bildirgec.org

enerji içeceği hakkında tüm yazılar

Burn Enerji İçeceği

kaugum | 28 December 2009 10:03

Enerji içeceği Burn‘ün web sitesi yenilenmiş. “24 saat enerji” diyen Burn’ün yeni sitesinin en önemli özelliği kendi ürünlerinin dışında sitede bulunan sürekli güncellenen etkinlik takvimi. Bu takvimin gözüme çarpan benzer takvimlerden farkı dans ve müzikli etkinliklerin yanında kültür ve sanatı da barındırması. Yani Burn sırf gece hayatını sahiplenmekle kalmamış. Tiyatro sergi gibi kültürel etkinlikleri ihmal etmeyerek onlara da takviminde yer vermiş. Hoşuma giden yanı ise etkinliği listelemekle kalmayıp içeriğini de kısaca anlatmaları. Adres: http://www.burn.com.tr/

Red Bull’un Yeni Yarışması: Red Bull Soapbox

deadlyman | 16 February 2009 10:01

Çılgın yarışların sponsoru ve organizatörü Red Bull yeni bir çılgın yarışma düzenliyor: Red Bull Soapbox.

Bu yarışmada yarışmacılardan kas gücüyle çalışan bir araba yapmaları ve onunla yarışmaları isteniyor.

Değerlendirme üç kritere göre yapılacak.
-Pistteki hız
-Aracınızın tasarımı
-Tiyatral oarak yaratıcılık

Yarış 24 Mayıs 2009 İstanbul-Maçkada yapılacak.
Son başvuru tarihi 13 Mart 2009
Ayrıntılı bilgi ve başvuru için…

Dikkat “TAURIN” içerir!

behman | 11 January 2009 21:17

taurin‘in ne olduğunu bilmiyordum. daha da kötüsü zararlı bir madde olduğunu sanıyordum çünkü enerji içeceklerinin üzerinde hep “taurin içerir” yazdığından herhalde kötü birşey ki bu notu düşmüşler diyordum. umursamazdım içerdim elbette ama taurinin ne olduğunu bilmeden. en sonunda internette gezinirken aklıma geldi ve fena halde bozuldum çünkü “taurin” zannettiğimin tam tersine yararlı birşeymiş.

Sprite 3G

ahmethakan | 25 September 2008 10:08

Cep telefonlarında 3G konuşuladursun sprite 3G adında yeni bir ürün çıkarıyor. Enerji veren bir içecek olduğu anlaşılan ürünün adının neden 3G olabileceği ile ilgili fikri olmayanlar için sprite bir site hazırlamış. Sitede adı G ile başlayan nesneleri bir cihaza atıp tahminde bulunmanız gerekiyor.

Sprite 3g

rpc | 12 August 2008 17:18

Coca-Cola içecek markalarından biri olan Sprite için yeni ürün Sprite 3g piyasaya sürülmüş. Şu sıra reklamlarda gördüğümüz ürün; enerji içeceği olarak lanse ediliyor.

Henüz denemedim; tadını merak ediyorum doğrusu..

Önce Terle, Sonra İç

zabun | 05 August 2008 09:02

Jin Le’nin zihin ürünü plastik şişe, herhangi bir sporcu içeceği için tasarlanmış. sadece sıradan işlevini gerçekleştirmenin yanısıra, özel şekli sayesinde şişeyi egzersiz yapabileceğiniz bir dambıl olarakta kullanmanız mümkün. 0.5 kg ağırlığında sıvı ile dolu şişe, içecek bittiğinde kum ya da demir tozu ile doldurulup daha da ağırlaştırılabilir.

Red Bull Street Style

CyberBlow | 09 July 2008 17:30

Red Bull daha önce Güney Amerika’da düzenlediği Street Style yarışmasını bu kez uluslararası bir platformda düzenliyor.Yarışmanın finalleri Brazilya’da düzenlenecek.Yarışmaya katılabilmek için yaş veya cinsiyet kısıtlaması bulunmuyor.Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.