bildirgec.org

rapidshare hakkında tüm yazılar

Turbobit ile Para kazanmak

ewrenjfm | 23 July 2010 14:05

Merhaba Arkadaşlar , internet üzerinden yüklü miktarda para kazanmak istermisiniz, eğer cevabınız evet ise, tam size göre bir konu, upload yaparak para kazanacaksınız, ve sonradan oluşan bu linkleri sitelerde forumlarda paylaşarak indirilmesini sağlayacaksınız, ve gelsin paralar 😉 internetin en çok kazandıran sistemlerinden birtanesi…

ödemeler anında yapılıyor, ve 10 dolara ulaştıgında paypal hesabınıza yatıyor, (paypalden banka hesabınıza çekmek ücretsiz ve çok kolay)

cryptload ın minik sırrı

freeclack | 15 June 2010 11:46

Ücretsiz download sitelerini kullananların vazgecilmezi olan Cryptloadhakkında elbetteki pek cok şey cok yazılmıştır ama bu yazı onun nasıl akıllıca kullanılacağı ile ilgili olduğu için mutlaka bu makalenin okunulması gerektiğine inanıyorum elbetteki bana hak vereceksiniz.İşte bu güzel programın minik bir sırrı :

 • Programda 200 mb ve üzeri dosyalarda rapishare , hotfile veya megashare gibi dosya ekleme sitelerinin yapısı gereği birden fazla link şeklinde vererilmesi gerekiyor.indireceğimiz dosya blueray yada oyun olunca link sayısı inanılmaz şekilde artıyor (ör : 10gb /200mb = 50 part) bu durumda cryptload progamında linkler indirilirken örneğin rapidshare den her bir part arasında 15 dk gibi belli bir süre bekletiliyor ve günlük 2.5 gb gibi bir sınır var bu hesaplama ile 4 gün (internet bağlantımızın hızı önemli değil ) de ancak indireceğimiz hale geliyor.İşte kolaylık :
 • İndirme linklernin verildiği sitelerde (oyun veya film düşkünü arkadaşlar iyi bilir ) rapidshare e paralel olarak hotfile linkleride verilmektedir.1.partın linkini rapidden ekledi isek 2 . partın linkini hotfile den ekliyoruz
 • 3.part rapid
 • 4.part hotfile
 • 5.part rapid
 • 6 .part hotfile

 • buşekilede oluşturalan örgülü yapı sayesinde rapidshare in bekleme süresinde hotfilden indirmiş oluyoruz.Yine aynı şekilde hotfile ın bekleme süresinde rapidshareden indirmiş oluyoruzEğer linkleri cryptload a bu şekilde eklemek zor geliyorsa linkleri önce notepad de düzeltikden sonra kolayce ekleyebiliriz.
  bu şekilde aylık ücret ödeyen arkadaşlardan bile daha fazla download yapabiliriz.

  NOT: Makelemin kafa karıştırıcı olduğu yönünde yorum yapılması dahilinde daha acıklayıcı biçimde oluşturmaya çalışacağım . Kolay gelsin…

Bize Doping Lazım

infine | 18 March 2010 17:30

Milenicom un düzenlediği bize doping lazım sitesindeki eğlenceli oyunu oynayanlar 10 yıllık hiper hızlı internet bağlantısı kazanabilirler. Doping reklamlarında izlediğimiz iki hiper zeka arkadaşın evindeyiz ve dağınık odalarında interneti hızlandıracak eşyaları buluyoruz…oyun bu kadar basit ama hediyeler oldukça çekici
1 kişiye 10 yıllık hiper hızlı intenet
10 kişiye 1 yıllık hiper hızlı internet
100 kişiye 3 aylık rapidshare üyeliği

Ayrıca sitede satılan, cazip fiyatlı “interneti hızlandırıcı aparatları” da inceleyebilirsiniz 🙂

para kazanmakta son nokta

ewrenjfm | 08 February 2010 22:45

Evet arkadaşlar, size bugün, çok güzel bir kazanç sisteminden bahsedeceğim, mail okumak mı? hayır!, video izlemek mi? hayır! sadece yükleme, yani upload yapacaksınız… ve gerçekten bir çok kazanç sistemine göre yüklü miktarda para kazanacaksınız…

kazanç tablosu bu şekilde :

