bildirgec.org

dock hakkında tüm yazılar

KABLOSUZ USB ÇÖZÜMÜ

Beacool | 26 March 2011 12:33

KABLOSUZ USB ÇÖZÜMÜ

Wireless USB Kit Evet evet sizde istiyorsunuz...
Evet evet sizde istiyorsunuz…

Aslında şuan farklı bir ürün için başka bir yazıyı yarılamıştım. Ama internette, şuan size tanıtacağım ürünü görünce fikrim değişti. Geçenlerde size kolay ev içi usb iletişimini sağlayan bu ürünü ve kablosuz görüntü ileten şu ürünü tanıtmıştım. (yazımın kuvvetlenmesi için onları da okumanızı öneririm) Ama bu cihaz sanırım birçoğumuz için daha önce yazdığım üründen daha yararlı olacaktır…

Düşünün bir: artık hayatımızdaki cihazların hemen hemen hepsi usb uyumlu olarak üretiliyor. Şöyle bir masa üstüme baktığımda dahi sadece masamda yedi adet usb ürünü görebiliyorum. Pekiyi biri size bunları kablosuz olarak da kullanabileceğinizi söylese tepkiniz ne olurdu?

iHealth Kan Basıncı Ölçüm Docku

majesty s infinity | 25 February 2011 11:55

Sonunda bu da oldu, iPod (4.jen), iPhone ve iPad’inizle artık kalp basıncınızı yani tansiyonunuzu da ölçme imkanınız var. iHealth’in ürettiği bu nefis alet sayesinde el altınızdaki Apple aygıtlarına önemli bir özellik daha ekleniyor. Üstelik bir çok özellikle. Bunlar neler mi?

iPad için hareket algılayan dock!!! iPad Dock

PSIKO54 | 29 December 2010 10:58

Artık bir fenomen olan Apple ürünleri için yeni bir soluk daha Elliptic Labs firmasından iPad Dock.

iPad Dock
iPad Dock

Çok yönlü algılamaya sahip lens ile ileri, geri, durdurmak ve devam ettirmek gibi komutları kolaylıkla algılayabiliyor.
CES 2011 Las Vegas fuarında 2. tanıtımı yapılacak olan iPad Dock hakkında daha yeni bilgilere ulaşacağız.

iPad Dock
iPad Dock

Sonunda bu da oldu! iPad dock u olan yatak takımı

sCoRPionTR | 24 September 2010 19:12

Apple her geçen gün hayatımıza daha fazla giriyor diyenler doğru söylüyor. Gerçi bu sefer tanıtacağımız ürün Apple ürünü değil onun aksesuarı. Ürünümüzün adı iCon Bed iPad Dock. Şimdiye kadar üretilmiş Apple aksesuarları arasında en büyüğü. iCon Bed iPad Dock adından da anlaşılabileceği gibi bir iPad dock ünitesi fakat onu diğerlerinden ayıran aynı zamanda bir yatak olması.

Daha Önce Böyle Bir Şey Görmüş müydünüz?

majesty s infinity | 24 August 2010 10:13

Daha önce de defalarca iPod ve iPhone için üretilmiş binlerce aksesuar gördük. Kulaklıklar, docklar, klavyeler, özellik ekleyiciler, şarjlar, standlar… Peki hepsi bir yana, daha önce böyle bir şeyi göreniniz duyanınız oldu mu? Güneş panellerinden ve su resistansından bahsediyoruz!

iHome Keyboard with iPhone Dock

Lorilleux | 23 August 2010 11:07

iPhoneiçin çıkan bir aksesuar daha. Bu sefer koruyucu kılıf gibi dışarıda yüzlercesi olan bir aksesuar değil de bilgisayarla iletişim halinde olan şarj etmeye yardımcı bir aksesuar çıkarmışlar.