bildirgec.org

win 7 hakkında tüm yazılar

Acer’den Windows 7 Tabanlı Tablet

byhnvc | 29 November 2010 16:20

Acer' in Şık Tableti
Acer’ in Şık Tableti

Şubat 2011’de Acer, Windows 7’li tableti ile karşımıza çıkacak. Bu sayede Microsoft da tablet piyasasına girmiş olacak.Biraz da tabletin özelliklerinden bahsedeyim:

10.1 dokunmatik ekran (bildiğiniz üzere iPad 9.7inch’ti)
15 mm inceliğinde (iPad ise 0.5inch yani yaklaşık 12.7 mm)
1.3 megapiksel kamera
AMD işlemci
Wi-Fi ve 3G ise diğer özelliklerinden bazıları..

Haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz…

windows 7 sp1 geliyor !

maydesign01 | 22 March 2010 13:12

windows 7 çıktığı ilk günden bu yana kullanıcılara herhangi bir sorun çıkarmadı.her geçen gün yenilenen ve ek servisler geliştirilen windows 7 için windows sözcülerinden brandon leblanc ;

Brandon LeBlanc
Brandon LeBlanc

SP1, piyasaya çıkacağı tarihe kadar sunulacak güncellemelerden ve bazı estetik değişikliklerinin kombinasyonundan oluşacak. Windows 7, zaten sorunsuz ve güvenli. İşleyen makineyi bozmaya niyetimiz yok” açıklamasını yapmış.haberin kaynağına buradan ulaşabilirsiniz.

Tweak-7 Windows 7 İçin En İyi Optimizasyon Programı

cuneyt789 | 18 December 2009 11:03

Tweak-7 Windows 7 İçin En İyi Optimizasyon Programı Tweak-7, windows 7 işletim sistemi için özel olarak hazırlanmış bir sistem yapılandırma ve iyileştirme programıdır. Bu yazılım sayesinde bilgisayırınızdaki gereksiz kayıt girdileri, gereksiz program artıklarını silerek window 7’nin en verimli, en hızlı şekilde çalışmasını sağlayacak ayarlamaları, bir kaç tıklama ile otomatik olarak yapabileceksiniz.

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Programın Bazı Önemli Özellikleri:

En iyi tema programı aston2

cuneyt789 | 09 November 2009 15:52

Aston2 1.50

Windows işletim sistemleri için harika bir tema programı. Windowsun klasik görünümlerinden sıkılanlar ve ya farklı olmak isteyenler için çok kapsamlı görsellik geliştirici bir program. yeni özellikleri sayesinde windows 7 temalarına ve araçlarına sahip olabilirsiniz. programdan birkaç örnek tema ve skini aşağıda görebilirsiniz.

Programı indirmek için tıklayın

örnek tema
örnek tema
örnek tema
örnek tema
örnek tema
örnek tema
windows 7 skini
windows 7 skini
skin
skin

sony vaio cw serisi

schizophrenia13 | 08 October 2009 09:02

sony vaio cw serisi
sony vaio cw serisi

sony vaio cs‘nin takipçisi olan vaio cw serisi, taşınabilir olması ve çoklu ortam özellikleriyle başta ev kullanıcılarına hitap ediyor. windows 7 ile gelen seri, 16:9 görüntü oranında 14 inç lcd ekrana sahip. blu-ray sürücü ve hdmi bağlantıyla serinin hdtv ile olan kullanım alanı artırılmış. görüntü işlemcisi olarak nvidia geforce kullanılan serinin 780$ fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

sony vaio cw serisi
sony vaio cw serisi

bazı özellikleri:

Windows 7’de sistem geri yüklemeyi iptal etme

brum | 23 August 2009 21:56

windows 7
windows 7

Windows 7, kimine göre harika, kimine göre ise kötü bir sistem. Windows 7’de de Vista‘da olduğu gibi otomatik geri yükleme bulunmakta. Bu sayede kullanıcılar hata yaptıklarında, hatalarını düzeltme şansları elde etmekte. Ancak bu geri yükleme hard diskte oldukça büyük bir alanı işgal etmekte. İşte bundan kurtulmak istiyorsanız yazıyı okumaya devam edin.