bildirgec.org

vivident hakkında tüm yazılar

Vivident Senin Maceran

onestep2death | 22 March 2012 17:58

Vivident UP2U “Senin Maceran” sizin seçimlerinizle ilerleyen bir çizgi roman… Yalnız şaşırmaya hazır olun. Çünkü “Senin Maceran”daki 32 farklı son ile her seçim sizi farklı bir sona götürüyor. Üstelik birbirinden güzel ödüller de sizi bekliyor. Daha ne olsun? Maceraya atılmak için şöyle buyrun.

Vivident’in Yeni Facebook Uygulaması

nebuch | 15 June 2011 15:30

Vivident’in yeni sakızı Storming için düzenlediği ‘Büyük Tutkunuz’ yarışması başladı!
Yarışmanın konusu: Herkesin bir tutkusu vardır. Kiminin spor, kiminin yemek… Vivident, herkesin içindeki tutkuyu buluyor ve bu tutkuyu paylaşan insanları birleştiriyor.
Amaç: En büyük tutkuyu ve tutkusunu paylaşmayı seven insanları toplamak.
Nasıl işliyor?
Vivident Facebook fan sayfası beğenildikten sonra yarışmaya girilir. 4 büyük tutkudan biri seçilir. Bu tutkuya ortak olacak arkadaşlar ile paylaşılır. Yarışma sonunda 4 büyük tutkudan en çok seçilen kategorinin birincisi, seçtiği kategoriye ait büyük ödülü kapar.

Vivident Extra Yakınlaştırır!

lululu | 23 May 2009 09:26

Vivident’in yepyeni nefes tazeleyen ürünü Vivident Extra Facebook’ta!

Vivident Extra Yakınlaştırır! Facebook uygulamasını yükleyenler kimin kimle uygun olduğuna karar verip, tam da istedikleri gibi sevdiklerini yakınlaştırıyor! Artık yakınlaştırmak dert değil, üstelik uygulamayı yükleyenler Vivident Extra ürün paketi kazanma şansını da yakalıyor! Uygulamayı hemen yükleyin, yakınlaştırmaya başlayın!

Vivident Extra’ya özel tasarlanan mikrositede bulunan reklamı arkadaşına gönderen her 5. kişi ise Power Club’dan şarkı indirme hakkı kazanıyor, sevdiği şarkıyı doya doya dinliyor.

Vivident Fruit Mix Fun

nihilanth | 26 January 2007 11:04

Vivident‘in yanyana gelmiş,aynı renkteki birden fazla fruit mix drajelerini tıklayarak yok ederek puan kasma oyununu buradan oynayabilirsiniz. iki hafta boyunca her hafta en yüksek puanı elde eden ilk 5 kişi vivident’in yeni ürünü fruit mixlerden 10 kutu kazanıyormuş. değer mi bilmem..