bildirgec.org

google adsense hakkında tüm yazılar

İnternet Marketing Hakkında -Google AdSense

fcakir | 18 May 2011 18:58

İlkyazımı, son günlerde bıkmadan sıkılmadan ilgilendiğim, bir öğrenci gibi inceleyip çalıştığım İnternet Marketing hakkında hazırlamaya karar verdim. Dünya artık internet üzerinde dönüyor sanki.. Site hazırlamak, YouTube videoları incelemek, dünyada neler yapılıyor öğrenmek, klasik reklam sistemleri karşısında internetin başarısı, üretici satıcı firma ilişkileri, siteleri paraya çevirmek üzere her gün bir yenisi geliştirilen yöntemler…
Öğrendiklerimi ve uygulamaya çalıştıklarımı bu konuya ilgi duyanlar ile paylaşmaya karar verdim..

Eğer bir siteniz veya bloğunuz var ise, sitenizi paraya çevirmenin yolarından biri Google AdSense hesabına üye olarak sitenize/bloğunuza reklam almanızdır.

Google Adsense İle interneti Paranete Dönüştürmek

buyukbeyin | 04 April 2011 16:52

Saatlerimizi harcadığımız interneti, para kazanma aracına dönüştürmek, gelir kapısı haline getirmek biz internet kullanıcıları için oldukça ilgi çekici bir fikir olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ya İnternette hem sörf yapıp hem de cebimizi doldurmak ve bunları gerçekleştirirken de zahmet çekmek yerine eğlenmek bu işin güzel yanını oluşturuyor. Google ile “internette para kazanma” diye bir arama yaptığımızda karşımıza 190.000’nin üzerinde bir sonuç çıkıyor. Bu kadar çok sonucun gösterdiği bir gerçek var; internette para kazanmak elbette mümkün!

Şimdi ise haydi gelin ineterneti paranete çeviren google adsense sistemini tanıyalım.

BIC Kodları

ergin53 | 06 December 2010 16:12

Uluslararası para transferleri işlemlerinde bankaların BIC Swift denilen sabit kodları bulunuyor. Para transferi veya Google Adsense hesabınız varsa işinize yarayacaktır.. IBAN Kodu Hesaplama IBAN Nedir?

Bankaların BIC kodları:

Adabank Bic Kodu : ADABTRIS
Akbank T. Bic Kodu : AKBKTRIS
Albaraka Türk Katılım Bankası : BTFHTRIS
Alternatifbank Bic Kodu : ALFBTRIS
Anadolubank Bic Kodu : ANDLTRIS
Bank Asya Bic Kodu : ASYATRIS
Bayındırbank Bic Kodu : BAYDTRIS
Denizbank Bic Kodu : DENITRIS
Finansbank Bic Kodu : FNNBTRIS
Garanti Bankası Bic Kodu : TGBATRIS
Halk Bankası Bic Kodu : TRHBTR2A
HSBC Bank Bic Kodu : HSBCTRIX
Koçbank Bic Kodu : KABATRIS
Oyakbank Bic Kodu : TBBKTRIS
Şekerbank T. Bic Kodu : SEKETR2A
Tekfenbank A.Ş Bic Kodu : TEKFTRIS
Toprakbank Bic Kodu : TOPRTRIS
Türk Ekonomi Bankası Bic Kodu : TEBUTRIS
Türk Ticaret Bankası A.Ş Bic Kodu : TTIBTRIS
Türkiye İmar Bankası T. Bic Kodu : IMARTRIS
Türkiye İş Bankası Bic Kodu : ISBKTRIS
Vakıflar Bankası T.A.O Bic Kodu : TVBATR2A
Yapı ve Kredi Bankası Bic Kodu : YAPITRIS
Ziraat Bankası Bic Kodu : TCZBTR2A

“Arama için Adsense” kullanmanızı sağlayacak 7 sebep

webator | 26 August 2010 19:33

Wordpressaltyapısını kullanıyorsanız ve şimdiye kadar arama sisteminizi hiç değiştirmediyseniz,size arama için Adsense‘ı uygulamanız için 7 sebep:

1-düşük trafikli sitelerinizi ayağa kaldırın
Arama için adsense sayesinde ekstra liste oluşturup sahibi olduğunuz tüm siteleri ekleyerek,yapılan aramalar sayesinde diğer sitelerinizdeki içeriği kullanıcılarınıza sunmuş olursunuz.Yani herhangi bir kullanıcı,sitenizde arama yaptığında sizin eklediğiniz tüm sitelerinizde içerikten ilgili sonuçlar çıkar.Bu sayede daha fazla tıklama alabilirsiniz.

