bildirgec.org

fatura hakkında tüm yazılar

BORÇSUZ HAYATIN 15 ALTIN KURALI

Haricten Gazel | 14 April 2011 14:46

Sizin için derlediğim BORÇSUZ hayatla ilgili altın gibi 15 tane kuralı burada hizmetinize sunuyorum.Bu kuralları uygularsanız hayatınızda finansal olarak çok şeyin değişeceğini bizzat göreceksiniz.Günümüzde tüketim çılgınlığının modaya dönüşmesi ve herkesin bu modaya ayak uydurup har vurup harman savurmakta yarıştığını görmek insanı üzüyor.Bu saçma yarışın insanların nasıl borç batağına soktuğunu yaşayanlar veya çevresindekilerde görenler bilirler.Lafı fazla uzatmadan sizi altın kurallarla başbaşa bırakıyorum.Söylemesi benden uygulamak sizden :

Telefon Faturanız canınızı mı sıkıyor

akbelen79 | 14 March 2011 20:58

Günümüzde hepimiz iletişim veya internet hizmeti için sabit ev telefonu kullanıyoruz. Ama bu ara faturalarımız kabardığı için gittiğim bir telekom ofisinde şikayetimi alan üniversite mezunu, düzgün giyimli, diksiyonu düzgün arkadaşa sordum; niye böyle ? sırasıyla sayıverdi sebeplerini. Bende yazı yazdığımı ve bu bilgileri yazımın içinde okurlarımla paylaşabilir miyim dediğimde tabi ki bunlar bilinen şeyler. İşte o faydalı bilgileri paylaşmak için yazıyorum.

300 Metreden USB..

Beacool | 28 February 2011 19:41

300 Metreden USB..

Devolo dLAN 200 AV USB extender bu, bu, nedir bu?
Bu, bu, nedir bu?

Yakında marketten aldığımız çikletin bile usb girişi olursa şaşırmayacağım. Günümüzde neredeyse her şey usb bağlantı veri yolu ile geliyor. Bir video kameradan telefona, hafıza kartından görüntü birimlerine ve yazıcılara kadar her şey usb. Ama usb ler bu kadar ürüne sahipken halen (bence) önemli bir sorunla karşı karşıyalar. Kablolarının kısalığı…

Düşünün bir ev arkadaşınızla ortak kullandığınız bir yazıcı ya da harici sabit diskiniz var ve kablosuz bir çözüm için yatırabileceğiniz ekstra paranız ya da kablosuz çözüm için imkânınız yok. Belki de çok daha farklı bir açıdan düşünürsek (doğrudur) sağlığınız açısından kablosuz çözümleri kullanmıyorsunuz. Bu durumda ortak kullanılan ürünlerin paylaşımı ciddi bir sorun teşkil edecektir…

5 kullanışlı faturalandırma servisi

eogg | 05 May 2010 12:21

Her geçen gün işlerimizi kolaylaştırmak adına yeni projelerin, programların sunulduğu internet ortamında yaptığımız işler için faturaları düzenlemek, bir arada görebilmek ve aynı yerden rahat bir şekilde takip etmek için hazırlanmış 5 internet projesini tanıtacağım sizlere.

1) Ballpark

MooTools ile desteklenmiş kullanışlı, basit bir arayüze sahip ‘Ballpark’, faturalandırmak istediğiniz proje üzerinde çalışmış olan birden fazla kişiyle aynı anda fatura tutarı veya detayları hakkında yorumlar yapmanızı sağlayan pratik bir servistir. Paypal desteği ile müşterinin hızlı bir şekilde ödeme yapmasını sağlayan ‘Ballpark’ ilk 30 gün için ayrıca ücretsiz bir deneme süresi de sunmakta.

Hande Yener, Demet Akalın ve Grand Theft Auto

kahramancayirli | 06 January 2010 14:51

internetteyim.net adresinden alınmıştır
internetteyim.net adresinden alınmıştır

Elektrik faturası 287 TL geldiğinden beridir müzik dinleyip göbek atarak ısınmaya çalışıyorum. Elektriğe yapılan zamları pek umursamıyordum ama fatura gözünün önünde belirince insan aynı rahatlıkta duramıyor.

Hande Yener ile Demet Akalın barışmış. Kenan Erçetingöz’ün programında Demet Akalın telefonla stüdyoya bağlanıyor. Şubat ayında yeni projeleri müzikmarketlerde olacakmış. Bir de Türkiye turnesi düşünüyorlarmış. Kraliçeler Yolda gibi bir isim düşünülüyormuş.

Müşteri’den duymaktan nefret ettiğim 7 söz

axanc | 04 January 2010 16:33

i̇nternet tasarımcısı olmanın en zor açılarından birisi de, olayı tam olarak anlamayan müşterilerle ilgilenmektir. bu yazıda, müşterilerden duyabileceğiniz ve internet tasarımcılarının işini zorlaştıran cümlelere değineceğiz.

“olukça kısıtlı bir bütçem var, olabildiğince ucuz bir şey istiyorum.”

müşteri, sağlamış olduğunuz servise gereken değeri vermiyor ve sizi ucuz görüyor demektir. internet tasarımcıları da bir şekilde para kazanmak ve hayatlarına devam etmek zorundadırlar. eğer projenin bütçesi gerçekten de harcadığınız zamana değemeyecek ise, bu müşteriye yol vermenizi öneririm. nasıl mı?
“beyfendi, benim saatlik ücretim xx-tl. eğer bu ücret karşılığında projeyi yaptırmak istiyorsanız, projenin ayrıntılarını anlatan bir yazı göndermenizi isteyeceğim.”