bildirgec.org

yeni yıl hakkında tüm yazılar

Şişede durduğu gibi durmuyor

nihansage | 20 December 2011 14:31

Yıl başı geliyor. İnsanlar alışveriş merkezlerine akın etmeye başladı bile. Pek çok insan için yeni yıl demek, mutluluk ve huzurun başlangıcı demek. Bazı insanlar için ise dini bir bayram ve uyulması gereken dini kurallar demek. Bazıları için, ellerini ovuşturarak, satmış oldukları malların paralarını saymak, kimisi için ise yeni yıla daha fakir olarak girmek demek. Sabaha kadar içip, yapmış oldukları taşkınlıkların farkında olmayarak, polis karakollarında sabahlayanları saymıyorum bile.

O gece işi en zor olan kesim, acil servis elemanları ve polislerdir. Halkın asayişini sağlamak ve insanların yeni yıla sağlıklı bir şekilde girmelerini sağlamak ne de olsa onların işi. Üstelik bu insanlar içkinin dozunu kaçırıpta, yaptıkları işlerden haberleri olmayınca işleri daha da zor olmakta.

Yeni Yılların Anlamı

cilo6 | 03 January 2011 10:03

2010 Yılını bir gün geride bıraktık, yeni yılın ilk gününü yaşadık. Değişen nedir, dün ile bugün arasında herhangi bir fark var mı? Dahası 2009 yılından 2010 yılına girdiğimizde neler değişmişti, sadece günlük olaylar,değişen yüzler, tetikleyen olaylar.

ŞANSINI YAKALAYABİLİRSİN

admin | 27 December 2010 15:10

Bazı günlerin şans günleri olduğunu çoğumuz biliriz. Ve bu şans günlerinde Ay hareketlerinin önemli olduğunu da. Ay bir burçta ortalama 2-2,5 gün kalır.

ÇILGIN İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN

gezginciyim | 22 December 2010 11:27

Vestel, Vestel E-Mağazalarda %70’e varan yıl sonu indirimi başlattı. Evlenecek olanlar eşyalarını değiştirmek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın.Kampanya bitince yeni yılda eski fiyatlardan almak zorunda kalırsınız.

Yılların Sonuçlarından Koruyan 10 iPhone Uygulaması

admin | 07 January 2010 12:19

Herkes yeni yılı sever. Her konuda yeni bir başlangıç: yeni bir bütçe, daha fit olma planları, daha organize olma ve başkalarına yardım etmek. Önceki sene gibi. Ve önceki sene..

Peki, önceki Ocak’ın etkilerinden nasıl kurtulabiliriz? Bunları bizim yerimize yapan uygulamalara başvurarak! İşte sizi yılların sonuçlarından korumayı amaçlayan 10 iPhone uygulaması:

Kilo verip ve forma girmek için:

1. DailyBurn

Bu uygulama, sizin için kalori yakma haricinde her şeyi yapıyor. Şu anki ağırlığınızla hedefinizi giriyorsunuz ve uygulama size günlük kaç kalori almanızı gerektiğini söylüyor ve ilerlemenizi gösteriyor. Hatta yediğiniz yiyecekleri girip, veritabanından kaç kalori olduğunu görebilirsiniz. Eğer yediğiniz başka şeylerin de kalorisini öğrenmek isterseniz, uygulamanın barkod okuyan yardımcı programını (Food Scanner) alabilirsiniz.($2.99) Programa girdiğiniz her şey dailyburn.com’a senkronize edilmekte.
DailyBurn ücretsizdir.

2010

silgilikursunkalem | 31 December 2009 10:59

Koca bir yılı geride bırakırken tüm hafif org üyelerinin yeni yılını kutlar..2010 yılının hayırlara vesile olmasını temenni ederim.. Ülkemiz ve tüm dünyaya barış, hafifteki üyelere de sağlık, mutluluk ve başarı getirsin diyorum..Sürprizi bol yeni yazıların çok olduğu, yılbaşı ağacı muhabbetinin her zamana yinelendiği, çamların devrilmediği, nice yıllara hep birlikte diyorum:)))

2010’da Neler Olacak? Görüyoruuuz!

ozcantcb | 31 December 2009 10:01

İşte, Vodaco Agency’den farklı bir yeni yıl kutlaması: Görüyoruuuz. Pazarlama stratejilerine göre markaların ihtiyaçlarını görüp, uygun interaktif araçlarla hedefe ulaştıran projeler üreten Vodaco Agency, bu defa da 2010’da olacakları görüyor. Vodaco’nun sihirli yılbaşı küresindeki; pazarlama, dijital, teknoloji, spor ve ekonomi konularında yeni yılda olacak olayları, site ziyaretçileri kürenin üzerine tıklayarak görebiliyor. Küre, her tıklandığında yeni yılla ilgili farklı bir haber gösteriyor.

en çok tutulan kullanıcıya yılbaşı sürprizi!

pilli | 30 December 2009 11:43

Sevgili yenimecra.org’cular,

Yeni yıla girerken yazarlarımıza biz de küçük bir sürpriz yapalım istedik. Bu konuda www.hediyedenizi.com da bize sponsor oldu. Aralık ayı içinde yazdığı bildiriler en çok tutulan yazarımıza hediyedenizi.com’dan 50 TL‘lik hediye çeki veriyoruz.

yenimecra.org’un kazanan yazarı, 9 yazı ve toplam 4 tutma sayısı ile beCko oldu. Ayrıntılar editörlerimiz tarafından mail yolu ile iletilecektir.

hediyedenizi.com‘a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Hepinize mutlu yıllar, bol kazançlar!

pilli.com