bildirgec.org

sana hakkında tüm yazılar

Sana söyleyemediklerim

darkabyss | 12 October 2009 14:49

Son konuşmamızda hayatımdan çıkman bana çok şey kattığını ve bunların iyi yönde değerlendirdiğimi söylemiştim. Hatırladın sanırım, kaybettirdiklerini söyleyemedim şimdi söylüyorum çünkü bunları asla duymayacaksın.

İnsan bir kere aşık olur derler ya haklılar aslında birisine aşık olursunuz bir başka zaman bir başkasına da aşık olursunuz. . hayır insan bir kere aşık olabilir ancak.. Aşk öyle sıradan basit bir hadise değildir ki sevgi ayrıdır hoşlantı ayrıdır aşk apayrıdır. Bir insan birçok kişiyi sevebilir ve birçok kişiden hoşlanabilir fakat insan sadece bir kişiye aşık olur .

Sana Tereyağ Tadında

mecburkalanlar | 10 August 2009 10:48

Sana firmasının son reklam filminin konseptine uygun olarak hazırladığı sana tereyağ tadında adlı web sitesi, bahçede oyun oynayan çocuklarını yemeğe çağıran annenin mutfağı şeklinde dizayn edilmiş.

sana yereyağ tadında
sana yereyağ tadında


web sitesinde pilav tariflerine, akşama ne pişirsem sorusunun cevabına, iyi plavın nasıl pişirileceğine, hijyen ipuclarına, sananın reklam filmine ulaşabilirsiniz. aynı zamanda buzdolabının üzerindeki mıknatısların (gadget) istediğiniz gibi yerledeğiştirilebilmesi hoş olmuş.

Seni sana, beni bana bıraksam.

pillibebekkuyuda | 19 January 2008 01:12

Gece kaç renk.. en koyusunda sana gelsem, kapını açar mısın..

Sana renkli, fıstıklı, bademli, akide şekerleri getirsem hüznünü verir misin bana..

Köpükten baloncuklar yapsam, iç çekişlerini alır mıyım..

Deniz koksam, saçlarım yosundan olsa, toplamaya çalışır mısın..

Coşup, dalgaları uyandırsam sonra ayakların ıslansa kızar mısın yine..

Loş ışıkların arasından, sisli maskelerle baksam, gözlerimi bulup, gülümser misin bana..

Kaybolduğum kuyulardan, şarkılarımı duysan, bir nefesinle çıkarır mısın beni.

Kendi kendime

kopanisti | 26 September 2007 10:58

Seni gördüm, sana baktım. Nasıl yani? Sen nasıl san oldu bi anda ? Neden sene baktım demedin? sene, yıl demek değil mi, ondan demedim? pek anlamadım ama neyse. Ya aynı şey şunda da yokmu mesela. Beni al beni al O’nu alma. Eee ne var bunda? Bana bak bana bak O’na bakma derken de ben, ban oluyor. Bene bak demek lazım, doğrumu? Doğru hem ban deyince neye banayım diye sormazlar mı? Sorarlar tabi? Kim sorar? ne bileyim etraftan soran birileri olabilir, ne deriz o zaman? Doğru etrafa ayıp olmasın, demeyelim öyle birşey. Baksana sen bana. Vayyy neden baksana sen bene demedin? Neyleyim ben sene çatabilmirem. Hah şimdi oldu işte. Ama nerden çıktı şimdi bu? Biyerden çıkmadı hep vardı da benim iki gündür kafama takıldı devamlı bunu dinler oldum. Fikrimden geceler yatabilmirem, o fikri başımdan atabilmirem. nerde dinliyorsun? kafamda, beynimin içinde devamlı bunu dinler oldum iki gündür, daha da dinleyesim var.