bildirgec.org

hangisi hakkında tüm yazılar

En iyi browser su anda hangisi?

cenkkorbo | 04 May 2011 10:43

Google Chrome

Rakiplerine göre çok yeni olmasına rağmen kullanıcı rahatlığı, hızı ve Sistem belleğini tüketmemesi açısından tarayıcıların zirvesine yerleşmeyi başarmış ve bir çok kişininde vazgeçilmezi olmuştur. Chrome için söylenecek tek şey hala kurup denemediyseniz büyük bir kayıp içerisindeniz.

WordPress için Dreamhost’mu?, Omnis’mi?

mizah turk com | 17 January 2009 17:05

Bildirgec’te ve googleda araştırmalarım sonucu en fazla 2 firma üzerinde tavsiye olunmuş. Biri Dreamhost diğeride Omnis şimdi bunlardan birinde alıcam gibi hostumu. Şuanda Türkiye de bir sunucu kullanıyordum sürekli server çökmelerinden veri kaybımdan bunaldım artık. Ama kullandığım serverin bir özelliği vardı wordpressle ilgili ne istersem yapabiliyordum. Örneğin eklenti yeni sürümü çıkmış wordpress yönetim panelinden tıkla hiçbir güvenlik sorunu oluşturmadan kursun. hiçbir yazım izniyle falan uğraşmadan herşeyi yapıyordum. Ondan öncede servage.net ile çalıştım wordpresste foto galeri eklentisi kurarım foto galeriye yönetim panelinden foto atıcam yazma izni ister firmaya ingilizcemiz olmadığı için arkadaştan yardım alıp mail atarım, geri cevap gelir düzelttik. Onu yap izin bunu yap izin neyse sorum şu.

Blogger mi Blogcu mu ? + ları ve – leri

djgega | 23 August 2008 17:10

Blogcu mu Blogger mi ?

Blogcunun + ları :

  1. Tamamen türk yapımı olmasından dolayı türkçe destek vermeleri,
  2. Size verilen alana resimlerinizi yükleyebilmeniz,
  3. İstatistik eklentisi ile ziyaretçilerinizi sürekli izleyebilirsiniz,
  4. Kategori ekleme özelliği bulunmaktadır,
  5. Sürekli gelişme içerisinde olan bir sistemdir

Blogcunun – leri :

  1. Adsense gelirlerinizden %10 kar payı almaları,
  2. widgetlerinin bulunmaması

Blogger’in + ları :

En iyi tarayıcı hangisi

runnaal | 17 May 2007 08:00

opera
opera
explorer
explorer
mozilla
mozilla

arkadaşlar ben 3 tane tarayıcı kullandım bunlar internet explorer , mozilla firefox ve opera internet i mecburiyetten kullandım şimdiye kadar mozilla daha hızlı oldugu için kullanıyorum opera mozilla dan da hızlı ama bazı yerlerde hata veriyor ondan tercih etmiyorum daha başka tarayıcılarda var kullananlar vardır ya da duymuşsunuzdur işte sizce hangisi en iyi tarayıcı ?

hangisi?

emsvizyon | 21 January 2007 11:40

millet durum şu; bende compaq presario 2100 , celeron 2.4 ve 512 ramli 40 gb hdd li bir düzüstü vardı allah rahmet eylesin… rahmetli diyorum,çünkü bana çok iyi hizmet veren sevgili dizüstü bilgisayarım artık şarj olmuyor… arıza anakartta, servise gönderecem ama sonuçtan pek ümitli değilim, malum hikayelerden dolayı 😉 ancak baktım bakıştırdım ve macbook‘un tekini gözüme kestirdim hani şu en giriş seviyesi olupta core2duo olanlardan 🙂 ne yapsam acaba? photoshopta kullanacam her bir haltı gerekirse yiyecem 🙂