bildirgec.org

pictures hakkında tüm yazılar

word sayfasına çerçeve yapmak

| 06 June 2011 14:51

word sayfasına arka fon olarak resimli çerçeve eklemek için yapmanız gereken birkaç ip ucu.
Sırasıyla;
1. Boş bir word dosyası açınız.
2. Dosya/Sayfa Yapısı/Düzen/Kenarlıklar/Sayfa kenarlığı/Resim’e tıklıyoruz ve karşımıza; 4’üncü resimdeki gibi bir ekran çıkıyor.

20 yıl sonraki yaşlılık haliniz!

| 17 May 2010 11:52

sevgili arkadaşlar, resminizi programa ekleyerek 20 yıl sonraki yaşlılık halinizi hiç merak ettiniz mi? işte sizlere bunu ispat edecek muhteşem bir program tıklayınız…

orijinal resim

20 yıl sonraki resim

Kurara Dünyayı Değiştirmeye Geliyor!!!

omeroguz | 24 November 2009 12:31

Sony Ericsson, yeni bombasını hazırlıyor. yakın zaman önce Sony Ericsson’un XPERIA X10’ı popüler olmuştu. Ancak Sony Ericsson bununla yetinmiyor. Kurara , gözalıcı tasarımı ve özellikleri ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Özellikleri

  • GSM Dört bant
  • UMTS çift bant Avrupa/Asya 3G
  • 8.1 megapiksel kamera; yüz tanıma flaş ve otomatik odaklanma

Flock 2.5, Facebook Chat ve Twitter Search ile Geliyor…

algoz | 20 May 2009 20:15

Mozilla tarafından açık kaynak kodlu olarak geliştirilen firefox tarayıcısının mimarisi üzerine inşa edilen ve kendini sosyal web tarayıcı (the social web browser) olarak tanımlayan flock *; 2.5 versiyonu ile sosyal web’in en popüler 2 aktörü olan facebook ve twitter ile daha entegre bir yapıya sahip.

Twitter Search özelliği ile twitter’da aramalar yapabilir ve aramalarınızı kayıt ederek sonraki zamanlarda tekrar gözden geçirebilirsiniz.
ayrıca resim, video, link veya metin gibi içerikleirinizi sürükle-bırak ile kolayca twitter’da ve diğer sosyal ağlarda (MySpace veya Facebook gibi) paylaşabilirsiniz.
Önemli bir özellik te, bu paylaşımlarınızı twitter’da yaptığınızda url adreslerini kendiliğinden kısaltması.

Tüm Resimler Burada – Ginipic

hhzonki | 07 April 2009 09:26

Bazen insanlar aradığı kelime ile ilgili görsel materyaller bulmak ister. Google görsel arama gerçekten güzel sonuçlar vermektedir. Fakat benim burada size bahsedeceğim küçücük bir program var. Adı Ginipic olan bu programı şu adresten indirebilirsiniz. Ayrıca bu küçücük yer kaplayan program ile online olmadığınız durumlada kendi bilgisayarınızdaki resimleride arayıp bulabiliyorsunuz.

ginipic
ginipic