bildirgec.org

TAG Heuer Meridiist

Dreammaster | 09 September 2009 13:58

Dünyanın önde gelen lüks saat üreticilerinden TAG Heuer, lüks saat işinden sıkılmış olucak ki telefon üreticiliğine, soyunan ilk İsviçreli saat üreticisi ünvanını alıyor. Peki bu telefonumuzu diğerlerinden ayıran nokta neresi; Çelik, altın , PVD gibi kaplama seçenekleriyle kendinize göre özelleştire bilmeniz bu seçeneklerin içerinde timsah derisinin de olduğunu düşünürseniz olayın ekonomik ucunun kaçtığını farketmişinizdir. Daha yeni başlıyoruz seçeneklerimiz arasında 1.3* karatlık 208 adet pırlantalı versiyonu yada 7.4* karatlık 1232 adetlik pırlantalık versiyonunuda seçe bilirsiniz. Teknolojik noktada farklı bir şey sunmaması telefonumuzun tamamen tasarım ve kişisel odaklı olduğunu gösteriyor. Gelelim fiyatına, Tag Heuer MERIDIIST 4.000 Euro ila 9.000 Euro arasında değişeceği söyleniyor.

Flickr logonuz var mı?

ilyasteker | 06 November 2008 09:41

flickr logo maker
flickr logo maker

Dünyanın en büyük resim paylaşım sitesi olan ayrıca web 2.0 ‘ın ilk adımlarını atan flickr sevdalıları için düşünülmüş bir başka site. Burada ki site sayesinde sizin de flickr benzeri (hatta aynısı denilebilir) bir logonuz olabiliyor. Yapmanız gereken gayet basit siteye girip logo olmasını istediğiniz yazıyı yazıp gönderiyorsunuz ve logonuz karşınızda

bildirgec.org un flickr logosuna buradan ulaşabilirsiniz.

El için egzersiz aleti

kotaman | 03 April 2009 09:50

Xtensor
Xtensor

Bütün gün boyunca bilgisayarın başından ayrılmıyor onlarca yazı yazıyor, rakam hesaplıyor, ya da oyun oynuyorsan bu ürün tam sana göre. Xtensor‘un temel prensibi klavye ya da fareyle yaptığınız işlemlerde hata payınızı olabildiğince azaltmak. Eliniz ve bileğinizdeki tendonları, kasları doğru biçimde harekete geçirmek. Yapacağınız egzersizlerle hareket kabiliyetinizi ve sinir bütünlüğünü geliştirebilirsiniz.

Kısaca:

BIG BANG THEORY

pillYusIr | 15 September 2008 16:49

10 Eylül Cuma günü,İsviçre-Fransa sınırında yapılacak olan Büyük Hadron Çapıştırıcısı Deneyi,Dünyanın büyük patlamadan mikrosaniyeler sonraki ortamını yakalamak ve dünyanın oluşumuna dair sırları çözmek amacı ile yapılacaktır.

Bazıları,bu deney sonrasında dünyanın sona ereceğine inanıyor olsada,Bilim adamları deney sonrasında yapılacak olan keşifler için umut taşıyor..

Bu konuda daha detaylı bilgiye ulasmak isteyen arakadaslar;msnbc
ve BBC
linklerini ziyaret edebilir.

The Bannen Way (Daima Suçlu) (2010)

gorcun | 18 August 2010 18:52

The Bannen Way
The Bannen Way

“The Bannen Way” (Daima Suçlu) 2010 tarihli taptaze bir suç-aksiyon ve komedi filmi. Filmin yönetmeni de ilk uzun metrajlı filmini çekmiş olan genç bir isim: Jesse Warren. Aynı zamanda senaryoyu yazan, prodüktörlüğünü yapan hatta filmde küçük bir rol oynayan yönetmen, filmine her açıdan el atmış.

Hikayesi ise şu şekilde ilerliyor: Ana kahramanımız Neal Bannen usta bir hırsız, iflah olmaz bir çapkın ve karizmatik bir suçludur. Aynı zamanda babası bir polis şefi, amcası ise bir çetenin acımasız lideridir. Bu karmaşık aile yapısı Bannen’i bir yandan suç dünyasına iterken bir yandan da suçlulara karşı bir hayat şansı da vermektedir. Bannen’in ise karşı koyamadığı tek şey kadınlardır. Neyse ki kadınlar da ona karşı ilgisiz değildirler.

tek müslüman

admin | 22 February 2009 14:57

http://beautyisdead.blogspot.com/2009/02/basbakan-recep-tayyip-erdogana-ocak.html