bildirgec.org

ulasım hakkında tüm yazılar

Avea Mil Puan İdo Konuşma Süresi Kampanyası

NLPMaster | 07 August 2010 13:17

Şu an için Avea sitesinde dahi bulamadığım bir kampanyahaberini sizlere aktarmak istedim.
Avea mil puan kampanyası ile ile mil puanlarınız konuşma süresi kazanabilirsiniz.
Avea mil puan ido mil puanile konuşma süresi kampanyası detayları, avea mil puan kampanya nasıl kayıt olabilirim detaylar burada: avea mil puan konuşma

Geleceğin Dünyasında Bizi Neler Bekliyor?

admin | 02 August 2010 11:02

Gelecek 20-30 yıl sonra iletişimin, mimarinin, mühendisliğin, sosyal yaşamın, teknolojinin vb. nasıl olacağını bilmek ister misiniz? Cevabınız “Evet”se aklınızdaki sorulara Discovery Channel ve Discovery Science’ta yayınlanan iki hoş program “Future of” ve “Next World” ışık tutacaktır.Discovery Kanal Grubu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buradan,Next World programını izlemek istiyorsanız buradan, eğer Future Of ile ilgili akademik bilgilere ulaşmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca televizyondan takip etmek istiyorsanız D-Smart 15. ve 18. kanalda.

Nokia dan özgürlüğe, harekete ve temiz çevreye katkı!

Beacool | 05 June 2010 16:43

Kabul etmek lazımki bisikletlerde geçmişten bu güne çok gelişti...
Kabul etmek lazımki bisikletlerde geçmişten bu güne çok gelişti…

Yaz geldi. Benim için değil ama birçoğumuz için bisikletlerin tozunu alıp kaldırıldıkları yerden yağlanmaya başlamasının vakti geldi. Hafif akşam güneşinin altında, sahil kenarı keyifli turların atılmasına bazılarımız başladı bile. Bu şanslı kesimi kıskanmıyorum desem yalan olmaz.

Bu ne şimdi?
Bu ne şimdi?

Ben de birçok yere araba yerine isteyerek toplu taşıma ve bisikletle ulaşan ender ve duyarlı kesimin içinde olmaktan gurur duyuyorum. Lakin bu ulaşımlar sırasında bisikletteyken en çok arabayı aradığım durumların başında telefonu şarj edebilme eksikliği geliyordu.

Her sağlam bir özürlü adayıdır.

sigortaciaxa | 11 November 2009 11:58

Her sağlam bir özürlü adayıdır. Unutmayalım. Unutturmayalım :

Koşmak , zıplamak , güneşi görmek , denize girebilmek , tek başına otobüse binmek , tek başına otobüs den inebilmek vb. bu saydıklarımın kıymetini ne kadar bilebiliyoruz ? hiç düşünüyor muyuz ? sağlam insanlar için sıradan olan bu eylemler özürlü vatandaşlarımız için birer özlem!

73 Milyonluk nüfusumuzun 8.5 milyonluk rakam ile % 10 dan daha fazla sayıları , insanoğlu ne yazık ki başına gelmeden bilemiyor. Bu tabiî ki çoğunluk için geçerli , herkesi bir tutamayız. Özürlü vatandaşlarımız için çalışma yapan duyarlı insanlarımızda yok değil! Onlar için kermesler düzenleniyor , yarışmalar aracılığı yardımlar toplanılmaya çalışılıyor. Ama bunlar yeterli değil! Özürlü vatandaşlarımızın tek başına otobüse binebileceği sistemlerin çoğalması gerekiyor. Tekerlekli sandalye ile ulaşım sağlayabilmeleri için belediyelerin daha çok çalışması gerekiyor. En önemlisi iş konusunda ciddi ve gözle görülür adımların atılması gerekiyor. Gazete , dergi , televizyon gibi görsel ve sözel basında her gün yer alması gerekiyor.

Hem bebek arabası, hem scooter

axanc | 28 August 2009 17:14

Lotta Tu‘nun fikri asıl olarak bebekle beraber gezmekten geliyor. Konsept araç elektrikli motoru sayesinde kısa mesafelerde ulaşıma olanak veriyor. Ulaşmak istediğiniz yere vardıktan sonra, küçük bir hareketle tekrar bebek arabasına dönebiliyor.

thy uçak bileti kampanyaları ucuz uçak bileti indirimi

NLPMaster | 12 August 2009 17:48

thy uçak bileti kampanyası
thy uçak bileti kampanyası

Uçak bileti arayan yani uçak ile uçanlar için THY nin son kampanyaları burada.
ucuz uçak bileti satın almak için uçak bileti kampanyalarını araştıranları ilgisini çekebilecek thy en son uçak bileti kampanyaları şunlar:
THY ramazan kampanyası
thy ağustos kampanyaları
thy uçak bileti indirimi

tüm thy kampanyaları
tüm ucuz uçak bileti kampanyaları
pegasus kampanyaları

Cherry;bisikletten daha fazlası

noname1 | 02 June 2009 16:35

Elektrikli ulaşımda yenilikçi bir konsept tasarım Cherry, görünümüyle üç tekerlekli bir bisikleti andırsada, özellikleri ile bir bisikletten daha fazlası. Tümüyle karbon fiber malzeme kullanılarak dizayn edilmiş, elektirikli motor ile çalışan cherry, fişe takılıp şarj edilebiliyor.Cherry bir motosiklete kıyasla, daha az enerji kullanımı ile, güçlü bir performans sunuyor ve en önemlisi çevreyi kirletmiyor. Sürüş pozisyonu kişiye göre ayarlanabiliyor ve katlanabilir özelliği ile taşımada ya da park etmede kolaylık sunuyor. Cherry’nin tasarımı Alican Yılmaz’a ait.