bildirgec.org

ahmethakan

11 yıl önce üye olmuş, 45 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Tüketicinin dostu Erdal

ahmethakan | 30 May 2011 11:48

Lassa’nın yeni kahramanı Tüketicinin dostu Erdal aldığı ürün veya hizmetten memnun kalmayıp da ürünü iade etmek isteyen ya da para iadesi isteyen bütün tüketicilerin yardımına koşuyor.
Simit alıp yarısını martılara attıktan sonra iade etmek isteyenler, gazeteyi alıp beğenmeyip geri vermek isteyenler Erdal Bey’in kapısını çalıyor.
Erdal bey iade işleminin mümkün olabileceğini anlatarak Lassa’nın da benzer bir uygulama yaparak satın aldığınız lastikten memnun kalmamanız halinde 60 gün içerisinde paranızın iade edildiğini belirtiyor.

Daha fazla hayat

ahmethakan | 28 December 2010 11:14

Turkcell Daha Fazla Hayat sloganını bir internet sitesi ile pekiştiriyor.

Siteye girip kendinizin ve 4 arkadaşınızın fotoğrafını yükleyerek kafkastan horona kadar birçok dans figüründe nasıl hüner sergilediğinizi görebilirsiniz.

Çamlıca Portakallı’dan nostaljikk hediyeler

ahmethakan | 05 October 2009 09:49

Nostalji teması ile yılların markası olduğunu anlatmaya çalışan Çamlıca Gazoz Facebook‘ta yeni bir kampanyaya imza atmış. Kampanya sonunda 10 kişiye “Selvi boylum al yazmalım”, “Eşkiya”, Muhsin bey” gibi filmlerin DVD’lerini veren kampanya hem Çamlıca Gazoz için düşük maliyetli hem de marka imajını güçlendiren bir çalışma olmuş

Her Yerde KA var

ahmethakan | 06 March 2009 10:15

Kriz nedeniyle azalan araba satışlarını arttırmak ve Ford KA’nın tanıtımını yapmak için Ford yeni bir site hazırlamış.
Her yerde KA var sloganı ile yola çıkan sitedeki oyunu oynayıp 10 adet Ford KA’yı en kısa zamanda bulan 5 kişi çeşitli hediyeler kazanıyor

Bol Bol Bonus

ahmethakan | 19 February 2009 10:23

Bonus Kart’ın yeni sitesindeObjelerden bonus saçlı tipler tasarlayabiliyorsunuz.
Kazananı jüri tarafından seçilecek olan yarışmada ilk 3’e çeşitli hediyeler var.

Konuş Gönder

ahmethakan | 15 February 2009 13:25

Turkcell yeni hizmeti olan sesli mesaj servisi için yeni bir site yapmış. Girişte komik bir animasyondan sonra sitenin linklerinin Turkcell’in kendi sitesine gidiyor olması da ilginç bir ayrıntı.

Hipnozor ile sevgilinin aklını al!

ahmethakan | 12 February 2009 11:15

Gnctrkcll’nin yeni icadı Hipnozor, seven kalplerin derdine derman oluyor. İstediğin gibi bir Sevgililer Günü için derdini Hipnozor’a anlat, hemen derman olsun. Sevgilin gül bahçesi içinde aşk şarkıları söylemeni mi istiyor? Bir mesaja bakar. Göbeğin mi var? İri kemikli olmanın güzelliğini sevgilin de anlar. www.hipnozor.com‘a tıkla, sevgilinin aklını al!