İnternetten faydalanma performansınızı artıracak bir kaç site daha..

Paylaştığınız e-mail’lerinizin art niyetli kişilerin eline geçmesinden mi rahatsızsınız… Spamlardan bıktınız mı? O zaman bu sitetam size göre… Eğer e-mail’inizi internette paylaşmanız gerekecekse bu site ile adresinizi baska bir linkle kaplayıp, kolayca spam listelerine dusmesini engelleyebilirsiniz.

Dosya paylaşma’nın yeni adresi ge.ttBu site sayesinde dosyalarınızı tek tıkla paylasip 30 gün saklanmasını sağlayabilirsiniz. Tek tıkla face ve twitter’de paylaşmanıza imkan sağlayan basit paneli’nin yanı sıra en önemli artısı linkinize tıklayan kişilerin her hangi bir sayacla karsilasmayip bosluk doldurmasina gerek kalmadan downloada baslamalari.

Bir diğer sitemiz ise joliprint. Bu site sayesinde web sayfalarını pdf formatında kaydedip e-book tadında okuyup arsivleyebiliriz. Hatta joliprint butonunu blogunuza veya websitenize de ekleyebilirsiniz, gayet kullanışlı… Ama dikkat etmeniz gereken bir nokta var sitelerin anasayfalarını ceviremezsiniz, okunulası bi sayfayı acmaniz gerek 🙂

5 dakikadan uzun kullanım için ücret talep ettiği için çok tavsite etmesem de böyle de bir site var bilin yani 🙂 Bu site sayesinde web sayfanızın nasıl göründüğünü çeşitli tarayıcılarda gözlemleyebilirsiniz. Browserling’e buradan ulaşabilirsiniz.

Son tanıtacağım site de çok fazla kurcalayamasam da online konferans sitesi. Anladığım kadarıyla kişiler internet üzerinden konferans veriyor, izleyenler notlar alıyor, seyrediyor, dinliyor… Konferans ardından video, resim ve notlara ulaşılabiliyor vs. Bu konuda ayrı bir bildiri yazılırsa güzel olur, çünkü aslında ayrı bir bildirilik siteye benziyor, pek kavrayamadım…