bildirgec.org

foto hakkında tüm yazılar

Bazı egoist kızlar.

bithikotsis | 17 April 2011 00:51

Kızlar…Onlarsız yapamayız, onlarla da olmaz derler çoğu erkek…Haklıdırlar da bazen. Hep bir olumsuz yaşanmışlık vardır geçmişlerindeki ilişkilerde bu erkeklerin. Kimi saman alevi gibidir, yaşanır ve hemen unutulur. Kimisi de kalıcı bir zift gibidir ömür boyu akıldan çıkmaz.

Kimi kızlar, fedakardır. Nasıl daha iyi olurum diye düşünürler, art niyet yoktur neredeyse…Aşık olmak isterler, aşık olurlar ama bu aşkları da suistimal edip erkeği kullanmazlar. Tabii sayıları da yok denecek kadar azdır bu tiplerin. Bir erkek için en güzel hediyelerden biridir aslında.

PrintBrush 4X6

maxhoper | 02 February 2011 16:25

Printdreams firmasının geliştirdiği printbrush serisinin son versiyonu olan printbrush 4X6 fotoğraf makinesi ve aynı zamanda mürekkep püskürtmeli bir yazıcı.
Sıradan bir fotoğraf makinesinden sadece biraz büyük olan bu aygıtla fotoğraf çekilebiliyor ve çekilen fotoğraflar herhangi bir düz yüzeye, aygıtın düz yüzey üzerinde gezdirilmesi sayesinde yazdırılabiliyor.

PrintBrush
PrintBrush

İPhone/iTouch için stand

Lorilleux | 29 April 2010 19:10

MoviePeg
MoviePeg

iPhone/iTouch’ınızda film izlerken onu nereye koyacağınızı bilemiyor musunuz? Hangi kitabı destek olarak kullanırsanız kullanın ya da nereye dayandırırsanız dayandırın her zaman bulunduğu yerden kayıyor mu? Cevabınız evet ise MoviePeg sizin sorununuza bir çözüm olabilir.

MoviePeg
MoviePeg

MoviePeg ile artık iPhone/iTouch’ınıza güzel bir stand satın almış olacaksınız. Onu, MoviePeg ile ister yatay olarak isterseniz de dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Aslında bu zamazingin tüm esprisi tasarımında.

Skyla Dijital Tarayıcı Çerçeve

serversistemci | 18 November 2008 03:37

Skyla
Skyla

Bir sürü fotoğrafınız var ama ne tek tek gösterecek kadar zamanınız, ne de hepsini koyacak çerçeveniz var. İşte dijital fotoğraf çerçevemiz Skyla. Skyla sadece dijital çerçeve değil, aynı zamanda da resim tarama özelliği olan bir tarayıcı ve resimlerinizi tarayarak belleğine atabiliyor. 4″ x 6″, 600 dpi fotoğraf tarayıcısı olan skyla’nın fiyatıysa 220$.

İlgili habere buradan gidebilirsiniz.

MiniDigi Dedesini Aratmıyor

manta400 | 16 August 2008 00:58

mükemmel bir retro
mükemmel bir retro

Ünlü Alman firması Rollei tarafından 1929’da sunulan ve dünyada profesyonel fotoğrafçıların yoğun ilgisini çeken TWIN LENS REFLEX modeli yeni teknoloji ile harmanlanmış olarak yeniden karşımıza çıkıyor. Orjinal versiyonunun bire bir kopyası olan bu minidigi, 5 mp, 10 cm’den sonsuza odaklama kabiliyeti ile artık hepsi birbirine benzeyen sıkıcı modellerden bunalanlar için iyi bir alternatif niteliğinde.