Gün geçmiyor ki, teknoloji ürünlerinin arasına onlarcası katılmasın. Her gün binlercesiyle muhatap olmak durumunda kalsak da bunların içerisinden çok azının beklentimizi karşıladığı da ayrı bir gerçeklik olsa gerek. Peki neye göre seçim yapmalıyız, seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Elbette ki iyi bir araştırma süreci gerektiriyor. Fakat benim bugün anlatmak istediğim bu değil, her şeyinizi saklamayı nasıl başarabileceğiniz.Peki benim her şeyle ve saklamakla kastettiğim ne olabilir?

G-Technology’nin ürettiği 500GB kapasiteli G-Drive’dan bahsediyorum. Ürün raflarda yerini alırken biz de özelliklerinden bahsedelim. 250 gr’dan daha az bir ağırlığa sahip. dökümanlar, müzikler ve dijital fotoğraflar için büyük bir yer imkanı sağlıyor. Stil sahibi G-DRIVE mobil USB Sabit Disk’le notebook’unuz yolculuğunuzda birbirini tamamlayan iki dost gibidir.

Daha da iyisi, bu cihazın güç bağlantısı AC Güç Kaynağı’na bağımlılığı gerektirmiyor. Yani ekstradan fişe bağlamak zorunda değilsiniz.* Ultra-taşınabilir ve kompakt* Yüksek kapasite ve güçlü 5400 RPM Hitachi sürücü* Bağlantıdan güç alır—AC adaptör gerektirmez* Bağlantılar beyaz USB kablosuyla sağlanıyor.

Teknik Özellikler* Kapasite: 500GB* Arabirim portu: Tek Hi-Speed mini USB 2.0* Arabirim transfer hızı: 480 Mbit/s ‘ye kadar* Sürücü tipi: Hitachi SATA 3 Gbit/s* Rotasyonal hız (rpm): 5400* Arabellek: 8MB* Boyutlar (UxExD): 5.0 x 3.25 x 0.75 in./127.0 x 82.5 x 19.0 mm* Ağırlık: 8.8 oz./250 gKaynakAlakalı Yazılar:
Dell’in En Kaliteli Laptopu : Latitude E6510Bu Bilgisayar Ferrari Hızında!Performansın Vücut Bulmuş HaliDell Mini 10 & 10v : Kaliteli ve PortatifDell Optiplex 960 Serisi: Çevre DostuDell M210X Projektör: Mobil Olmanın GücüDell Inspiron 17 : İncelik, Tasarım ve Güç TasarrufuDell Alienware M11X: Oyun Oynamanın KeyfiYeni Teknolojili Dell Inspiron 15Dell Latitude XT2 Tablet: Dell Kalitesi ile Tabletin KesişimiDell Managed Mobile Computing Station Cart: Destek Sistemi Hazır!Sonunda bu da oldu: Dell Wireless Plus Mainstream Projector