linkbee
linkbee

Yeni bir url kısaltma ve gizleme servisi olan linkbee ile, uzun linklerinizi kısaltabilir, tıklanma sayısını görebilir, hatta linkleriniz tıklandıkça “”para kazan””abilirsiniz.link kısaltma işlemini dilerseniz siteye üye olmadan da yapabilirsiniz, ancak bu şekilde linklerinizden para kazanamazsınız.Siteye üye olduğunuzda ise, linklerinizi 2 farklı domain kullanarak kısaltabilirsiniz.1.linkbee.com
Örneğin; http://arsiv.pilli.com/yazi/sasi-bak-sasir-stereogram-resimleri* linkini bu domaini kullanarak http://linkbee.com/fpj9l* şeklinde kısaltabilirsiniz.2.linkb.com
Aynı linki bu domaini kullanarak http://linkb.com/fpkay* şekline dönüştürebilirsiniz.Para kazanmanız için ise size 3 faklı reklam çeşidi sunulur.1.interstitial: Bu tip kısaltmalarda, ziyaretçiler hedef sayfaya ulaşmadan önce 15 saniyelik bir reklam sayfası ile karşılaşır. Kişi, 15 saniye bekledikten sonra asıl sayfaya yönlendirilir.
2.banner: bu kısaltma şeklinde ise hedef url direkt olarak açılır, ancak sayfanızın üzerinde banner reklamlar gösterilir.
3.none: yukarıda örneklerde de verdiğim kısaltma şeklidir. ziyaretçiler bu lınki tıkladığında, hiçbir reklam ile karşılaşmadan direkt olarak sayfaya yönlendirilirler. Bu tür kısaltmalardan kazanç sağlayamazsınız.
Kazancınızı paypal aracılığı ile alabilirsiniz.