bildirgec.org

stand hakkında tüm yazılar

Griffin Yolculuğunuzu Eğlenceye Çeviriyor!

majesty s infinity | 13 August 2010 18:54

Griffin firmasının sıradışı tasarımlarını daha önce de sitede okuma fırsatınız olmuştur. Yine Griffin firmasından yine sıradışı bir tasarımı sunuyorum. Artık yolculuklarınızı eğlenceye çevirebilecek bir şeye!

iMacPad

Lorilleux | 03 August 2010 17:26

Apple‘ın, tanıtımıyla birlikte tablet bilgisayar furyasını başlattığı iPad modeline olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Bu ilginin sonucu olarak da bu cihazın aksesuarlarına da ilgi artmakta. iPad aksesuarları arasında olan -iPad kaideleri- iPad Dock’larına bir alternatif ise bir Kendin Yap sitesi olan instructables.com‘dan geliyor.

HyperMac iPad standı ile batarya kapasitenizi 2’ye katlayın

sCoRPionTR | 28 July 2010 15:07

HyperMac iPad sahibi olup da hem stand hem de harici batarya taşımak istemeyenler için ikisini birleştirmiş.

Standın üzerinde 18 ve 45 derecelik iki slot var. iPad’inizi bu iki bölümden birine yerleştiriyorsunuz. Üzerinde 40Wh (11,000mAh) lithium-ion pil bulunan HyperMac iPad standı iPad’inizi 1,6 kere şarj edebilecek güce sahip. Bu da yaklaşık olarak ekstra 16 saat ediyor. HyperMac pilin 1000 defa şarj edilebileceğini belirtmiş. Standın ayrıca kısa devre, aşırı yüklenme ve aşırı sıcaklık için sensörleri bulunuyor. Standın ağırlığı ise 360gr.

Sniper Stand

Lorilleux | 09 July 2010 10:25

Bugüne kadar cep telefonları başta olmak üzere taşınabilir cihazlar için birçok stand tasarımı gördük. Bunlardan bazıları kesinlikle gereksizdi, bazıları ise takdire layıktı (bakınız). Diğer yandan bu standların çoğu iPhone/iPod Touch için üretilmişti. Nedense iPhone/iPod touch dışındaki cihazlar için bu tip standlar yok denecek kadar azdı. Şu anda okuduğunuz yazı ise, muhtemelen ömrünüzde görebileceğiniz en minimalist tasarımlı standı içermektedir!

İPhone/iTouch için stand

Lorilleux | 29 April 2010 19:10

MoviePeg
MoviePeg

iPhone/iTouch’ınızda film izlerken onu nereye koyacağınızı bilemiyor musunuz? Hangi kitabı destek olarak kullanırsanız kullanın ya da nereye dayandırırsanız dayandırın her zaman bulunduğu yerden kayıyor mu? Cevabınız evet ise MoviePeg sizin sorununuza bir çözüm olabilir.

MoviePeg
MoviePeg

MoviePeg ile artık iPhone/iTouch’ınıza güzel bir stand satın almış olacaksınız. Onu, MoviePeg ile ister yatay olarak isterseniz de dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Aslında bu zamazingin tüm esprisi tasarımında.

Evimizin Android’i oldu!

Beacool | 04 March 2010 16:10

Way!
Way!

androidler cebimizden sonra şimdi de evimize girmeye hazırlanıyorlar…
Binatone ve Motorola ortak yapımı bu HS1001 model telefonlar ev telefonlarının git gide unutulmaya yüz tuttuğu günümüzde onlara taze bir nefes verebilecek güzellikte. Tüm Android sistemlerinin özelliklerini üstünde barındırdığı gibi bir de desteklediği wi-fi özelliği ile Skype görüşmelerinize de olanak verebilecek (üzerinde kurulu bir skype’la gelmiyor ama android marketten yüklemez mi ki?) yapıda.

