Önce sitede bir araştırma yaptım. ve farklı birşey paylaşmak istedim. daha önceki eklediklerimin dışında bireşeyler.Sıradan olmayan, daha önce aynı tarzda yayınlanmamış bir konu.Ve İslamiyet Hakkında Birçok veriye ulaşabilieceğim bir kaç siteyi paylaşmak istedim.

sorularlaislamiyet.com Bunlardan ilki islamiyet hakkında aklımıza takılabilecek bütün soruları hadislere, sünnete ve islami eserlere dayanarak cevaplayan güzel bir site. Kişinin aklına gelebilecek bütün soruları sorabileceği ve eminimki tatmin edici bir cevap da alabilecekleri bir site.

İkinci olarak Dünya üzerindeki bütün yerlerin namaz vakitlerini bize 19 dilde sunan namazvakti.comNamaz vaktini öğrenmemiz Bulunduğumuz şehrin kasabanın veya ilçenin adını yazmamız yeterli. Ayrıca isterseniz Bu özelliğe sahip vakitci programını da bu linkten indirebilirsiniz.

Üçüncü site ise kuran.gen.tr Kuran’ı Kerim’i 20 dilde ister sesli ister yazılı isterseniz meal olarak bulabileceğimzi güzel bir site.

Son sitede Cep telefonlarına yönelik islami uygulamaların bulunduğu ezanvakti.com sitesi. Bu siteden ister kuran ister ezan ister kıble bulan programları yükleyebilirsiniz.