Google Nimetiden Biri

alpmut | 13 July 2010 11:35

Google web sitesi sahiplerine para kazandıran birtakım hizmetler sunar.Günümüzde sadece Googledan para kazanmak için web sitesi yapanlar bile var.Genellikle bu kişiler blog açmayı tercih ederler.

Akıllı ve iyi yönetilen web siteleriniz ile hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz.Tabiki bu hemen olucak bişey değildir.Biraz sabırlı olmanız gerekmektedir.Google sunduğu Google Adsense ile web sitenizde Google’un verdiği reklamları yayınlayarak sitenizden gelen tıklamarla para kazanabilirsiniz.Bunun için http://www.google.com/adsense adresinden üye olabilirsiniz.Google yöneticileri sitenize onay verdikten sonra reklamlar sitenizde yayınlanmaya başlar.Google sitenizin içeriğine uygun reklamlar vererek konu ile ilgili müşterilere daha çabuk ulaşır.

internetten para kazanmanın yolları

meryem99 | 05 July 2010 01:56

bu konu üzerine bir süredir araştırmalarım var.internetten para kazanmanın çeşitli yollarını keşfettim,bu yöntemler insanlar tarafından denenmiş ve olumlu sonuçlar almıştır.ben biraz geç farkettim sanırım.benim gibi geçte olsa farkeden veya internetten para kazanmak isteyen ve nasıl yapacağını bilmeyen arkadaşlar için benim önemli bilgiler aldığım bir adresi sizlerle paylaşmak istiyorum.
buradan hangi yöntemi kullanmak isterseniz o konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.
üye olan kişilerle bilgi alışverişi yapabilirsiniz.
ama gerçekten bu işi yapmak isterseniz biraz kafa yormanız gerekiyor.işin mantığını kavrayana kadar.
bu sayfada clickbank,drop shipping,affiliate marketing gibi konularla ilgili detaylı bilgileri bulmanız mümkün.
ben tesadüf sonucu buldum ve paylaşmak istedim.herkese şimdiden başarılar…

google adsense en iyi alternatif reklam programı

theocan | 14 February 2010 14:25

arkadaşlar, uzun zamandır google adsense alternatif uygun bir yer arıyordum. bir çok denemeden sonra doğru yeri buldum.

bildiğiniz gibi google yayıncıların payını oldukça düşürdü dolayısıyla bir çok yayıncının geliri ciddi oranlarda düştü, bunlardan biri de benim. uzun uğraş ve denemelerim sonucunda size memnun kaldığım bir reklam programını önermek istiyorum. bidvertiser.

Google Adsense web seminerlerine katılım çağrısı

megalotti | 23 October 2009 11:00

Google Adsense Webinerleri
Google Adsense Webinerleri

Eğer bir Google Adsense üyesiyseniz, aktif bir hesabınız varsa, Google Adsense Türkiye ekibi size ücretsiz web semineri veriyor.
İlk seminer 22 Ekim 2009 saat sabah 9:30’da. Seminer Türkçe olacak ama katılım/kayıt sayfası İngilizce.

Seminerlerin içeriği ve katılım sayfalarına ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse konu başlıkları ve takvim şu şekilde:
1- AdSense’i En Etkili Şekilde Kullanma
22 Ekim Perşembe 19:30
11 Kasım Çarşamba 20:00
10 Aralık Perşembe 19:30

Google neden bu kadar başarılı oldu

w1nona | 09 October 2009 14:35

google beta
google beta

Google‘nin bu kadar başarılı olmasındaki faktörleri, internetle az bucuk haşir neşir olan herkes düşünmüştür. heleki blog yazarları, webmasterlar baya düşünmüştür. çünkü hayatımızın her alanına kopyala/yapıştır yapabileceğimiz bir hikayesi, başarısı var google‘nin.

google’nin değer verdiği şeyler çok farklı diğer firmalara göre, daha doğrusu şirket temeline oturttuğu değerler çok farklı. Sürekli gelişimi, insanlara faydalı içerik ve ürün geliştirmeyi hedeflemiş bir şirket. tabiki peygamber sıfatını vermiyorum, google da diğerleri gibi “kar” amaçlı, para kazanmaya yönelik bir firma. Ama ne bileyim duruşu çok farklı.

LiveJournal Para Kazandırıyor!

algoz | 24 September 2009 14:38

Blog, bülten, habercilik, günlük v.b. türdeki çeşitli içeriklerinizi yayınlamanız için oldukça kullanışlı bir ortam sunan LiveJournal *, 10. yılını kutladığı şu günlerde kullanıcılarının, kendi LiveJournal sayfalarına Google Adsense reklamları yerleştirerek para kazanabilecekleri yeni özelliğini duyurdu.

Bu yeni özellik, LiveJournal’ın ücretli versiyonu olan ve yıllık 19,95 Dolar ödenerek elde edilen Paid Account sahibi kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.