Son günlerde sürekli girdiğim sitelerin dışında dolaşayım dedim nelere denk geldim arkadaş, yok yok porno siteleri, garip oyunlar, otopsi fotoğrafları değil kastettiğim onlar yıllardır var, söyleyecek pek lafım yok . Çok gerekli mi , çok gereksiz mi bilemediğim ,güldüğüm, şaşırdığım veya beğendiğim siteleri burada paylaşayım dedim gerçi arama aparatına güvenerek hareket ediyorum ama olsun, Allah sonumuzu hayır etsin. İşte vaktimi harcadığım linkler .

Aslında bu sitelere girdiğim çeşitli sosyal sitelerde verilen linklerle denk geldim. Twitter,Friendfeed,Facebook,Formspring ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinde bu türden ilginç sitelere rastlamak çok mümkün.Eh ne diyelim adamlar yapmış.

Beğendiğiniz twitlerinizi yüzüğünüze yazdırın diye,tabiki bedava değil.Twitter kullanıcıları haydi.İnsanı uçan adam konumuna getirebilecek site.Fotoğraf fikri nasıl ruh halinde çıkmış acaba.Dünyanın kaçıncı zenginisin sonucu bize haber ver.Üç kelimede anlatılmak için Buraya üye oluyoruz, sonra eşe,dosta hayalim kelime o da şöyle vıdı vıdı vıdı diye link veriyoruz, o da aklına gelen üç kelimeyi Allah ne verdiyse yazıyor. Anonim olarak girip söyleyemediklerini söyleme ihtimali yüzde binbeşyüz.Rakı ve şarap içme adabı ,bilmeden olmaz.Geçen yıl adını duyuran ama sosyal medyaya olan ilginin artmasıyla yeni yeni ses getiren sitenin amacı ter koktuğunu söylenilemeyen kişilere mail yoluyla ter koktuğunu yüzüne vurmak. Bence bunu terle sınırlamamak gerek. Aslında bir boka benzemiyorsun, erken boşalıyorsun, senin pipin küçük, gittikçe kilo alıyorsun, ağzın kokuyor vs… türü fikirler oldukça parlak .Geçtiğimiz günlerde ağır yaralanan sanatçı İbrahin Tatlıses’ten dualarını esirmemek isteyenler için şaka gibi yapılmış bir site buyrunBu daDünya Penis Boyu Haritası ,ölçüler yan tarafta.O zaman nasılsın . Genç kız tavlama linki.Konsantrasyon testi.Ne gereksiz bir paylaşım oldu farkındayım ama bunu yapmamı engelleyecek hiçbir yaptırım yok ne yapayım.İşte bu gerekli bir site para istenmiyor ama en azından desteklediğimizi göstermek adına tıklayalım.Ruh sağlığınıza kesinlikle iyi gelecek bir site tıklayalım tıklamayanı uyaralım tıklatalım.İşte burası