WordPress tabanlı internet siteleri için geliştirilmiş bir eklenti olan (WPACP) WordPress Auto Commenter Plugin bir diğer adıyla yani Türkçesiyle “wordpress otomatik yorum eklentisi”; webmasterlar ve wordpress kullanıcıları için wordpress alemine sunuldu. İnternet ortamında gelişen ve değişen bir sistem olan wordpress şu an hesaplananlara göre dünya’nın en çok tercih edilen site dağıtım ve kullanım sistemlerinden bir tanesi oluyor. Üzerine kurulu binlerce hatta milyonlarca siteyle birlikte epeyce fazla tercih edilen wordpress için birçok eklentide piyasada var oluyor ki işte onlardan bir tanesi de (WPACP) “wordpress otomatik yorum eklentisi” oldu.

wordpress otomatik yorum eklentisi ayarları
wordpress otomatik yorum eklentisi ayarları

Türk girişimci Çağdaş GÜLEÇ tarafından oluşturulan bir proje niteliğinde (WPACP) wordpress otomatik yorum eklentisi kusursuz bir şekilde hazırlanıp; wordpress tabanlı internet sitelerinize adından da anlayacağınız gibi otomatik yorum atmaktadır. Ve attığı bu yorumlarla birlikte google otomatik ping gönderen bu sistem; wordpress internet sitelerinin index hızını arttırdığı gibi; aramalarda ön plana çıkma gücünü de yükseltiyor.

wordpress otomatik yorum eklentisi ayarları
wordpress otomatik yorum eklentisi ayarları

WordPress tabanlı internet sitelerinin google gözünde kalitesini de yükselten (WPACP) wordpress otomatik yorum eklentisi; yorumları kendi veritabanında otomatik olarak toplayarak özgünleştiriyor. Ve bununla birlikte yorumları bir defaya mahsus veya birkaç kez sisteminize gönderen bu eklenti tam anlamıyla bir wordpress sihirbazı olmuş. İçerisinde kayıtlı milyonlarca özgün yorum ve bu yorumları yapacak milyonlarca kullanıcıyı barındıran (WPACP) sadece v1.1 versiyonu çıkasıya kadar tanıtım amaçlı 55 TL’ye satılıyor. Evet, Sadece 55 TL gibi bir ücretle sahip olabileceğiniz bu wordpress otomatik yorum eklentisi sitelerinizin hitini de yükseltip, bunu resmi olarak kanıtlamış bulunmaktadır. Sitenize büyüleyici bir etki yapan bu eklenti kısacası hitinizi yükseltir; index sürenizi kısaltır, aramalarda üste çıkarır ve google gözünde kalitenizi ön plana çıkarır.