bildirgec.org

çılgın hakkında tüm yazılar

Çılgın İstanbul..

| 26 April 2011 09:55

Kafam öylesine meşgul, öylesine tecessüsler içindeyim ki; çarşambaya kadar beklesem, her şey nihayete erecek ama nafile..
Nevrotik komşu teyze gibiyim, uykularım kaçıyor. Kalbimin her atışında vucudum zangır zangır sallanıyo, deli gibi meraklardayım.
Başbakanın , İstanbul ile alakalı “çılgın projesinin” ne olabileceğini düşünürken bu defa da lady kate’in meçhul gelinliği yüzünden çılgın düşüncelere gark oluyorum …
Kişilğimin de uçarı kaçarı yönleri var elbet, yoksa neye meyledeyim?
Çılgın hareket etmek şiarımdır; bakkala, çakkala bile çılgınca giderim.
İstanbul’a has bir çılgınım; hal böyle olunca başbakanın “”çılgın projesi” haliylen çıldırtıyor!

Moda

endlessx | 14 July 2010 17:17

Moda artık herkesin ağzında olan bir söz.Ne giyeceğiz,nasıl giyeceğiz,bu bununla olurmu,bu buna yakışırmı bu sorular hep aklımızı karıştırıyor.Çünkü insanlar genellikle kendileri için değil dışardakileri buna neder nasıl dikkat çekmenin bir yolunu aradığı içinde moda hiç bir zaman bitmeyecektir.Gelelim retroluğahttp://retromodda.blogspot.com/ evet retroluk http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Retro-Moda/111355862231612?ref=sgm .Retro olmak da böyle birşeydir.Yani içinden geldiği gibi ruh hlini yansıtarak giyinmektir.Yani farklı çılgın olmaktır.

Karşı Konulamayan Tarz

nzright | 17 June 2010 11:55

Braun un hazırladığı Karşı Konulamayan Tarz isimli siteye fotoğrafınızı yükleyip istediğiniz şekli vererek traş ediyorsunuz.

Oluşturduğunuz birbirinden çılgın sakal tarzlarını arkadaşlarınızla paylaşıp çekilişe katılarak sony vaio,iphone 3g s,playstaion3 yada braun cruzer kazanma şansını da yakalayabilirsiniz.

Lockerz Çılgınlığı

CptZenci | 03 May 2010 14:59

Bildiğiniz üzere Lockerzdavet sistemiyle üye alan ve üyelerin giriş yapıp video izlemelerine, anketlere katılmalarına ve günlük giriş tıklarına PTZ adı verilen puanları verip bu puanları biriktirerek Macbook, PS3, iPod, iPod Touch, XBOX 360 gibi hediyelerin yanı sıra Paypal hesabınıza para aktarımı yapabileceğiniz bir sistem. Bu sistemin en önemli özelliği dünyada ilk olması.Sistem çok kullanışlı. Her ne kadar 150$ üzeri ödüllerin Türkiye’de gümürkte takılması sorunu olsada. Ucuz ürünler ve paypal para aktarımı gibi seçenekler işe yarıyor.
Nasıl PTZ kazanırım?
-Anket doldurarak.
-Günlük giriş yaparak.
-Video izleyerek.
-Arkadaşlarınızın sizin davetinizle üye olması yoluyla.

Lockerz’a üye olmak isteyen, davetiye bulamayan, sistemi denemek isteyenler, yorumla mail adresi belirtirlerse onlara davetiye atabilirim.

çılgın tasarımlar

empi4 | 24 June 2009 14:50

amerikalı bir genç, alkol, kadınlar ve blog

wassermann | 29 May 2009 13:07

“my mom told me when i grew up i could be anything i wanted. so i became an asshole.”

Sarhoşken yaşadığı garip maceraları anlatan Tucker Max isimli blogger amerika sınırları içerisinde artık bir “celebrity” muamelesi görmeye başlamış bile. Hikayelerin çoğu +18 olmasının yanında kendisi bazı yazılarında okuyucuyu eğlendiriceğinin garantisini de veriyor. Aynı zamanda bu hikayelerden bir kitapda oluşturmuş kendisi. Yazarımız kendisini ”
“my name is tucker max, and i am an asshole.

çılgın pantolonlar

nazokiraze | 25 May 2009 17:32

Kadınlar pantolon giymeye başlayalı beri, daha bir anlam kazandı pantolonlar. Rahatlıgın simgesi olan erkeklerden aldıgımız bu en güzel şeylerden birinin uç noktalarına temas edelim bugün. Pantolon adı altında giyilip aslında ne oldugu bellisiz olan çılgın pantolonlara hazır olun 3-2-1 başla.

Oldukça hızlı olanların giyebilecegi bu pantolon Peugoet hayranı olanları kendine çekebilecek cinsten, sürücü arayanlar için de bir fırsat sanki.

çılgın tırnaklar

nazokiraze | 23 May 2009 11:19

www.crookedbrains.net
www.crookedbrains.net

Kadın bakımı deyince hemen manikür ve pedikür gelir akıllara son dönem ne kadar erkeklr yaptırıyor da olsa , kadınların ki kadar iddialı tırnaklar ortaya çıkmıyor.İşte manikür adı altında sanat eserleri.Boyadan, değerli taşa, pula,boncuga çiçege tırnakların harika ve çılgın diyarına dogru gidelim.

Filmlerde ki cadılardan birinin tırnakları sanki.Bir tek süpürgesi eksik

acaip şeyler

nazokiraze | 18 May 2009 21:10

Tuhaf olan herşeyi hem eleştiririz hem şaşırarak merak ederiz hemde yapmaktan geri kalmayız. İşte tuhaf sehpalar

kadavramı cepte taşırım diyen tıp meraklılarına mini kadavra:)

İlginç mutfak aksesuarlarından seçtik , değişik bir çaydanlık çok orjinal bir tasarım.