bildirgec.org

ebay hakkında tüm yazılar

Gumtree Bedava ilan Sitesi

aviation | 19 June 2012 16:46

Bilindigi gibi Ebay en büyük ilan sitesi ve alternatifleri de bayaa bir rağbet görmekte. Eğer bedava ilan vermek istiyorum ve aynı zamanda da pozitif sonuçlar almak istiyorum diyorsaniz Gumtree bu konuda işinize yarayacağa benziyor. Ayrıca mobile ve iphone uygulamalarına bakıp buradan indirmeniz de mümkün.

10 site keşfedelim

silver530 | 31 January 2011 18:24

1 – anonymouse: iz bırakmadan sörf yapmak isteyenlere

web’de gezinirken bilgilerini gizli tutmak isteyenlere 1997 yılından bu yana ücretsiz hizmet veren anonymouse ingilizce ve almanca arayüzlerini destekliyor.

anonymouse
anonymouse

2- acapela speech: telaffuzunuzun doğruluğunu kontrol edebilirsiniz

bilindiği gibi ingilizce kelimeler yazıldığı gibi telaffuz edilmiyor. eğer bir ingilizce kelime doğru telaffuz edilmezse anlaşılamıyabiliyor. ingilizce kelimelerin nasıl telaffuz edilidiğini sesli olarak dinleyebilirsiniz. program bu konuda doğru sonuçlar üretmede çok başarılı.

acapela
acapela

Facebook ve Twitter ne kadar güvenli?

angelsdemos | 12 November 2010 10:00

FireSheep, adlı Firefox uygulaması geçtiğimiz haftalarda popüler web sitelerinde güvenlik krizi yaratmıştı. Google, Facebook, Twitter, Amazon gibi büyük web sitelerinde kablosuz ağlar üzerindeki hesaplara kolaylıkla ulaşım sağlayabildiğiniz ve kullanıcıların erişemediği sayfalara erişim sağlayan FireSheep uygulaması büyük web sitelerinin aslında o kadar da iyi korunmadığının göstergesiydi.

Bu olayın ardından Digital Society, 11 popüler internet sitesi üzerinden güvenlik araştırması yaptı. Aralarında Facebook, Twitter, Hotmail, Gmail, Ebay, Flickr, Yahoo, Amazon gibi büyük sitelerin bulunduğu araştırma sonucu pek iç açıcı değil. Özellikle Facebook ve Twitter’ın durumu oldukça kötü.

DropShip yöntemi ile ilgilenenler dikkat

sekoya60 | 27 October 2010 16:37

DropShipping şahsen kısa bir süre önce tanıştığım ve ilk kapsamlı bilgiyi yine bildirgeçten bir arkadaş olan msaygilar’ın buradaki bildirisinden edindiğim bir kavram..

Yukarıdaki linklerden de yararlanarak önbilgiyi edindiğinizi varsayıp esas değinmek istediğim konuya geçmek istiyorum..

Ebay artık Türkçe kullan

sevgidunyasisedat | 09 September 2010 15:57

Ebay’in artık uluslarası global sayfalarında bundan sonra artan Türk hitinden dolayı tepkisiz kalmadı ve müjde gibi bir haberle tam bayram döneminde jest yaparak TÜRKÇE yayına geçti

Ebay türkçe giriş sayfası
Ebay türkçe giriş sayfası

Türkçe olarak kullanabileceğiniz bu sayfada bir diğer jestte biz Türk kullanıcılarına ülkemizden en çok hangi kelime ve ürünlerin aradığını artık sunuyor olması.

Türkiyeden en çok arananlar listesi
Türkiyeden en çok arananlar listesi

Bunun dışında satış yapan Türk satıcılarıda farklı ülkelerde hangi kelimelerin arandığını bularak hangi ülkelere hangi ürünleri Türkiye’den satabileceklerinide öğrenmiş olma fırsatı elde edecekler.Yapmanız gereken burayı tıklayın karşınıza çıkan sayfada en üstte ülkem ( MY COUNTRY) bölümünde Türkiye ( TURKEY)

Dili türkçeye çevirme
Dili türkçeye çevirme

seçeneğini işaretleyerek artık Türkçe olarak kullanabilirsiniz.Bir ip ucu daha ; Sayfayı Türkçeye çevirdikten sonra aşağıda çıkan en çok aramalar bölümünde örneğin İPHONEtıkladınız sadece Türkiye’ye gönderi yapan satıcıların listesine ulaşacaksınız.

