Ben internette browser oyunlarla çok ilgilenirim, şimdi sizlere bazı oyunlardan bahsedicem.Bu oyunlar cidden oynanan oyunlar.Kabile savaşları %100 türk yapımı bir browser oyun travian, klanları bilen arkadaşlar varsa aynı onun gibi.Türkçe olarak hizmet veriyor ileriki zamanlarda diğer dillerede hizmet verebilir.

Travian hiç şüpesiz binlerce hatta yüzbinlerce oyuncuya ulaşmış bir oyun.türkiyede çok popüler.Bir çok dilde hizmet veriyor.

Klanlar buda uzun zamandır popüler olma yolunda ilerleyen bir oyun oynamaya değer.Bir çok dilde hizmet veriyor.

Han savaşları diğer bir adı khanwars buda güzel bir oyun.

castle fight diğerleri gibi aynı ama istediğini oynayabilirsiniz.

İkariam köyünü geliştiyorsun gene ötekiler gibi aynı bu tür oyunlarda seçenekler çok =)Yukarıda yazdığım bütün oyunlar hemen hemen birbirlerine benziyorlar.Köy sahibi oluyorsunuz, köyü geliştirmeye asker basmaya başlıyorsunuz.Sonra başlıyorsunuz düşman köylere saldırıp hammade almaya.Facebook oyunları bu oyunları oynayabilmeniz için facebook hesabınızın olması lazım. Farmville bu oyunuda uzun süre oynadım.Facebook’un insanları bağlamak için yaptığı bir oyun diyebilirim.Çifçilik yapmak isterseniz tam sizlik bahçenizde meyve, sebze ekiyorsunuz sonra hasatları topluyorsunuz.Para kazanıyorsunuz, parayla hayvan felanda alabilirsiniz.

Fishville bu oyunda akvaryumda balık besliyorsunuz.yeni akvaryumlar alıyorsunuz.Eğer evde balık besleyemeyen varsa tavsiye ederim.Sanalda olsa zevk verir.

Darkorbit bir uzay oyunu türkiyede çok popüler hemen hemen oynamayan yok diyebilirim.Uzayda savaşmak isteyenler varsa tam onlara göre.

Seefight eğer aramızda savaş gemisi kullanmak isteyenler varsa tam onlara göre bir oyun.

Deepolis deniz altında kullanmak ve savaşmak istiyorsanız bu oyun size göre.

Browser oyunlarla ilgileniyorum bu yazı tuttuğunu görürsem diğer oyunlar hakkında sizler daha geniş bilgiler verebilirim.Nasıl oynanır gibi.diğer oyunlar:
* en çok oynanan kral oyunlar* en eğlenceli kış oyunları* en çok Oynanan Browser Oyunlar* en iyi browser bigpoint oyunları* facebookta okey nerede oynanır* 2011 oynanması gereken oyunlarbilgim: blog | friendfeed | twitter | rss