bildirgec.org

hp hakkında tüm yazılar

Herkese Denizaltı!

Beacool | 07 May 2011 23:01

Herkese Denizaltı!!!

Personal Submarine Triton 1000
Personal Submarine Triton 1000

Zenginliğin sınırı yok. Dünyada alınabileceklerin de. Her ne kadar “para ile saadet olmaz” tadında bir ülkede yaşasak da ülkemizin başındakilerin hiç öyle halleri yok. Ha ne diyorduk? Zenginliğin sınırı yok. Motorunuz olabilir, arabanız, yatınız, eviniz, villanız hatta uçağınız (belki de uçan deniz aracınız) olabilir. Ama kaçınızın bir denizaltısı var?

İphone nanoyu beklerken minik dev Hp veer geldi

FAYA85 | 16 February 2011 11:35

Hp veer
Hp veer

Dünyanın önde gelen Bilgisayar üreticilerinden Hp, cep telefonu pazarındaki yerini Palm’i satın aldıktan sonra sağlamlaştırmış ve tüketicinin dikkatini yeniden çekmeyi başarmıştı. Hp satın almanın boşuna yapılmadığını gösterircesine yeni modellerini bir bir duyurmaya başladı. HP’nin en sonuncu üyesi ise minik dev lakaplı Veer.

Pre 3: Palm Hp oldu, Pre’nin yenisini duyurdu

FAYA85 | 13 February 2011 15:22

HP Pre 3
HP Pre 3

Dünyanın önde gelen bilgisayar ve yazıcı üreticisi Hp Palm’i satın aldıktan sonra iphone‘un büyük rakibi olan pre serisinin 3. üyesi pre 3‘ü duyurdu. Hp‘nin akıllı telefon pazarındaki ilk ürünü olmayan pre 3 ile nasıl bir başarı elde edeceği şimdiden merak konusu.

Ipad Bitti, HP TouchPad geldi

FAYA85 | 12 February 2011 11:47

HP TouchPad
HP TouchPad

Dünyanın önde gelen bilgisayar devlerinden Hp, Palm’i satın aldıkdan sonra uzunca bir ara sesizliğe bürünmüştü. Meğer firma Palm’in WebOS yazılımını geliştirip ortaya mükemmel bir touchPad çıkarmanın planlarını yapıyormuş.Cihazın ipad‘e benzerliğinin yanında çift çekirdek değil de 2 tane işlemci barındırması ise dikkat çeken özelliklerinden.

2 GB Ekran Kartlı Laptoplar

enguncel | 21 January 2011 14:24

Teknoloji o kadar ilerledi ki durdurmak ya yavaşlatmak mümkün değil. daha bir iki sene evvele kadar insanlar 512 mb erkran kartlı laptobum olsun yeter diyorlardı. daha sonra bu arzu 1 gb ta çıktı. 1 gb modası diğerlerine nazaran daha uzun sürdü. firmalar bu teknolojik dönemde, uzun sayılacak bir zaman zarfı boyunca laptorlarda 1 gb ekran kartını geçemedi. bu da oyun kullanıcılarını, grafikerleri ve tasarımcıları biraz zor durumda bıraktı. çünkü oyun firmaları ve grafik firmaları görüntü kalitelerini arttırdı. oyun firmaları 3d oyunları ve hd oyunları çıkartıp daha da geliştirdiler.

Hp eprint ile istediğiniz yerden yazdırın

zerreman | 03 January 2011 16:36

Hp’nin yeni nesil yazıcısı artık istediğiniz yerden e-posta aracılığı ile dilediğinizi yazdırmayı sağlıyor. Hp eprint, Blackberry, iPhone, iPad, masa üstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, netbook veya diğer akıllı telefonlar ile kullanabiliyor ve herhangi bir ücret ödemeden bu servisten yararlanabiliyorsunuz.

Palm Pre 2

deLe | 21 October 2010 21:04

 Palm Pre 2
Palm Pre 2

hp resmi olarak Palm Pre 2 tanitti detaylar burda.

HP’den 1080p cep kamerası

sCoRPionTR | 21 September 2010 16:00

Cep kameraları da bu sene moda olan ürünlerden. Daha önceki haberlerimizde de Kodak ve JVC tarafından geliştirilen cep kameralarını duyurmuştuk. Bu gün de bir kamera duyurusu HP’den geldi. HP V5020u, full HD 1080p video kayıt imkanı sunuyor.

Lens Çipler ile Hayat Küçülüyor

ghost99 | 13 September 2010 20:14

New York Times‘ın yeni devrimler konusunda bildirdiğine göre, ince cep telefonu üretme yolunda bilgisayar yongalarını küçülten lens boyutunda bir çip üretildi.

Bir çoğu büyük hesap makinesi olan bilgisayarların oturma odanızın boyutundan bu hale gelmesinden yana çok yol kat ettik. Şimdilerde bilgisayar çiplerinin boyutunun azalmasıyla birlikte cep telefonu ve bilgisayarlarda, Google Maps GPS konumunuzu izlerken, aynı anda kısa mesaj cevaplarken bir yandanda iPod’unuzu dinleyebiliyorsunuz.