Türkiyeye gönderi yapan ürün ve satıcılarının listelenmesi
Türkiyeye gönderi yapan ürün ve satıcılarının listelenmesi

Bir sonraki yazı diliminde sipariş nasıl verilir , gümrükte takılan ürünlerin çıkarılması , kaç paraya kadar ürün getirilebilir , ödeme nasıl yapılır , ürün seçerken neye dikkat edilir gibi ülkemizde yayınlanmamış sırlar , ip uçları ve taktiklerden bahsedicem.

paypal ile online para transferi yapmak

silver530 | 18 August 2010 14:05

paypal, internetten bir e-posta adresi kullanarak para gönderip veya almanızı sağlayan online bankacılık hizmetidir. eğer internetten kredi kartı kullanmadan alış-veriş yapmak istiyorsanız paypal‘ı güvenle kullanabilirsiniz.
türkiye’deki paypal kullanıcıları açısından sevindirici bir durum ise, paypal‘ın artık türkçe dil desteği de vermesi ve türkiye’deki bankalarla da para aktarımı yapmaya başlaması.
şu anda dünya da 190 ülke paypal‘ı kabul ediyor ve siz sağdece bir e-posta adresinizle bu ülkelerdeki e-mail adresi olan herkesle kolayca para transferinde bulunabilirsiniz.
ayrıca paypal, 24 para birimini de destekliyor ve günlük kur değerlerine göre dönüşüm yaparak alış-veriş ve para transferi yapmanıza imkan veriyor. paypalın bu özellikleri sayesinde dünyanın herhangi bir yerinde iken para birimi çevirme problemi yaşamazsınız. bütün bu anlattıklarım malesef sadece paypal sitesine üye olanlar için geçerli 🙂 o nedenle sizde tüm bu kolaylıklardan faylanmak için paypal‘a ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

internetten para kazanmanın yolları

meryem99 | 05 July 2010 01:56

bu konu üzerine bir süredir araştırmalarım var.internetten para kazanmanın çeşitli yollarını keşfettim,bu yöntemler insanlar tarafından denenmiş ve olumlu sonuçlar almıştır.ben biraz geç farkettim sanırım.benim gibi geçte olsa farkeden veya internetten para kazanmak isteyen ve nasıl yapacağını bilmeyen arkadaşlar için benim önemli bilgiler aldığım bir adresi sizlerle paylaşmak istiyorum.
buradan hangi yöntemi kullanmak isterseniz o konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.
üye olan kişilerle bilgi alışverişi yapabilirsiniz.
ama gerçekten bu işi yapmak isterseniz biraz kafa yormanız gerekiyor.işin mantığını kavrayana kadar.
bu sayfada clickbank,drop shipping,affiliate marketing gibi konularla ilgili detaylı bilgileri bulmanız mümkün.
ben tesadüf sonucu buldum ve paylaşmak istedim.herkese şimdiden başarılar…

milyar dolarlık devleşen girişimler…

atalay ahmet | 30 March 2010 13:23

Gün öyle bir gün ki, artık insanlar bir şeyler üreten değil milyonlarca kullanıcıya ulaşma potansiyeli olan ve pek teknoloji içermeyen, genelde kimseye bir şey katmayan web sitelerine yatırım yapıyorlar.

Bu yatırımlar da öyle ufak tefek değil. Fabrikalar kurulabilecek, milyonlarca kişiye iş imkanı sağlanabilecek büyüklükte yatırımlar.

Tabi bu büyük yatırımların ardından kazanılan paralarda aynı şekilde sadece reklam ağının büyümesine ve el değiştirmesine yarıyor genellikle. Elbette üreticiye katkı sağlayan cinste olanları da var; fakat yok denecek kadar az sayıda olduğu için zikretmeye pek gerek yok.

Popüler Ekran Görüntüsü Alma Servisleri

angelsdemos | 22 December 2009 12:31

Web tasarımcıysanız dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri tarayıcılar arasındaki farklılıklardır. Örneğin internet explorer ile tasarladığınız bir sayfa mozilla firefox’ta farklı gözükebilir. CSS uyumu sağlanmayabilir. Bu tarz hataları düzeltmek için diğer tarayılardan kontrol etmeniz gerekmekte. Bu kontrolü sizin için yapan servisler bulunmakta. İşte Popüler servisler;

Net Renderer

Net Renderer, merkezi Almanya’da bulunan bir servis. İnternet explorer’ın tüm sürümleri ile web sitenizi kontrol edebilir anında ücretsiz olarak ekran görüntüsünü elde edebilirsiniz.

Browser Camp

Farklı işletim sistemleri, farklı tarayılar bulunduran bir servis. Aynı anda birden çok sayfanın farklı tarayılarla ekran görüntüsünü almanız mümkün. Servis ücretli.

ebay’den alışveriş

yunusss | 08 December 2009 15:37

ebay’den telefon satın almayı düşünüyorum. türkiye’ye gelirken ne gibi problem çıkabilir, gümrükten geçerken nelerle karşılaşabilirim. 100 liraya gelen mal tr’ye gelişi kaça patlar gibi.