bildirgec.org

schablon [pilli_silinen_hesap]

11 yıl önce üye olmuş, 5 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

İnsanlar Niçin Seks Yaparlar?

schablon [pilli_silinen_hesap] | 17 June 2011 22:04

Araştırmacılar, genel olarak seks yapmanın bir veya daha fazla nedeninin olduğunu varsaymaktadırlar. Bunlar: Çocuk sahibi olmak, cinsel haz deneyimi yaşamak ve birleşme ihtiyacından kaynaklanmaktadır.

Psikologlar, 17 ile 52 yaşları arasındaki 442 kişinin yer aldığı bir araştırma yaptılar. Deneklere, niçin sex yaptıkları soruldu. Verilen cevaplar ilgi çekiciydi.

Yalnızlık Üzerine

schablon [pilli_silinen_hesap] | 16 June 2011 13:05

Çoğu insan, bazen kendini yalnız hisseder. Fakat bu durum sadece birkaç dakika ile birkaç saat arasında devam eder. Aslında bu oldukça normaldir. Gerçi bazı insanlar için yalnızlık yıllarca sürebilir. Psikologlar, uzun dönemli bu karmaşık olguyu anlamak için çalışmaktadırlar.

Araştırmalar sonucunda, 3 farklı yalnızlık türü belirlendi.

Ünlü Düşünürlerden Tavsiyeler

schablon [pilli_silinen_hesap] | 11 June 2011 15:26

Kalbinize dokunduğu anda sizi etkileyecek birkaç ünlü düşünürün sözlerini sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu makale, sadece sizin ufkunuzu açmanıza ve gününüzü iyi geçirmenize değil aynı zamanda hayallerinizin ve tutkularınızın peşinden gitmeniz için size ilham verecek.

Bu dünyada bir şeye sahip olmak istediğinde seni durduran tek şey, içindeki o sendir.

Terör Örgütü ve Masum Kürt Vatandaşlarımız

schablon [pilli_silinen_hesap] | 09 June 2011 10:28

Günümüzde toplumumuzu derinden yaralayan, güncelliğini hiçbir zaman kaybetmeyen, toplumumuzda farklı dine, dile, ırka, etnik yapıya mensup insanlar arasında çatışma ve fitne çıkarıp, ülkemizi bölmeyi, parçalamayı, ortadan kaldırmayı düşünen, masum insanlarımızı katleden, “Kürtlere Bağımsızlık” sloganının arkasına saklanarak ABD’nin ve diğer emperyalist güçlerin çıkarları için çalışan, darwinist, ateist, komünist, materyalist, anarşist ve terörist fikirleri empoze eden ve bunları uygulayan bu cani, acımasız, gözü dönmüş, vahşi zihniyet terör örgütüdür.

En İlginç Tasarlanmış Evler

schablon [pilli_silinen_hesap] | 08 June 2011 14:38

Ufo Ev, Tayvan’da bulunan ürkütücü görünüme sahip bir yapı. İçinde yabancı biri olmadığı (uzaylı) onaylandı. Böyle bir ev aynı zamanda Çin’de inşa edildi. Tayland devlet projelerinin bir parçası olan bu Ufo evlere, hayalet bir kasaba haline geleceği düşünülerek devam edilmedi.