunda buldum ve izledim. Umarım bu yazı ve filmin eklemiş olduğum izlenilebilecek adresi benim gibi arayanların derdine derman olur.