bildirgec.org

mice hakkında tüm yazılar

Fierce 5000 DPI Laser Gaming Mouse V2

maxhoper | 03 February 2011 09:56

Rudegameware firması adından da anlaşılacağı gibi oyuncular için mosue, mouse-pad, speakers, kıyafet vb ürünler üretiyor.

Şu an için ön siparişlerini kabul etmeye başladıkları yeni bir mouseları var. Lazer teknolojisini kullanan mouse; 5000 DPI hassasiyete sahip. Yapımcılar, oyuncular için performans artırıcı bir takım düzenlemeler yaptıklarınından bahsetmişler. Satış fiyatı ABD için 49.95$ olacak.

rude-mouse
rude-mouse

Can sıkıntısına birebir çok oyunculu flash oyun

Busenur41 | 23 September 2010 10:41

Canınız mı sıkılıyor? Bilgisayarınızda yapacak birşey kalmadı mı? O zaman sizi Transformice oyununa davet ediyorum. online web tabanlı flash oyundur. oyunda ki amaç engelleri aşıp peyniri alıp yuvaya götürmektir. belirli bir puana ulaştığınız da shaman ( yardımcı fare) olursunuz. objeler ile diğer farelere yol yapıp peynire ulaşmasını sağlarsınız. her el başka biri shaman olur ve size yardım etmektedir. bazıları kötü niyetli olabiliyor. fareleri objeler ile öldürebiliyor. bazı map lerde 2 shaman olabiliyor. Yuva mavi veya pembe değilse shamanlar ortak olup diğer farelere yardım ederler. eğer pembe ile mavi delik varsa shamanlar savaş yaparlar kazanan shaman diğer shamanın yuvasını bir obje ile kapatıp fareleri kendi yuvasına yönlendirir. oyuna buradan bağlanabilirsiniz.
ayrıca ziyaretçi girişi de yapılabiliyor. üye olmakta kolay mail adresi gerektirmiyor. ziyaretçi olan fareler sadece oyunu oynarlar chat yapamaz ve shoptan yararlanamazlar. üye olan fareler shoptan alışveriş yapabilirler. para kazanmak için peynir toplamanız gerekmektedir. 1 dolar 1 peynir değerindedir.
Ayrıca farenizin üzerinde nickiniz gözükür.
Nickinizin altında ise bir title gözükür.
ilk başladığınızda orada >> Little Mouse << yazmaktadır. Peynir topladıkça ve shaman olup diğer farelere yardım ettikçe diğer title lar açılır.
1. olduğunuzda profilinize kaç kere birinci olduğunuz işler. Fakat odada 11 den az fare varsa 1. lik profilinize işlemez.
Oda da değiştirebilirsiniz. Chat yerine /room odaismi yazıp herhangi bir odaya katılabilir yada oda yaratabilirsiniz.
İyi oyunlar dilerim

Transformers Mouse (Cyborg R.A.T)

d o g u h a n | 12 January 2010 10:05

Oyuncu farelerinin tasarımının birbirine benzediğini düşünüyorsanız, Mad Catz firmasının son modelini bir denemelisiniz. Oyuncular için hazırladığı özel aksesuarları Saitek ve Cyborg markalarında pazara sunan Mad Catz, Cyborg için hazırladığı R.A.T (Really Awesome Technology) isimli fareyi tanıttı.Transformers izlenimi veren bu farenin dört farklı versiyonu bulunuyor. Modeline göre kablolu ve kablosuz tasarımda olan farenin R.A.T 3 versiyonu dışındaki diğer modellerinde ayarlanabilen ağırlık sistemine de yer veriliyor. Bu yeni farenin R.A.T 3, 5, 7 ve 9 olmak üzere 4 farklı versiyonu bulunmaktadır.

Fiyatı 49.99 ile 129.99 dolar arasında değişmektedir.

En Sexy Mouse lar!!

sevittopcu | 08 September 2007 18:58

Çeşit çeşit mouse yapılır da, kadın vücutlusu yapılmaz mı? Eğlenceli, espirili şeyler kullanmayı ve hediye etmeyi seviyorsanız Pat Says Now ın sexy mouse tasarımları tam size göre! Tek tık, çift tık hiç bu kadar keyifli olmamıştı heralde:) Daha yakından bakın da anlayın.. Bizim buralarda da satılır mı acaba?

Uçan Fare, Logitech MX Air

yenibirnickistiyorum | 12 July 2007 15:52

Devrimlerin markası Logitech, klasik fare anlayışında da yeni bir çığır açıyor. İster optik olsun ister trackball bugüne kadar tüm fareler düz bir zemine bağımlıydılar. Logitech’in MX Air Mouse ¹²³ modeli ile artık havada da mouse kullanılabiiyor. Ne işe yarar ki diyebilecekler için aklıma gelen ilk kullanım alanı her geçen gün ev kullanıcılarına daha hızlı ulaşan “hepsi-bir-arada” bilgisayarlar olacaktır. Büyük ekranlı bu bilgisayarları kanepenizde uzanmışken kontrol etmek için sehpanın üzerinde fare sürüklemek gerekmeyecek. Televizyon kumandası kullanır gibi fare kullanabileceksiniz.