bildirgec.org

lg hakkında tüm yazılar

En iyi 5 bluetooth kulaklık seti

shane | 06 December 2012 14:22

Bluetooth kulaklık kullananların sayısı giderek artıyor. Bu setler eskiden çok pahalıydı; şimdi daha uygun fiyatlı olanlarını bulmak mümkün. Şurada en iyi 5 bluetooth kulaklık seti listelenmiş:
1. Jawbone Era/Icon
2. Plantronics Voyager Pro/Etc
3. Jabra Cruiser/Extreme/Wave/Halo
4. Motorola Motorkr/S Series/H Series
5. LG HBS700/ToneCruiser/Extreme/Wave/Halo

LG T315 Wi-Fi Dokunmatik Ekran

dkare | 23 March 2011 12:19

LG T315 Wi-Fi
LG T315 Wi-Fi

Önümüzdeki günlerde piyasayla buluşmayı planlayan LG T315 Wi-Fi123 x 63.2 x 10.9 mm boyutlarının yanında 2.8 tft rezistif dokunmatik ekrana sahip bir telefon. Ayrıca size 20 mb dahili hafıza ile gelen bu LG T315 4 GB’a kadar micro SD desteği de sağlıyor. java desteği, organizatör, radyo, sesli notlar, video kaydı diğer özelliklerinden sadece bir kaç tanesi.

LG Optimus Pad

hjusthanging | 17 February 2011 13:38

LG Optimus
LG Optimus

Daha önceki yazılarımdan bir tanesinde ‘HD’ ve ‘3D’ kelimelerinin ürünlerin isimlerinin önüne koyulduğu zaman satışlarını nasıl etkilediğinden bahsetmiştim.

Malum 3 boyut teknolojisi, HD içerikler ve bir de tablet bilgisayarlar bu aralar çok popüler ve her firma bu üç kelimeyi (HD,3D,tablet bilgisayar-pad-) en iyi şekilde pazarlamak için çok sıkı bir rekabet içinde.

LG’DEN BİR İLK

murti37 | 22 December 2010 10:26

LG Optimus 2X
LG Optimus 2X

Dünyaca ünlü LG Elektronics isimli cep telefonu firması bir ilke imza atarak dünyanın ilk çift çekirdekli cep telefonunu ürettiğini açıkladı. LG Optimus 2X ismini verdikleri bu telefonun hızlı işlemcisi ve güçlü multimedya özellikleri dışında internete kesintisiz girmeyi sağlayan ve yaşantımızı daha da kolaylaştıracak daha bir çok özelliği olduğunu vugulayan yetkililer, telefon teknolojisinde bir adım önde olduklarını da vurgulamaktan çekinmedi. LG firması Ceosu Park ise cep telefonu teknolojisinde yeni bir çığır açtıklarını ve bunun hiç de küçümsenmeyecek bir gelişme olduğunu açıkladı. Bu yeni teknolojik gelişme konusunda daha detaylı bilgi için lütfen buyrun.

her şey yarı fiyatına!

misterial | 11 October 2010 16:54

Bilindiği gibi, gelişen ve geliştikçe hayatımızı kolaylaştıran teknoloji ürünleri hepimiz tarafından çok sevilmekte. İşte tam da bu noktada harika bir linki sizinle paylaşmak istedim. Burada aradığıız bir çok teknoloji ürünü YARI FIYATINA!!!

Apple iphone 4, laptoplar,dijital fotoğraf makineleri,nokia cep telefonları,plazmalar çok uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

LG’den Tegra 2’li Optimus telefonlar

sCoRPionTR | 14 September 2010 12:21

LG’nin 14 Eylül’de tanıtacağı Optimus telefonları ile ilgili bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı. LG yeni telefonlarında NVIDIA’nın Tegra 2 çipsetini kullanacak.

LG’den kağıt ekran

feveran | 29 August 2010 18:16

LG aynen kağıt gibi eğilip bükülebilen lcd ekranlarının üretimine bu yıl sonunda başlayacağını duyurdu.

Bu ekranlarla üretilecek e-kitap okuyucularının amazon kindle gibi olması öngörülüyor. LG yöneticileri gelecekte bu tür monitörlerin artacağı ve sektörde yeni bir vitrin olacağını iddia ediyor.

Ipad

HeadShot90 | 15 July 2010 18:39

Arkadaşlar,Apple firmasının çıkardığı ürünü ıpad hepimizin ilgisini çekmiştir.Belki bazılarınız alıp denedi,bazılarınız almak için para biriktirmeye karar verdi,bazılarınız ise ‘ne gerek var ipad’e alırım bir laptop bakarım keyfime’ dedi.
Ürün ilk çıktığında ben de çok merak etmiştim.İnternetten araştırdım.Ama biraz hayal kırıklığına uğradım.Hayal kırıklığına uğramamın birden çok sebebi vardı size bu nedenleri kısaca anlatmaya çalışacağım.
Okuduğum yazılarda genellikle ipad’i ortalama bir netbook ile karşılaştırıyorlardı.Bu yazıların çoğunda netbooklar daha üstün görülüyordu.Gelelim ipad’in bir netbooktan eksiklerine;
1.Benim için en büyük hayal kırıklığı ipad’in hafızası oldu.Ipad’in en gelişmiş sürümünün hafızası 64 gb iken sıradan bir netbook’un hafızası 160 gb.Bana göre bu ipad’in en büyük kusuru.
2.Ipad bir büyük hayal kırıklığını da usb girişinin olmamasıyla yaşatıyor.Tabiki bu da büyük bir eksik.Çünkü bütün netbooklarda en az 2 adet usb girişi vardır.
3.Birçok kişiye göre ipad netbook ve notebookların yerini tutamıyor.Ama fiyatı hiç de öyle göstermiyor.Ipadlerin 3g+wifi ve 64 gb olan versiyonlarının fiyatı yaklaşık 1400 TL.Ayrıca ipad’ın aksesuarları ise yaklaşık 100 TL.