bildirgec.org

kozmetik hakkında tüm yazılar

Sizin Güzellik Vizyonunuz Nedir?

bluelake | 20 September 2011 12:41

Her kadının içinde ortaya çıkmayı bekleyen saklı bir güzellik vardır… Yıllardır küçük dokunuşlarla bu güzelliği gözler önüne seren Lancôme, bu kez kadınlara soruyor:

Sizin güzellik vizyonunuz nedir?

Lancôme Turkey Facebook sayfasında yayına alınan Güzellik Vizyonları isimli uygulama aracılığıyla kullanıcılar, kendi güzellik vizyonlarını paylaşıyorlar. En fazla oy alan 10 şanslı kişi ise Lancôme’un en yeni ürününün sahibi olacak.

TÜY DÖKENLER ARTIYOR

admin | 27 December 2010 11:35

Şimdilerde bakımlı olmak herkesi ilgilendiren kadın erkek ayrımı yapmayan yükselen bir trend ve gitgide de önemi artıyor.
Şehir yaşamı metroseksüel erkek kavramı derken kadınlar kadar erkeklerde bakımları için fazlaca harcama yapmaya başladı.

Hanımlar! LED ler size GÜZELLİK Yapıyor…

Beacool | 02 May 2010 15:26

Hanımlar! LED ler size GÜZELLİK Yapıyor…

Pürüzsüz bir ten güzelliğin ilk anahtarı...
Pürüzsüz bir ten güzelliğin ilk anahtarı…

Aslında uzun zamandır bilinen bir teknoloji olan Ledlerin son 10 yılda nasıl bu kadar gelişip hayatımıza çok şeyler katacağını eminim çok az insan hayal etmişti. Bunlardan biri bendim. Çocukluğumda ufak led lerle fenerler yapıp bu az enerji çeken ışık kaynaklarıyla daha kuvvet fenerler yapmaya çalışırdım. Tabii o dönem led teknolojisi cidden yerlerde sürünmekteydi. Hatta bir keresinde ledi elektrik prizine takıp (hem ödümü) hem de ledi patlaşmışlığım vardır. Onların gelişeceğini (her nasılsa) hep biliyordum…

AVON – Güzellik Perisi

bismark | 24 February 2010 13:39

Avon facebook’ta yeni bir oyun aplikasyonu ile karşımızda. Litespell’in katkıları ile gerçekleşen kampanyada bir peri olarak balonları ok ile vuruyorsun ve zümrütleri topluyorsun. Arkadaş daveti ve zümrüt avı ile gerçekleşen oyunun sonunda da Avon’dan hediyeler kazanıyorsun.

Kampanya metni:
İtiraf et, hep peri olmak istemiştin. İşte o şansı yakaladın. Avon ile Güzellik Perisi olmaya hazır mısın?

Küçüklüğünden peri hayal ettiğin o an geldi, sonunda peri olacaksın. Üstelik işin içinde hediyeler de var.