bildirgec.org

orkid hakkında tüm yazılar

Orkid Yaklaş Bu Anı Paylaş

onestep2death | 21 March 2012 17:46

Bir otomobile kaç kişi sığabilir? 5, 10, 15? Şu anda rekor 20’nin üzerinde. Peki bu kadar insan bunu neden yapıyor? Tabii ki Alfa Romeo Mito kazanma şansı yakalamak için… Yaklaşmaktan korkmayanların yarışması birbirinden eğlenceli videolarla burada yer alıyor. Haydi yaklaşın.

Rahatlatan Ferahlık Deneyimlerini Paylaş

beyrek | 29 March 2010 16:56

‘Çocuk da yaparım kariyer de’ sloganıyla Türkiye’de büyük bir pazar payı oluşturan orkid, kullanıcılarına ürün deneyimlerini paylaşıp hediyeler kazandırma fırsatı sunuyor.
Orkid yaprak’ın en güzel hissttiren deneyimlerini, denedim biliyorum‘da paylaşanlar

Orkid’den sadece genç kızlara özel bir platform!

giovannigogo | 13 March 2009 10:47

www.kizlararasinda.com
www.kizlararasinda.com

45 farklı ülkede yayında olan beinggirl.com, Türkiye’ye özel içerikleri ve modüllleriyle, www.kizlararasinda.com domaini ile yayında. Vücudunuz, güzellik, ilişkiler, arkadaşlık, moda ve trend, yaşam koçu, eğlence, müzik gibi genç kızların ilgisini çeken onlarca konu başlığı binlerce içerikle desteklenerek hazırlanmış. Her gün güncel haberlerin girildiği ve genç kızların her türlü sorusuna cevap alabildiği “Bilge’ye sor” bölümünün de yer aldığı site, genç kızların yeni buluşma noktası olmaya aday.

markalarla özdeşleşmiş ürünler

rpc | 12 August 2008 18:23

jilet-gillete-traş bıçağı
orkid-ped
cola-gazlı içecek
sarelle-ekmeğe sürülen çikolata
selpak-peçete

şimdilik aklıma bunlar geldi
siz de aklınıza gelenleri yazarsanız takip ederiz;
bakalım neler çıkacak

Kotex Bez Çantam

nzright | 22 May 2008 10:40

Kotex 19Mayıs – 27Haziran 2008 tarihleri arasında bir çanta tasarım yarışması düzenlemiş. Bu yarışma için düzenlenen Kotex Bez Çantam isimli sitede; bulunan objeler ve butonlar yardımıyla bir çanta tasarımı yapmanız bekleniyor. Daha sonra formu doldurarak yarışmaya katılabilir; bir imac ya da 10 iPod touch’tan birini kazanabilirsiniz.

Ayrıca sitede; Kotex in Mayıs ayında üniversitelerde düzenleyeceği etkinliklerin takvimi de yer alıyor.

Orkid’le Özel Günler Artık Daha Güzel

nzright | 05 November 2007 13:35

Orkid websitesinde hazırladığı kişilik testi ile kadınların kendilerini tanımaları ve özel günlerinde kendilerini daha iyi hissetmeleri için önerilerde bulunuyor.

Sitede bulunan “Özel Günler Kişilik Testi” ile Bengi Semerci, Dilara Koçak, Gamze Saraçoğlu ve Mert Güler den tavsiyeler alabilirsiniz.

Ayrıca “Eğlence” bölümünden Kendi Erkek Arkadaşınızı Yaratabilir ve Süpriz Quiz e katılarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

KALKSTAR Karaoke Yarışması ve BMW

balsultan | 17 May 2007 11:34

Kızların ayaklanma sitesi www.kizlarayaklandi.org dan harekete geçen KALKSTAR Karaoke Yarışması start aldı! Karaoke sevenlerle, kısa film tutkunlarına pek nacizane BMW 116 veren yarışma gönderilen kliplerden performans bekliyor! Ayrıcana, kizlarayaklandi’da KALK hareketinin başlangıç noktasına hitaben günümüz miting ve dem yürüyüş popüleritesine feminist bir bakış atan 3 video dahi var ve var!