bildirgec.org

doping hakkında tüm yazılar

YILBAŞI ÖNCESİ DOPİNG

admin | 27 December 2010 12:53

Sağlık çalışanlarına müjdeli haber geldi. Yılın sonuna doğru yeni yıla mutlu girmelerine neden olacak haber hükümetten geldi.

Doping ADSL

pilli | 23 March 2010 17:25

İnternete takılmadan, zorlanmadan bağlanmak için ‘İnternet Hızlandırıcı Vazelin’

İnternet bağlantısının yavaşlığından yakınanlara şaşırtıcı bir ürün: “İnternet Hızlandırıcı OneWay Vazelin Krem”. Almanya’da %100 doğal ve organik formülle üretilen bu mucizevi vazelin krem ethernet ve modem kablolarına bolca sürüldüğünde veri akışını hızlandırıyor. 1 hafta sürede gözle görülür etki sağlayan İnternet Hızlandırıcı Vazelin, Türkiye’ye geldiği günden itibaren beri yoğun ilgiyle karşılaştı. Bilim adamlarını bile şaşırtan İnternet Hızlandırıcı Krem’in içeriğinde nanoteknolojiyle geliştirilmiş, elektrik akımını hızlandıran doğal bitki özleri bulunuyor. Ürünün kendisini ve bilgilendirici tanıtım videolarını www.bizedopinglazim.com adresinde bulabilirsiniz.

Bize Doping Lazım

infine | 18 March 2010 17:30

Milenicom un düzenlediği bize doping lazım sitesindeki eğlenceli oyunu oynayanlar 10 yıllık hiper hızlı internet bağlantısı kazanabilirler. Doping reklamlarında izlediğimiz iki hiper zeka arkadaşın evindeyiz ve dağınık odalarında interneti hızlandıracak eşyaları buluyoruz…oyun bu kadar basit ama hediyeler oldukça çekici
1 kişiye 10 yıllık hiper hızlı intenet
10 kişiye 1 yıllık hiper hızlı internet
100 kişiye 3 aylık rapidshare üyeliği

Ayrıca sitede satılan, cazip fiyatlı “interneti hızlandırıcı aparatları” da inceleyebilirsiniz 🙂

WordPress’e Hız Dopingi

sonnavi | 03 February 2008 15:52

Speed Up Baby
Speed Up Baby

Burdaki haberde ve burdaki haberde bahsi geçen bu script php sayfaların yüklenme hızını artırıyormuş hatta iddia edilene göre bazı CMS ve bloglarda bu hız artım oranı %80 seviyelerindeymiş. sıkıştırılmış sayfa mantığı ile çalışan sistem başlı başına php script. wordpress’ de oldukça işe yarıyor diğerlerinde nasıl bilemeyeceğim.

Zihinsel Doping Hapları – Brain Doping

Guardian | 27 December 2007 14:33

Metabolizmayı etkileyen ve sporcular kullandıklarında doping olarak adlandırdığımız kimyasalları unutun. Kullanımı legal olduğu söylenen zihinsel düşünceyi ve dolaylı olarakta fiziksel metabolizmamızı etkileyen zihinsel doping hapları var artık.

Habere göre Akademisyenler, müzisyenler ve poker şampiyonlarına kullandırıldığı idda edilen hapları çeşitli laboratuarlarda üretme yarışına girilmiş.

Erkek Sineğe Bile Göstermem..

menese | 27 September 2007 09:59

Efendim, halen devam etmekte olan Avrupa Şampiyonası Finalleri esnasında bayan milli voleybolcumuz Aysun Özbek’ten -mutat olduğu üzre- doping kontrolü için idrar istenmiş. Sanırım, şu günlerde idrak ettiğimiz mübarek Ramazan ayının da etkisiyle olmalı ki hanım kızımız “erkek doktor” önünde numune vermeyi reddetmiş. Bunun üzerine de Avrupa Voleybol Konfederasyonu bundan böyle bayan sporcular için “kadın doktor” görevlendirme kararı almış.

Bu hepimizi kıvandırıcı habere, mümtaz basınımız; “kızımız, bu haklı mücadelesini kazanarak dünya çapında bir başarıya imza atmıştır; kutlu olsun.” mealinde, layıkıyla yaklaşmış bulunuyor. Ben eksik mi kalaydım?.