bildirgec.org

direksiyon hakkında tüm yazılar

iPod/iPhone için Direksiyon

beCko | 22 December 2009 10:36

iPhone ve iPod touch süper aletler. Özellikle oyun oynama konusunda ayrı bir güzellikleri var. Çoklu-dokunuş ve hareket sensörü, oyun zevkini en yüksek dereceye çıkarıyor. PosiMotion firması da özellikle iPod/iPhone’unda yarış oyunu oynamayı sevenleri seçmiş ve Helix Gaming Grip’i sürmeye karar vermişler.

Porsche 911 GT3 RS Evlere Giriyor

zabun | 10 December 2008 03:42

Araba yarışı oyunlarına meraklı olanlar, oyun konsollarına ve bilgisayarlarına mutlaka bir direksiyon seti almak istiyorlar. Piyasada birçok çeşidi olan bu direksiyonlara bir seçeneği, yine, kaliteli ürünleriyle tanınan fanatec getirdi. Fanatec‘in Porsche 911 GT3 RS Wheel ismini verdiği yeni ürünü, aynı adlı Porsche 911 GT3 RS otomobilinin orjinal direksiyonu şeklinde tasarlanmış. Porsche lisanlı üründe, el dikişi İtalyan ALCANTARA® kumaş bile kullanılmış. LED göstergeli ayar fonksiyonları, titreşim, paslanmaz çelik pedallar, basınç duyarlı algılayıcı gibi birçok özelliğe sahip set, PC ve PlayStation 3 uyumlu.

[slashgear]


Otomobilin orjinal kokpiti

Playstation 2 ve 3 için Direksiyon

umitkilic | 16 July 2008 10:15

Oyunlardan daha fazla zevk alabilmek için kullanılan, aynı zamanda son derece kullanışlı olan direksiyonlar Logitech kalitesiyle PS 3 ve PS 2 oyun konsollarına da ulaştı. Fiyatı 100 dolar olan bu ürünü istediğiniz gibi kucağınızda koltukta kullanabilirsiniz. Üzerinde aynı zamanda playstation oyun kumandalarındaki tuşlar da bulunur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bisikletinizi Eşsiz Bir Müzik Aletine Dönüştürün!

| 02 June 2008 17:28

Joseph Kim tasarımı olan bu eşi benzeri olmayan alet, bisiklet ve müzik keyfini aynı anda yaşamanızı sağlıyor. Bisikletin direksiyonuna takılan bu alet içine dolan havayı bir enstrüman edasıyla size dinletiyor. Bunun dışında bir çift flüt görevi gören aletin bir başka etkileyici özelliği ise bu dinletiyi, sürüş esnasında direksiyonun sağ ve sol tarafında bulanan notalarla yönlendirebiliyorsunuz. Çalışma şekli ise aşağıdaki şekilde.

Başka Bir İstanbul Sabahı

pilli pati | 21 April 2008 08:46

off
off


Başka bir İstanbul sabahı, aklımda şu şarkı vardı. Kirliydim. İçim dışım hem de… Acayip kirli! Herşey çok çabuk kirleniyordu. Kirlenmek sadece çocukken güzeldi.

Sabahın ilk ışıklarında İstanbul’un üstündeki yaraların kabukları yavaş yavaş kalkıyor, gri bulutların altından henüz iyileşmeye yüz tutmuş ama daha bir hayli zaman isteyen yaralar gibi duran o yer yer pembelikler, güneş ışıklarının bulutlara yansımasıyla muhteşem bir görüntü oluşturuyorlardı.