bildirgec.org

premier hakkında tüm yazılar

Premier Stil: Asus Eee PC 1018p

majesty s infinity | 26 October 2010 18:00

Asus meşhur Eee serisine bir ufaklık daha eklemiş. Premium stil sahipleri için ürettiğini söyledi bu model gayet şık ve kullanışlı, yanınızda taşımanız için harika. 1018p modeli şu özellikleri bünyesinde barındırıyor:

Adobe Türkiye’de merkez kurdu

isasari | 08 July 2008 17:23

Photoshop, Acrobat Reader gibi dünyanın ilk on listesinde yer alan programların üreticisi olan ve macromedia‘yı satın alarak dünyanın en büyük yazılım şirketlerinin arasına giren adobe, Türkiye‘de bir merkez açtı. Türkçe sitesi de faaliyete geçen Adobe, 3.2 milyar dolarlık cirosu ve 7 binden fazla çalışanıyla birlikte pek çok yazılımın geliştiriciliğini yapıyor. Her ne kadar Türkçe sitesinin bazı kısımları hâlâ İngilizce sayfaya yönelse de, yetkililer, ileride eksik olan bu sayfaları da tamamlayacaklarını söylüyorlar.

Adobe Türkiye, Güneydoğu Avrupa’daki 11 ülkenin (Bulgaristan, Macaristan, Romanya, Hırvatistan, Bosna-Hersek, Sırbistan, Karadağ, Moldova, Slovenya, Makedonya ve Arnavutluk) yönetimini de üstlenecek ve bu ülkelerdeki işlemler Adobe Türkiye tarafından gerçekleştirilecek.

lacie lacinema premier

schizophrenia13 | 04 January 2008 10:06

lacie lacinema premier
lacie lacinema premier

lacie tarafından sessiz sedasız ürün gamına eklenen lacinema premier, usb üzerinden bağlanan multimedya hdd’i olarak tanımlanıyor. 500gb, 750gb ve 1tb kapasite seçeneklerine sahip ürün mac veya win yüklü bilgisayarınızdan aktardığınız mpeg-1, mpeg-2, mpeg-4, dvd {iso, ifo, vob}, mp3, ac3, wma, ogg, jpg, bmp, tif, png, smi, srt, sub, ssa dosyalarını 1080i çözünürlükte hd televizyonuzda aktarmaya olanak tanıyor. hdmi, usb, kompozit, s-video, spdif bağlantı seçenekleri sunan ürün, 68 x 170 x 125 mm boyutlarında 1050gr ağırlığında.

Otostopcunun Galaksi Rehberini izledim

miralay | 03 August 2005 18:18

31/08 Pazar gecesi Kozyatagi CineBonus’ta, acikhava sinemasinda, sezlonglara uzanarak ne zamandir bekledigim filmi, yildizlarin altinda izledik. “For Douglas” yazisi ona bir selam yollama hisleri ile doldurdu icimi. Film olarak enteresan, kitabi, hatta seriyi okumayanlara ne ifade eder bilmem. Rehber dusundugumden daha degisik. Sozlu anlatimi animasyonla destekliyor. “Don’t Panic” yazisi iyi olmus. Simgesi de super. Bri de Slart tam dusundugum gibi bir adam cikti. Zaphod icin ne ben bir sey diyeyim ne siz sorun.. 🙂 Ancak Marvin benim kafamda bir androiddi. Hatta hep Star Wars’in R2D2 olmayan o uzun sari robotu gelir hep aklima Marvin’i okurken. Bu cok Tiny Toon bir Marvin olmus Yillar sonra bir defa daha bir ilk gosterime katilmaktan ayri bir keyif aldim. Romantikti ortam, ama kime bahsetsem “aaa orasi cok pahali” dedi. DEGIL ISTE. pahali gormemissiniz siz.