her bilgisayarda olması gereken artık klasikleşmiş programlar vardır. bilgisayarınızı kurduğunuzda ilk olarak bunları yüklemeniz önerilir. Önerdiğimiz programları sıralayalım :winamp 5.52taşınabilir müzik oynatıcılarını da destekleyebilen müzik ve mp3 denince ilk akla gelen medya programı. ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

winamp
winamp

turing translatoringilizce-türkçe, türkçe-ingilizce çeviri programı. sesli çeviri, hikaye çevirisi, sözlük özellikleri var tam sürümü ücretsiz bir program. ingilizceyi daha iyi kavramınızı sağlayacak etkinliklere sahip.

turing sözlük-çeviri
turing sözlük-çeviri

windows msn massenger türkçe8.5 betamsn yi kullanmayan mı var? encak bu yeni sürümle kullanmak çok daha keyifli. türkçe ve dahili olarak çoklu kullanım açmaya müsait. yeni kuşak msn’yi deneyin.

msn massenger türkçe 8.5
msn massenger türkçe 8.5

bvt live tvtv-radyo kartı gerektirmeyen seyir zevki. yerli ve yabancı 500 den fazla tv ve binlerce radyo kanalına ulaşabilirsiniz.

live tv
live tv

ad-aware anti spy-wareinternet üzerinden casus yazılımlara karşı çok iyi bir koruma sağlar. anti spy ware programıdır. üstün tarama özelliğiyle tüm sisteminizi zararlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz.

ad-aware anti spy
ad-aware anti spy

kaspersky anti virüs personalkomple bir güvenlik paketi olan yazılım yaklaşık 50000 e yakın virüs tanıma ve güvenlik duvarı özelliğiyle oldukça kullanışlı. 30 günlük deneme sürümüdür.

kaspersky anti virüs
kaspersky anti virüs

java sanal makinesitüm windows sürümlerinde java uygulamasını çalıştırmak için gerekli olan bir yazılımdır. tüm java tabanlı uygulamaları çalıştırabilmek için bilgisayarınızda bulunması gerekir.

java sanal makinesi
java sanal makinesi

ares lite editionAres, mp3, video, program, döküman aramanızı ve bunları bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor. Türkçe dil desteği ile birlikte gelen program dosya indirme hızında bir hayli başarılı ve chat, çoklu arama, audio/video player, dosya kütüphanesi ve transfer gibi özellikleri de barındırıyor. “direct link” kısayoluna tıklayınız.

ares paylaşım
ares paylaşım

winrar 3.70 türkçearşiv oluşturma yönetim ve denetimi sağlayan sıkıştırma programı. 40 gün süre kullanımı.

winrar
winrar

flashget 1.9.6 (son sürüm)en popüler dosya indirme programı. çok hızlı bir şekilde internetten dosya indirir. bağlantı kesilse bile beklemede kalıp indirmeye kaldığı yerden devam eder. aynı anda 8 farkılı dosyayı indirmek flashgetle çok kolay.

flashget
flashget