ödemeler anında yapılıyor, ve 15 dolara ulaştıgında haftalık saati şaşmayan bir ödeme sistemi war, ödemenizi paypala çekebiliyosunuz, -ki artık paypalden de para göndermek ücretsiz oldu 🙂

RapidLeech Arşivim [RapideSon]

admin | 24 January 2010 23:07

rapidleech arşivi sitemi kurdum.hotfile,letitbit,rapidshare gibi çoğu sitenin premium link makerleri var. sitemim tasarımı iyi değil ama içerik bayağı işe yarar gibi geliyor.çalışmayan varsa pm atabilirsiniz 🙂

RapidShare’da Preminiumsuz Beklemeden Download

angelsdemos | 11 November 2009 10:47

Rapid için çareler tükenmiyor.Yeni bir yöntemi ise Rapidshare Queuer programının yapımcıları bulmuş.Modeme reset admadan dns adresi değiştirmeden farklı siteler vasıtasıyla girmeden aynen preminium hesabınız varmış gibi download yapabiliyorsunuz.

Öncelikle Burayı tıklayarak Rapidshare Queuer 2.2 isimli programı indirin.(alternatif indirme adresi için tıklayın)

 • RapidQueuer programını açıp , açılan pencerede “open Link list” penceresini tıklayın ve açılan metin belgesine download ediceğiniz belgeleri kopyalayın.
 • Dosyaları indirdiğiniz klasörüde buradan görebilirsiniz.
 • Pencerenizde 3 tıklanmış imge bulunmaktadır.Bunlara dokunmadan start butonuna basın ve indirmeye başlayın 😉

(tabi rapidshare yakında bununda çaresini bulur fakat bunu da düşünene yapımcılar uprage butonunu eklemişler arada güncelleyin)

put.io

wanadooo | 26 October 2009 16:48

Bundan yaklaşık 1,5 sene önce (28 Şubat 2008) yine bu ortamda, Türkiye’den dünya çapında uygulama çıkar mı? isimli bildiriyi yazıp cevap aramıştık. işte bugün, bu sorunun -belki de- cevabını verebiliriz. pilli‘nin yeni ürününü, net ortamıyla -özellikle sosyal medya ( friendfeed, twitter, facebook) ile- haşır neşir iseniz çoğu yerde duymuşssunuzdur, yeni girişimlerinin adı: put.io.

Dünya üzerindeki bir takım insanların alışkanlıklarını değiştirmeye aday olabilecek, yepyeni bir proje bu. peki nedir bu put.io?
yazmaya başlayalım:

 • öncelikle fikir çok başarılı ve çok süper bir uygulama.
 • torrent, audio, video, rapidshare adreslerini kendi üzerine indirerek, online olarak kullanabilmenizi sağlıyor.
 • Her kullanıcıya -şimdilik- 50 gb alan veriliyor.
 • Put.io ile indirdiğiniz bir DivX videoyu bilgisayarınıza hiç indirmeden ve kalite kaybı olmadan online olarak izleyebilir, aynı şekilde indirdiğiniz müzik dosyalarını tarayıcınız üzerinden dinleyebilirsiniz.
 • en dikkat çekici özelliklerinden birisi de, verilen rss adreslerinin içerisinde geçen torrent, video ve ses dosyalarını otomatik olarak indirebilmesi.

Firefox için rapidshare eklentisi, Rapidshare downloader

guttsay | 15 October 2009 12:37

internette rapidshare ile ilgili program ararken çok işime yarayan bir firefox eklentisine denk geldim. eklentinin ismi rapidshare downloader.

bu eklenti ile rapidshare linklerini sıralayıp indirebilirsiniz. geri sayımları ve indirmeler arası beklemeleri program kendisi yapıyor.