bildirgec.org

istekler hakkında tüm yazılar

Kırmızı

Chat Noir 1 | 22 February 2011 12:32

Artık yalnız bırakın beni,
Sıkıldım hepinizden.
Alıp başımı gitmek isterdim,
Sevmeseydim kendimi derinden.
Düşünmek istemiyorum artık geleceği,
Bugünü dolu dolu yaşamak varken.
Kuralları ezip geçmek istiyorum.

Kolay para kazanmak istemezmisiniz?

lordsorjackler | 19 August 2008 15:30

Para Kazanmanın En Kolay Yolu…
İnsanlar şimdilerde uzun emekler harcıyarak para kazanmak yerine oturdugu yerden veya en basit şekilde zengin olma yoluna girmişlerdir.
Bunun en basiti özellikle bu yurtdışında daha yaygın bir hale gelmiş olan internet üzerinden 2. El ya da sıfır mal satımıdır.Etrafınızdan buldugunuz veya kendi üretmiş oldugunuz bir ürünü açık arttırma sitelerinden satmaktır.Bu şekilde hem oturdugunuz yerden hemde fazla emek harcamadan para kazanmak mümkün hale geldi.Almış oldugunuz ürünü daha fazla paraya satarak hiçbir ek gideri olmadan sıcak paraya kavuşmuş oluyorsunuz.
Bu işin son zamanda sitelerinde vermiş oldugu güvenli satış sistemiyle daha da ilgi çekici bir hal almış durumda.Hem alıcı mutlu bir şekilde istedigi ürünün sahibi oluyor hemde satıcı daha fazla para kazanıyor…

Arkadaşlarımızdan Gelen Davetleri Toplu Şekilde Nasıl Reddederiz?

anormaluye | 28 July 2008 12:05

Facebook Kullananların En büyük Sorunlarından biri gelen davetleri birbir kabul veya ret etmekdir.Aslında Bunu kısa yoldan halletmenin bir yolu vardır:

1- İstekler kısmına girdiğinizde “Hepsini Görmezden Gel” seçeneği çoğumuzun dikkatini çekmemişdir.(Helede İngilizce olunca:) ) Öncelikle buraya tıklıyoruz.

2-Sonrada çıkan listede ne ret etmek istiyorsak onu seçiyoruz.

Yapılcak işlemleri türkçe facebook üzerinden anlattım..Facebook’unuzu türkçe yapmak için Buraya Tıklayınız

SIR (THE SECRET)

| 23 July 2007 12:05

Şu sıralar en son satanlar arasında “the secret” diye bir kitap varmış. Geçenlerde internetten kitap ısmarlarken, daha önce de duymuş olmamdan dolayı bir bakayım dedim. Nasıl birşeydir, neyin nesidir? Süslü püslü bir kapak… Hoşuma gitti. E, hadi dedim bunu da ekleyeyim sepetime. Zaten internet bizi gittikçe daha çok alışveriş canavarı yapıyor. Köşede “sepetime ekle” butonu öyle masum, öyle cilveli duruyor ki, içimizdeki canavar “ekle ekle” diye çığlıklar atıyor.

Nihayetinde içimdeki canavara yenik düşüp, ‘zaten kitaba verilen paraya acınmaz ekleyiver gitsin’ diye kendimi avutarak sepetime koydum. Günler geçti. Kargo getirdi kitapları. Onu bir kenara koyup başka kitaplar okudum. Bir türlü içim ısınmadı şu “the secret” a… Öylece duruyordu fakat bir türlü okuma cesaretini kendimde bulamıyordum. Sonunda içini açtım, baktım. Aşırı süslü… İçi, dışı pek bir işveli! Okuyucuyu demek artık böyle kandırıyorlar, diye hayıflandım durdum birkaç gün daha. Sonunda şiddetli bir cesaretle açtım, başladım okumaya. Okudukça çekti, hoş zaten ufacık bir kitap, yarısı da resim dolu ya. Olsun!

istiyor.us

penguen06 | 15 June 2007 08:54

“hayattaki amaçlarınızı, tecrübelerinizi listeleyip ego tatminine ulaşmak için harika bir ortam!” sloganıyla yola çıkan istiyor.us sayfası bu istekleri dile getirmemizi ve aynı hisleri paylaşanları bir araya getirmeyi hedefleyen, web 2.0 uyumlu bir sosyal paylaşım ağı. istekler etiketler şeklinde giriliyor ve kayıtlı kullanıcılar yorum ekleyebiliyor. sayfa genel olarak oldukça sade ve kolay kullanımlı.

Evlenmeyi düşünen erkeğin aradığı 10 özellik

2006 | 21 November 2006 00:05

Hürriyet kelebek ekinde bugün dönem dönem çıkan evlilikte “Kadınlar ne arar” “Erkekler ne arar” araştırmalarından birini yayınladı.

Yayınlanan haber Erkeklerin kadınlardan bekledikleri en önemli 10 istegi belirtiyor ve tavsiyelerde bulunuyor. Listede neler mi var?

1- Kendi hayatınız olmalı
2- İlk adımı atan siz olmayın
3- Seksi olun, basit değil
4- Seks için bekleyin
5- Değer verdiğinizi gösterin
6- Onu destekleyin
7- Baskı yapmayın
8- Taviz vermeyin
9- İyi olanı seçeceğinizi bilsin
10- Aşk kadını olun