bildirgec.org

banner hakkında tüm yazılar

231 Adet Vektörel Formatta Dansçı Kız ve Erkek Grafikleri

kerimsarigul | 03 May 2011 10:51

Bilet, afiş, banner, logo, poster, katalog, kartvizit, site, ikon vb. çalışmalarınızda kullanabileceğiniz her biri birbirinden güzel vektörel grafikleri sizin için derledim.

*115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri

115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri
115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri

Reklam Yerine Sosyal Sorumluluk Duyurusu!!!

admin | 27 December 2010 17:51

Son yıllarda bir websitesi üzerinden ücretsiz hizmet vermek amacıyla birçok marka oluştuğunu gördük. Bu hizmetlerin maddi kaynaklarını yanarlı dönerli, pop-up tarzı ve pek de hoşumuza gitmeyen reklamlardan aldığını hepimiz biliyoruz.

İşte bu tarz bir hizmet anlayışını yıkan yepyeni bir uygulama geliştirildi. 2001 yılında ücretsiz e-posta hizmeti vermek adına kurulan ilkposta.com sitesi 2011 yılında 10. kuruluş yılını kutluyor. Bu amaçla pek de görülmemiş bir yol izliyor. 2011 yılı boyunca ticari ve politik beklentisi olmayan sivil toplum kuruluşları ve kampanyalara destek vermek amacıyla, hizmetin bel kemiği ön sayfaya bu dernek ve kuruluşların tanıtımlarını ücretsiz olarak koyuyor.

reklamlarınız tıklansın!

tembelyarasa | 21 December 2010 14:32

sitelere bannerlarımızı, türkçe’siyle reklamlarımızı yerleştiriyoruz. tıklanmak, hit kazanmak istiyoruz. peki bu reklamları nasıl daha tıklanabilir hale getirebiliriz?
bu yazıda bunu inceleyip aşamaları takip ederek daha tıklanabilir reklamlar tasarlayabilir, hitinizi arttırabileceksiniz.

1)kontrast’a önem vermek

yukarıdaki resme baktığımız zaman sağdaki resmin tıklanma olasılığının daha fazla olduğunu görebiliyoruz; bunun nedeni sağdaki resmin zeminle daha yüksek kontrasta (karşıtlık) sahip olması, banner’ınızı zeminle karşıt renkle tasarlamalısınız.

2)dosya boyutunu küçük tutmak

tasarladığınız banner’ın boyutlarını küçük tutmaya çalışmalısınız ki hemen yüklensin. hızlı açılan bannerlar daha yüksek tıklanma olasılığına sahiptir.
geç açılması sizin banner’ınızın tıklanabilirliğinin aleyhinde olacaktır.

flash banner yapma programı…

gogool | 12 November 2010 10:15

bilgisayarınızda, sunumlarınızda veya web sayfanızda özel efektli bannerlar, flash efektli yazılar hazırlayabilmeniz için kullanımı çok kolay bir animasyon programı. animfx

özellikle yeni webmasterlar için çok az flash bilgisiyle programın kullanımı kolay arayüzü sayesinde profesyonel bannerlar veya flash introlar oluşturabilirsiniz. html,dreamviewer,coolpage,frontpage gibi uygulamalarlada uyumlu olan programın deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.
işte size animfx le hazırlanmış birkaç güzel örnek.

world
world
christmas
christmas

fireworks ile banner ve butonlar tasarlamak

beypazarli pinokyo | 11 August 2010 10:54

adobegunluguher hafta çarşamba günleri yarım saatlik canlı yayınla online tasarım eğitimleri veriyor. bu canlı yayınlara katılım ücretsiz, belirtilen saatte canlı yayına katılabiliyorsunuz. kaçıranlar için de eğitim sitede banttan yayınlanıyor 🙂

canlı yayının avantajı, eğitim esnasında soru sorup, sorularınıza eğitmenden hemen cevap alabiliyorsunuz.

FeedBurner RSS Bannerler

55memo55 | 07 May 2010 13:18

Feedburner, RSS takip yüzdelerini artırmak için sürekli atakta.

Feedburner bu sefer de websitelerimize reklam alanı büyüküklerinde son yazılarımızı yazan bir banner üretmiş.

Bu banner sayesinde RSS aboneliklerinin sayısının artabileceğine inanıyorum. Ayrıca ziyaretçileriniz son yazılarınızı görüp onları da okumak isteyebilir.

Banner Teknik Özellikleri
Banner Boyutları:468×60 , 234×60, 180×100 boyutları var ve özel signatür boyutları vs.. içeriyor.

Url Kısaltma Servisi

beyrek | 03 May 2010 15:32

linkbee
linkbee

Yeni bir url kısaltma ve gizleme servisi olan linkbee ile, uzun linklerinizi kısaltabilir, tıklanma sayısını görebilir, hatta linkleriniz tıklandıkça para kazanabilirsiniz.
link kısaltma işlemini dilerseniz siteye üye olmadan da yapabilirsiniz, ancak bu şekilde linklerinizden para kazanamazsınız.
Siteye üye olduğunuzda ise, linklerinizi 2 farklı domain kullanarak kısaltabilirsiniz.

1.linkbee.com
Örneğin; http://arsiv.pilli.com/yazi/sasi-bak-sasir-stereogram-resimleri* linkini bu domaini kullanarak http://linkbee.com/fpj9l* şeklinde kısaltabilirsiniz.

2.linkb.com
Aynı linki bu domaini kullanarak http://linkb.com/fpkay* şekline dönüştürebilirsiniz.