Biraz büyük ve ilk bakışta çirkin bir yapıda olsa da bir ev telefonu olduğu göz önüne alınacak olursa beraber kullanıldığı stant ve ses üniteleriyle (ki benim baya hoşuma gitti bu) gayet şık bir dizayna sahip olduğunu ve ev~ofis için kullanışlı özellikleri üzerinde barındırdığını belirtebilirim. Android v1.6 üzerinde 2.8” (7,2 cm) lik dokunmatik ekranı internette dolaşabilmenize, e-postalarınızı okuyabilmenize (vb) olanak veren wi-fi desteğiyle bu ürün ayrıca micro sd hafıza kartlarınada destek vermekte. 150$ lık fiyat etiketiyle Hong Kong’da satışa sunulmuş. Yakında Amerika’da (umarım Ülkemizde de) satışa sunulacakmış.

iPod’a Post-Modern Yansımalar

geceyazankedi | 23 February 2010 12:17

iPod ile bu sefer ne yapılacak derken ve her yeni çıkan cihaz ile bir kez daha şaşırırken işte şimdi de bu post-modern cihaz ortaya çıktı. Kendisi bir ipod dock‘u yani hoparlörü var dışarı ses verebiliyor, güzel ses kalitesi kaliteli üretim…

Ama bir fark var. Bu cihaz üstünde Lava Lamp içeriyor yani eski zamanların en mistik teknolojisi. Üstelik bir fark var, normal lavalamp rastgele ışımalar üretirken, bu cihaz müziğinizin ritmine uygun bir ışık yaratıyor. Buna sahip olmak isteyecek çok kişi olacaktır ancak 100 $ civarı bir parayı da gözden çıkarmak şart.

Iphone’unuzu yansıtın…

Beacool | 03 February 2010 09:55

Bu iphone denen cihazın halen neden bu kadar beğenildiğini anlayamayan biriyim. Aynı şekilde ipod vb gibi “i” ların popülaritesinin sebebini de anlayabilmiş değilim. Piyasada bu ürünlerden çok daha kuvvetli özelliklere sahip başka markalar varken neden iphone? Bana sadece trend sebebiyle satılan ürünler gibi gelse de bildiğim bir gerçek var ki bu güne kadar hemen hemen hiçbir ürüne bu kadar aparat üretilmemişti. Arabalara bağlanabilmekten, joystick takımına, ekstra ses ürünlerinden çalar saatlere kadar bu ürün için çokça aparat geliştirildi. Ama bu ürün gibi efektif olanını ben görmedim ya da bilmiyorum. Ürünümüz iphone ekranınızı hiçbir ekstra güç gereksinimi ve kablolama ihtiyacı olmadan herhangi bir yere yansıtmaya olanak veriyor. Bunu ise içinde bulunan aynaların yansıtma özelliğini kullanarak yapıyor. Üstelik çok ufak boyutlarda olmasına rağmen yansıtması hiç de küçük boyutlarda değil. HypnosEye Projector ismiyle satışa sürülen bu ürünün detaylı teknik bilgilerine bakacak olursak;

Logitech’ten dizüstü bilgisayar standı

dextarus | 11 January 2010 19:26

Logitech Dizüstü Bilgisayar Standı
Logitech Dizüstü Bilgisayar Standı

Dizüstü bilgisayarınız için bir stand arıyorsunuz ve fazla para ödemek istemiyorsunuz, Logitech sizleri düşünmüş ve sadece $5 dolara güzel bir stand yapmış.
Normalde $29.99 olan bu stand şu anda $4.99 a satılıyor.
Ürün ile ilgili videoyu izlemek için buraya.
Satın almak isterseniz Amazon.com için buraya.

Futbol Fanatiklerine MiSoccer iPod Standı

beCko | 23 December 2009 12:35

2010 dünya kupası kapımızdayken, futbol topu şeklinde stand çıkartmak çok parlak bir fikir gibi duruyor. Speakal tarafından sunulan MiSoccer iPod standı 2.1 ses desteği, oldukça iyi stereo ses kalitesi ve 15 wattlık subwooferıyla müzik dinleme zevkinden ödün vermiyor.