bildirgec.org

ihtiyaç kredisi hakkında tüm yazılar

Kredi karşılaştırma siteleri

pilsiztelsiz | 22 June 2012 11:28

Artık kredi kullanırken, neredeyse herkes internet üzerinden taksit ve tutar hesaplaması yaptırmadan kredi kullanmıyor. Peki herhangi bir siteye güvenip kredi hesaplaması yapmak doğru olur mu, yoksa bu alanda da güvenilir ve diğerinden sıyrılan siteler bulunuyor mu?

işte bu noktada sizlere önereceğimiz bazı siteler var. Bunlardan birincisi enuygun.com . En uygun sitesinin kurulma amacı, kullanıcılar tarafından çeşitli finansal alanda listelemeler ve karşılaştırmalar yapabilmesi. Böylece alacağı hizmetin veya kullanacağı kredinin sadece fiyatını değil, tüm özelliklerini karşılaştırabiliyor. Bu da kendisine en uygun hizmeti alabilmesi için oldukça önemli. Özellikle konut kredisi ve ihtiyaç kredisi konularında uzmanları bulunan web hizmeti, finansal konularda bilgilendirici makaleler de yayınlıyor.

KrediKazan.com

taitai | 23 November 2010 14:43

KrediKazan.com
KrediKazan.com

Zamandan ve Paradan kazandıran kredi başvuru sitesi www.kredikazan.com. En ucuz ve en uygun kredi faiz oranları KrediKazan‘da. Kredini hesapla, Banka şubesine gitmeden konut kredisi ve ihtiyaç kredisi seçeneklerini karşılaştır. En kolay ve en hızlı şekilde başvur.

Bayram Kredisi Hesaplamak

Bildirgecer | 25 November 2009 11:00

Kurban Bayramının gelmesiyle bankalar için de yeni bir kredi dönemi açılmış oldu: Bayram kredileri.

şu sıralar ihtiyaç kredisi arayanlar bayram kredilerine yönelmiş durumdalar ve bankaların bu konuda yeni fırsatları var.

eğer siz de küçük ve orta ölçekli ihtiyaçlarınız için bayram kredisi arıyorsanız bi göz atabilirsiniz.

banka kredileri ve yıllık maliyet oranı

billen | 05 March 2009 16:02

Malumunuz içinde bulunula ekonomik kriz ortamında bir çok kişi sıkıntı çekiyor. bu gibi durumlarda da ilk başvurulan yer bankalar oluyor.

Her ne kadar 1 şubat itibariyle bankalar kredi komisyonlarını ve yıllık maliyet oranlarını açıklamak zorunda bırakıldıysa da bankaların sitelerini ziyaret ettiğinizde çok da sağlıklı bilgi edinemiyorsunuz. ancak bu işi doğru düzgün yapan bir site var.

www.finzoom.com.tr

Üstelik bütün bankaların kredi ürünleri ve kredi kartlarına bu sitede yer verilmiş.