bildirgec.org

dosya yükleme hakkında tüm yazılar

gelişmiş upload nesnesi ve jquery upload

admin | 03 August 2010 19:23

Daha öncede yazmıştım bunu ama bu nesnenin hataların ve fazla özelliklerinin giderilmiş hali..
Bu dosya upload nesnesi sayesinde çok kolay bir şekilde upload yapabileceksiniz.Çok esnektir ve tüm ihtiyaçlarınızı giderecek şekildedir,indirdiğiniz zaman içerinde farklı örnekler bulunmaktadır.
Bu sınıfın tüm değişkenlerini ingilizce olarak yazdım çünkü phpclassessitesindede yayınlanmaktadır.

Stnc File Upload kullanım bilgileri ve özellikleri
– Sunucunuza dosya veya dosyalarınızı yüklemenizi sağlar,nesne tabanlıdır,esnektir,tüm projelerinizde kullanabilirsiniz.

alternatif ücretsiz dosya paylaşım sitesi

rergun | 24 March 2010 13:26

free file hosting
free file hosting

rapidshare gibi ücretli sitelere alternatif olarak kullanabileceğiniz bir dosya paylaşım, dosya yükleme sitesi zumy.net. en çok beğendim yönü ücretsiz, hızlı ve gayet basit olması. kolayca bilgisayarınızdaki dosyayı yükleyip arkadaşlarınızla ve internet sitelerinde paylaşabiliyorsunuz. ayrıca dosya indirme sırasında sadece 5 saniye bekliyorsunuz ve hemen dosyayı indirebiliyorsunuz, son derecede hızlı bir site. sözü fazla uzatmadan hemen linki paylaşmak istiyorum. adres: zumy.net

7 Kullanışlı dosya “upload” eklentisi

LeBron | 10 July 2009 19:01

Dosya upload, sisteminizden uzaktaki bir sisteme dosyalarınızı göndermenizi sağlar. Bu yazıda 7 faydalı dosya upload eklentisine ulaşabilirsiniz.

1. postlet : multiple file upload applet

postlet, hafif bir java uygulamasıdır ve birkaç basit adımda çoklu dosya yüklemenize izin verir. dosya ilerleme çubuğu ile yüklediğiniz dosyayı takip edebilirsiniz. herhangi bir şekilde yükleme kesilirse yeniden başlama özelliği vardır.

2. open upload

Büyük ve küçük dosyalarınızı indirmek ve hızlı dosya upload için açık kaynak php uygulamasıdır.

Gmail dosya yüklemede yenilik

ordu | 27 February 2009 16:43

Gmail mail gönderirken eklenecek dosyalar seçili ise siz mail yazarken dosyayı arkaplanda yüklüyordu. Bunu kullanıcıya göstermek istemişler ki yükleme

gmail dosya yükleme
gmail dosya yükleme

esnasında hangi dosyanın % kaçı yüklenmiş artık gösteriyor. Kullanıcıyı dosya eklerken rahatlatan güzel bir uygulama olmuş.

250 MB’lık Dosya Yükleme-Upload Sitesi

ramerta | 09 December 2008 12:19

250 MB Upload İmkanı
250 MB Upload İmkanı

Merhaba arkadaşlar,
Beklemeli, küçük kapasiteli, indirme programlarına izin vermeyen programlardan bıktınız mı? Size göstereceğim site bir kerede tam 250MB yükleme destekliyor. İndirme yaparken FlashGet gibi programları kullanmanıza izin veriyor. Yüklediğiniz dosyaları şifreleme imkanı verebiliyor. Ve yükleme yaparken girdiğiniz mail adresine indirme, silme adres bilgilerinizi gönderiyor. Site her türlü dosya biçimini kabul ediyor. Yükleme yaparken Flash teknolojisi ile ne kadar beklemeniz gerektiğini, yükleme hızını gösteriyor.
Sitenin adresi
İyi günlerde kullanın…

sınırsız dosya paylaşımı ziddu

bakiyyebemolu | 31 May 2008 15:40

bildiğiniz gibi internette birçok dosya paylaşım sitesi var ve her geçen bunlara yenileri ekleniyor. ziddu da bu sitelerden biri. site tek seferde 200 mb yükleme imkanı veriyor (biden fazla dosyayı aynı anda yükleyebiliyorsunuz). indirme de ise ücretli hesap kullanımı olmadığı için herhangi bir sınır, bekleme yok. ayrıca siteye yükleyebildiğiniz ses dosyaları, videolar online olarak dinlenip izlenebiliyor.

Rapidshare’e Alternatif Upload Sitesi

Pinhani | 27 March 2008 20:02

Uzun zamandır RapidShare upload siteleri arasında gerek hız bakımından gerekse kalite bakımından benzerlerinin açık ara önünde seyrediyordu. Fakat şu anda RapidShare‘e rakip olacak nitelikte bir dosya upload sitesi bulunmakta. Hem de dosya boyutu üst sınırı 250MB. Dosya indirmek için RapidShare‘deki kadar çok bekletmiyor ve hızı da RapidShare ile yarışabilecek düzeyde. Kullanışlı ve basit arayüzüyle de kullananları memnun edeceğe benziyor. Lafı fazla uzatmadan linki vereyim:

blogger’a dosya yükleme

Socratesjr | 11 March 2008 09:57

merhaba arkadaşlar;

blogger‘a dosya yükleme olayı nasıl oluyor? yani ziyaretçinin tıkladığında indireceği şekilde. bugüne kadar hiç ihtiyacım olmadı, dolayısıyla da nasıl olacağını blmiyorum. bilen var mı?

TinyLoad

eburhan | 15 January 2008 13:26

TinyLoad isimli web aracı ile tek bir hamle ile 10 tane dosya saklama servisine dosya yükleyebiliyorsunuz.

  1. Bilgisayarınızda bulunan ve 100 MB’a kadar olan herhangi bir dosyayı seçiyorsunuz
  2. Bu dosyanın hangi dosya saklama servislerine (RapidShare, MegaUpload, DivShare, …) yükleneceğini işaretliyorsunuz
  3. Ve “Start Upload” butonuna tıklıyorsunuz.

Ayrıca servisin API erişimi de mevcut.

Adobe Share Beta ile dosyalarınızı online olarak saklayın

spy1983 | 13 October 2007 09:08

Şimdilik online dosya paylaşım trendi çoğu kullanıcıya yeni olmasada, Adobe Air kullanan web uygulamaları, birçok kullanıcıya yeni deneyimler yaşatıyor. Adobe Share Beta online dosya paylaşım trendini adobe air teknolojisini kullanarak daha yenilikçi bir yaklaşımla tekrar getiren mükemmel bir web uygulamasıdır. Bu uygulama, hergün kullandığımız diğer online dosya paylaşım siteleri gibi olup, html formundan ziyade online web uygulaması kullanarak dosya paylaşımına imkan sunup, diğerlerinden farklılaşmaktadır. Adobe air ile sadece birkaç saniye süren bu site şu an beta aşamasındadır.